Skocz do zawartości
NeonPPC

Go

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialem sie spytac czy ktos na forum gra w Go (www.akademia.go.art.pl) Mnie wciagneli znajomi z Zielonej góry, i jak na poczatku nie widzialem wiekszej roznicy od kropek, to potem gra mnie wciagnela jak chodzenie po bagnach. Gram mniej wiecej od 2 miesiecy, narazie tylko rekreacyjnie. Staram sie grac na prawdziwym gobanie i zbieram na wlasny, bedac w domu gram na serwerze Kgs. Szczerze zachecam do sprobowania gry, na akademii jest tutorial.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdze jutro... jak mnie wciagnie po przeczytaniu poradnika to bedziesz odpowiedzialny za jeszcze jednego usera :cool:

edyta: musialem sprawdzic poradnik... :cool: wiem co bede robic w bezsenne noce

druga edyta: Aya553e.zip juz w to probuje grac :D chyba wciaga...

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie odkacuje to zlukam dokldaniej.....dajcie mi pare godzin ;p

 

a nie ma jakiegos appletu, zeby zagrac z "komputerem" ??

nawet na niskim poziomie, ale po prostu pocwiczyc, bo latwiej mi wchodzi wtedy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r: Jesli spotka sie dwoch szachistow na identycznym poziomie to wygra ten ktory umie grac w Go.

Hehe, dobre ;)

Rownie dobrze można powiedzieć, ze jeśli spotka sie dwoch graczy GO o identycznym poziomie, to wygra ten potrafiacy grać w szachy - tyle samo w tym prawdy ;) .

Albo po prostu: jeśli spotka sie dwoch szachistow o identycznym poziomie, to wygra ten inteligentniejszy/sprytniejszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...