Skocz do zawartości
Krzysiek--17

Poprawa Wyglądu Win98

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli juz zmieniac, to isc na calosc - Aston i cala spolka. Wiecej znajdziesz na forum, bo temat juz byl przerabiany pare razy.

BTW:

Z doswiadczenia wiem, ze takie bajerki po pewnym czasie sie nudza. Wygrywa przejrzystosc oraz walka o kolejne MB ramu, ktorego mi ciagle malo a kasy na wiecej brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Windows Blinds" kluci sie troche z "nie spowolni duzo kompa" icon_wink.gif

Chyba, ze ten komputer to ten Celeron4 1.7 ale w takim wypadku instalowanie na takim sprzecie W98 to pomylka...

wiem ze instalacja 98 jest troche dziwna na moim kompie ale XP mi jakos nie chodzi ( nie wnikajmy w szczegoly )

 

  Jesli juz zmieniac, to isc na calosc - Aston i cala spolka. Wiecej znajdziesz na forum, bo temat juz byl przerabiany pare razy.

BTW:

Z doswiadczenia wiem, ze takie bajerki po pewnym czasie sie nudza. Wygrywa przejrzystosc oraz walka o kolejne MB ramu, ktorego mi ciagle malo a kasy na wiecej brak.

myslalem nad astonem ale on bodajze nie jest po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego service packa to zainstaluje dopiero jak bede robil formata. a teraz to chcialbym zrobic Astona ale mam problem. Normalnie pulpit jest caly dobry ale okna sa takie same tylko zmianiaja sie kolory. Jak to zmienic zebym mial okna astonowe ze tak powiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...