Skocz do zawartości
Varrol

[recka] Hp/compaq Nx6110

Rekomendowane odpowiedzi

Burns: Dysk jest 4200, wolniutki ale go wymienie pewnie a ten będzie zewnętrzny magazyn. Też mnie rozdziałka skusiła ale i tak do mojego stacjonarnego LCD 19" Samusnga 910N się nie umywa. Tam kolorki są piękne a tutaj no nie oszukujmy się takie sobie. Ale to zawsze się ciężej przyzwyczaić do gorszego. A w rogach obraz jest ciemniejszy na samym dole. Też tak jest u Ciebie?

Co do gwaranacji to dzisiaj jadę do MM, sam wydrukowałem zgłoszenie promocyjne i zobacze czy mi podstęplują. Jeśli tak to spróbuje w poniedziałek w pracy przefaksować sam.

Zna ktoś może jakiegoś sprawdzonego handlarza pasującymi wifi do naszych notebooków na allegro?

 

Kupiłem u gościa o nicku g.polak. Można u niego kupić gotową lubb przerobi jak mu wyślesz. działa jak orginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam nx6110 model PY439ES

nie wiecie czy ta nagrywarka ma funcje dual layer i light scribe?????

W jednym opisie widze że tak a w innym że nie......

 

 

 

Tak .Posiada obydwie te funkcje, sprawdzalem osobiscie. A co do gwarancji promocyjnej po zgloszeniu przez sprzedawce radze zadzwonic do HP i sie upewnic czy zgloszenie doszlo ja tak zrobilem poniewaz za 1 razem nic niedostali zadnego faksu od sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytan dotyczacych czyszczenia laptopa wewnatrz, mianowicie: czy juz to robiliscie i jak wam poszlo? :P po 2 czy jest to trudne do zrobienia (odkrecanie, skrecanie itd) czy mozna cos w ten sposob uszkodzic? po 3 nie chcialbym stracic gwarancji, czy istnieje mozliwosc, ze zerwe jakas plombe albo zrobie cos przez co serwis bedzie sie "burzyl". mam laptopa od wrzesnia i mysle, ze przydaloby sie przedmuchac klawiature i reszte jego bebechow jednak jesli idzie o rozkrecanie laptopa to jestem laikiem. co doradzacie? pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytan dotyczacych czyszczenia laptopa wewnatrz, mianowicie: czy juz to robiliscie i jak wam poszlo?

Robiłem i poszło mi bez najmniejszych kłopotów - wystarczy zdemontować klawiaturę i odsłoni Ci się całe wnętrze laptopa z prockiem, chipem graficznym, wentylatorem itd. Możesz dmuchać, czyścić i sprzątać ile dusza zapragnie. W tym poście był gdzieś kiedyś opis jak zdjąć klawiaturę, więc nie będę się powtarzał.

 

A co do gwarancji to nie wiem - plomb nie widziałem, ale co do samej gwarancji ti nie wypowiadam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie czy da się w tym modelu a konkretnie Ek110ES jakoś obniżyć taktowanie tego Celerona? Próbowałem wszystkimi programami, które między innymi działały podobno na Acerach z celeronem M ale tutaj lipa :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wlasnie kupilem hapeka (recka pozniej) z system windows xp he. Na partycji C mam zajete ponad 7GB (ło boże!). Stąd mam pytanie. Jak zauważyłem, w katalogu SwSetup mam sterowniki które zajmują większość tego miejsca. Mogę go spokojnie usunąć? Ktoś tak robił? Nie chce padu systemu bo jutro mam prezentacje. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wlasnie kupilem hapeka (recka pozniej) z system windows xp he. Na partycji C mam zajete ponad 7GB (ło boże!). Stąd mam pytanie. Jak zauważyłem, w katalogu SwSetup mam sterowniki które zajmują większość tego miejsca. Mogę go spokojnie usunąć? Ktoś tak robił? Nie chce padu systemu bo jutro mam prezentacje. Pzdr.

to są rozpakowane sterowniki do wszystkich urzadzen w Twoim lapku. Jak nie masz zamiaru jutro reinstalowac windowsa to spokojnie mozesz usunąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Ciekawi mnie jaki maksymalnie dysk obsłuży nx6110. Gdzieś widziałem 60 GB. To górny limit czy bzdura? Przyjąłby dysk 80GB albo większy?

 

 

 

Bzdura totalna ja mam ten osobiscie http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19114

Polecam cisza jest pjekna:) i troche stanial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmm :) Cudowny. Ciekawe ile bym dostał za tego 40 GB, który mam w środku (też Seagate Momentus, ale 5400 RPM).

80GB chodzi bez problemu

Sam wymieniłem niedawno na Seagate Momentus 80GB 5400/8MB

W zestawieniu dysków 2,5 wstawiłem porównanie tego dysku z Momentusem 40GB 4200/2MB który miałem zainstalowany orginalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

1.Na stronie hp ze sterownikami do nx6110 jest takie cuś :

 

System Enhancements Disk for Microsoft Windows XP

(Service Pack 2)

version 2.00 A (1 Apr 05)

 

Ciekaw jestem w jaki sposób i do czego służy ten sterownik.

 

2. Mam problem jaki miał już jeden gość z forum ale mu nikt nie odpowiedział.

mianowicie w trakcie gry pamiec grafiki nie idzie więcej niż 23mb a normalnie 7mb co ztym można zrobić?? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Na stronie hp ze sterownikami do nx6110 jest takie cuś :

 

System Enhancements Disk for Microsoft Windows XP

(Service Pack 2)

version 2.00 A (1 Apr 05)

 

Ciekaw jestem w jaki sposób i do czego służy ten sterownik.

