Skocz do zawartości
cavarr

Driver 4

Rekomendowane odpowiedzi

witam, gra ma się pojawić na początku 2006 roku :? na PC, PlayStation 2 i Xboxa, mam nadzieje że nie wyjdzie godny następca trójki :).

 

Akcja będzie się tym razem toczyć w New York, producenci obiecują, że wrócą do korzeni, czyli starego dobrego Drivera :), zobaczymy

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA

HA

HA

Tyle mam do powiedzenia na dzien dzisiejszy. ;)

A tak wogole to wątpie żeby gra (jeśli by wyszła) została zrobiona na PS2 i Xboxa - raczej będą ją robić pod konsole Next-gen :)

Mimo wszystko chyba sie troche pospieszyles z tym tematem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano zobaczymy. Szkoda tylko że DrIVer wyjdzie na stare konsole bo to znowu odbije się na wyglądzie tej gry, no ale miejmy nadzieje że tym razem wersja PC będzie naprawdę dopieszczona. A Driv3r nawet mi się podobał mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jakis zart <_<

nie chyba nie :huh:

nie pozostalo nam nic innego , jak tylko zyczyc im powodzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Zamiast za jakiegos Drivera niech lepiej popracuja nad nastepca Conana bo to jedyna gra, ktora trzyma poziom tej firmy, a Driver?? Daj Pan spokoja

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wróżką (lokalna-Szela)...zobaczycie tak będzie:)

1467079[/snapback]

A ja myslalem ze jestes Wypranym :lol: (parodia Matrixa z CDA)

 

Poczekamy zobaczymy co z tym bedzie moze chlopaki ucza sie na wlasnych bledach i nie beda dawac obietnic bez pokrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zrobią zrzynkę z nowego GTA...

 

Trzeba czekać i liczyć na to że się wezmą do roboty...i niech sobie jakichś betatesterów skołują bo po tym co widzę w Driverze to mnie krew zalewa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO sytacja bedzie adekwatna do d3, tylko ze:

w d3 przed premiera sie wszytscy zachwycali, napalali >>> w wyszlo gowno

d4 kazdy krytykuje na dlugo zanim wyjdzie >>> wyjdzie dobra gra

 

Co prawda nawet do gta sie nie umyje, ale sadze ze wszytkich was pozytywnie zaskoczy glownie ze wzgledu ze sie spodziwacie megaszytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to moge wam dać screeny ale sa nędzne :/ Wszystko jest tak pomarańczowe jak dzień na marsie. Z tym powrotem do korzeni to ciutek przegieli, bo samochody mają jakość drivera 3 a otoczenie drivera 1 włącznie z cieniami, ludzie są troche nietenteges z resztą ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niedawno przelazłem 3-kę i oczywiście podobała mi się jak zresztą 2 na Playstation i 1 na PC. Driver to driver i wydaje mi się że zawsze będzie miał ten zawalisty gangsterski klimat ale i niestety pełno niedorobów.

Jak narazie czekam na 4 ale czy bedzie chodzić na moim sprzęcie to jeszcze zobaczymy... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...