Skocz do zawartości
PS_psv

Piv + Radek 9700 Npro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam procka PIV 3.0 (478) i Radeona 9700 npro (org. BIOS).

Przy podkrecaniu wyskakuje mi nastepujący numer:

- procek na 3.0 - Radek daje sie podkrecic do 370/310 (dalej nie próbowałem),

- procek na 3.4 - Radek podkreca sie na 310/300 (wywala artefakty na pół ekranu w 3dmark03 zawsze na CPU TEST 1 i Sound Test)

- procek na 3.75 - Radek nie daje sie wcale podkrecic, nie konczy 3dmark03 na ustawieniach fabrycznych (artefakty od razu a potem zwis kompa). :mur:

Chłodzenie w budzie bardzo dobre - Silencer pobiera powietrze spoza budy, na górze obudowy wentylator 120 mm

Podsumowując - albo pokrecam proca albo grafike, mecze sie z tym juz miesiac i nic, nie mam mozliwosci sprawdzenia tego na innym zasilaczu a wywalac pare stów za zasilacz bez sensu tez mi sie nie usmiecha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jest raczej zasilacz. Proca kręcisz to pobiera więcej prądu, kręcisz grafę to tez pobiera więcej prądu. Wieć albo kręcisz 1 rzecz albo nowy zasialcz i kręcisz obie rzeczy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam procka PIV 3.0 (478) i  Radeona 9700 npro (org. BIOS).

Przy podkrecaniu wyskakuje mi nastepujący numer:

- procek na 3.0 - Radek daje sie podkrecic do 370/310 (dalej nie próbowałem),

- procek na 3.4 - Radek podkreca sie na 310/300 (wywala artefakty na pół ekranu w 3dmark03 zawsze na CPU TEST 1 i Sound Test)

- procek na 3.75 - Radek nie daje sie wcale podkrecic, nie konczy 3dmark03 na ustawieniach fabrycznych (artefakty od razu a potem zwis kompa).  :mur:

  Chłodzenie w budzie bardzo dobre - Silencer pobiera powietrze spoza budy, na górze obudowy wentylator 120 mm

Podsumowując - albo pokrecam proca albo grafike, mecze sie z tym juz miesiac i nic, nie mam mozliwosci sprawdzenia tego na innym zasilaczu a wywalac pare stów za zasilacz bez sensu tez mi sie nie usmiecha :(

1466423[/snapback]

 

Bez sensu ??

sam widzisz że to gówienko co masz nie wyrabia ... więc nie wiem czy bez sensu jest wymiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ??

sam widzisz że to gówienko co masz nie wyrabia ... więc nie wiem czy bez sensu jest wymiana

1467903[/snapback]

 

NO wlasnie :) WYMIENIAJ a nie :)... przeca to ledwo co zipie... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...