To łaty dla windowsa. Co do pamięci to może widocznie ta gra nie potrzebuje więcej??

 

Ja mam natomiast inne pytanie. Zostawiam na noc włączonego laptoka (ściagam pliki). I teraz zastanawiam się czy można jakoś wyłączyć poświetlenie matrycy po zamknięciu kompa? Wyłączyłem stany wstrzymania i hibernacje (bo jak myślę wtedy by sie nic nie ściągało) i jak zamykam kompa to panel się wyłącza ale podświetlenie matrycy nie.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To łaty dla windowsa. Co do pamięci to może widocznie ta gra nie potrzebuje więcej??

 

Ja mam natomiast inne pytanie. Zostawiam na noc włączonego laptoka (ściagam pliki). I teraz zastanawiam się czy można jakoś wyłączyć poświetlenie matrycy po zamknięciu kompa? Wyłączyłem stany wstrzymania i hibernacje (bo jak myślę wtedy by sie nic nie ściągało) i jak zamykam kompa to panel się wyłącza ale podświetlenie matrycy nie.

 

Pozdro

 

Witam.Po prostu w panelu sterowania ustaw zeby wylaczal matryce po np:20minutach i po sprawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast inne pytanie. Zostawiam na noc włączonego laptoka (ściagam pliki). I teraz zastanawiam się czy można jakoś wyłączyć poświetlenie matrycy po zamknięciu kompa? Wyłączyłem stany wstrzymania i hibernacje (bo jak myślę wtedy by sie nic nie ściągało) i jak zamykam kompa to panel się wyłącza ale podświetlenie matrycy nie.

Z tym zamykaniem kompa to nie jest dobry pomysł bo wtedy się bardzo nagrzewa

 

Po prostu w panelu sterowania ustaw zeby wylaczal matryce po np:20minutach i po sprawie:)

Tak będzie najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo czesto zostawiam swojego laptopa wlaczonego na noc i go zamykam. rano jest nieco cieply, ale do jakiegos goraca to jeszcze mu daleko. myslicie, zeby tak nie robic? moze to miec jakis zly wplyw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak robie od lat i wcale sie bardzo nie nagerzewa ;)

Po zakmnieciu kompa podswietlanie matrycy powinno sie zamo wylczyc gdyz masz zapewne taki maly wystajacy patyczek gdzies pod matryca po nacisnieciu ktorego ona gasnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak robie od lat i wcale sie bardzo nie nagerzewa ;)

Po zakmnieciu kompa podswietlanie matrycy powinno sie zamo wylczyc gdyz masz zapewne taki maly wystajacy patyczek gdzies pod matryca po nacisnieciu ktorego ona gasnie...

Nie wiem jak jest u innych ale u mnie klawiatura nagrzewa się dość mocno jak zostawię lapka włączonego i zamknę kompa tzn. jeżeli procek ma temperaturę 40-50 st. to siłą rzeczy klawiatura pozbawiona wentylacji też się nagrzeje i jest wtedy bardziej niz ciepła :(

 

Czy to szkodzi to nie wiem ?!? Wydaje sie że nie ma to wpływu na temperatury wewnątrz lapka ale napewno rano dotknięcie takiej gorącej klawiatury nie jest przyjemne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie naszczescie klawiatura nie grzeje sie sila rzeczy ... choc procesor mam bardziej grzejacy gdtz to tylko p4m.Przy temperaturze 40-50 stopni nie odbija sie to nijak na klaweiaturze.Widocznie zalerzy to od marki,jedne maja podgrzewanie klawiatury .. inne niestety nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak robie od lat i wcale sie bardzo nie nagerzewa ;)

Po zakmnieciu kompa podswietlanie matrycy powinno sie zamo wylczyc gdyz masz zapewne taki maly wystajacy patyczek gdzies pod matryca po nacisnieciu ktorego ona gasnie...

Jak sie wciska ten patyczek (przy zamykaniu lapka) to podświetlenie matrycy nie gaśnie (przynajmniej u mnie) tylko wyłącza sie obraz - tak więc mam czarny podświetlony ekran :|. Czy u wszystkich tak jest? Matryca sie prawidłowo wyłącza (razem z podświetleniem) jak się ustawi w panelu sterowanią tą opcję, ale tak jak napisałem dzieje sie to tylko przy rozłożonym laptopie.

 

Co do grzania to klawiatura jest ciepła ale bez przesady. Jaką macie temperature procka normalnie? Ja cały czas mam aktywny WLAN i jak nic nie robie na lapku to mam 45 stopni. Max. mam w grach 55 stopni, ale szybko maleje po zamknięciu gry...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to szkodzi to nie wiem ?!? Wydaje sie że nie ma to wpływu na temperatury wewnątrz lapka ale napewno rano dotknięcie takiej gorącej klawiatury nie jest przyjemne

hehe wlasnie nie wiesz co mowisz, jak byly te wielkie mrozy to az milo bylo pisac na takiej klawiaturce! powaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wlasnie nie wiesz co mowisz, jak byly te wielkie mrozy to az milo bylo pisac na takiej klawiaturce! powaga :)

bez urazy ale nie jestem masochistą :blink: (ciekawe co powiesz latem ? twoja teoria jest naciągana)

 

mi było miło pić gorącą kawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...