Skocz do zawartości
LukeXE

Test Past Termoprzewodzących

Rekomendowane odpowiedzi

Tej pasty się smaruję tak cienką warstwe że raczej nie ma co wypłynąć... tą pastą się w zasadzie nie 'smaruje', ja bym powiedział że tą pastą się 'maluje' proca :wink:

 

Hmmmm... pomyśl troche, jak metal może być dielektrykiem?

 

Edit:

@matii997

Do durona 1000 to każda będzie dobra, nawet można zwykłą silikonówke zapodać i bedzie git :wink:

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej pasty się smaruję tak cienką warstwe że raczej nie ma co wypłynąć... tą pastą się w zasadzie nie 'smaruje', ja bym powiedział że tą pastą się 'maluje' proca :wink:

 

Hmmmm... pomyśl troche, jak metal może być dielektrykiem?

 

Edit:

@matii997

Do durona 1000 to każda będzie dobra, nawet można zwykłą silikonówke zapodać i bedzie git :wink:

już wszystko wiem ;)

http://www.cooling.pl/product_info.php?products_id=1219

no i tu przykład na to że jednak nie jest to taki cymes na d cymesy ........

http://reviews.pimprig.com/cooling/coollab...etal.php?page=2

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu przykład na to że jednak nie jest to taki cymes na d cymesy ........

http://reviews.pimprig.com/cooling/coollab...etal.php?page=2

Jak się jest lamuchem i sie umie posmarować to tak wychodzi jak w tym tescie....

 

http://reviews.pimprig.com/cooling/image.p...qmet-spread.jpg :lol: :lol: :mur:

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na IHS'ie nigdy nie smarowałem :D Ale po wszystkim da się to ładnie rozprowadzić, a tak jak ten kolo w tym twoim teście zapodał to paranoja, fakt że żeby to ładnie rozprowadzić po gołym jajku sempa to mi 15 mint zajęło to pi IHS'ie pewno z pół godziny albo wiecej potrzeba :wink:

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akt że żeby to ładnie rozprowadzić po gołym jajku sempa to mi 15 minut zajęło

Serio? A dlaczego tak długo to trwa? Na czym polega trudność? Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudność polega na tym że dość ciężko zmusić tą kropelke pasty do przylegania (tak początkowo się turla nie pozostawiając po sobie śladu na powierzchni), ale jak już chwyci to dalej lajcik jest i ładnie można pendzelkiem rozmalować. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? A dlaczego tak długo to trwa? Na czym polega trudność?

||

||

||

V

Zaczne od tego - TRZEBA do niej miec OGROMNA CIERPLIWOSC tak jak Zenfist napisal... jedyny sensowny przyzad do nakladania tego to... Pedzelek (najlepiej robilo mi sie takim z obcietym wlosiem)...

 

Na poczatku "kropla" zamiast rozprowadzac sie po procesorze poprostu nam Ucieka... ale po 4-5 minutach intensywnego ugniatania naraz jak grom z nieba zaczyna sie pieknie rozsmarowywac... i maluje sie nia jak farbkami...

 

Powiem tak... MI cierpliwosci nie starczylo... dalem procesor siostrze i ona sie bawila :)... a ja w tym czasie demontowalem starego procka :).

 

Dla mnie jest to bezapelacyjny mistrz :)... NIgdy czegos takiego nie mialem :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to zachowuje sie jak cyna na lutownicy, albo rtęć?

Dokładnie jak cyna, wygląda jak cyna i zachowuje się jak cyna :wink:

 

Cierpliwość i pendzelek, bez tego ani rusz (tzn. ja tera sprubuje jeszcze pałeczką z watą bo tym pendzelkiem to troche rozbryzgałem po procu tą paste - troche za duży ten pendzelek używałem ale tylko to było pod ręką) :wink:

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak cyna, wygląda jak cyna i zachowuje się jak cyna :wink:

 

Cierpliwość i pendzelek, bez tego ani rusz (tzn. ja tera sprubuje jeszcze pałeczką z watą bo tym pendzelkiem to troche rozbryzgałem po procu tą paste - troche za duży ten pendzelek używałem ale tylko to było pod ręką) :wink:

Ja mam specialnie przyciety pendzelek do dlugosci 3-4 mm :) i pieknie sie nim rozprowadza.

 

Probowalem paleczka z wata, ale bylo gorzej... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...