Skocz do zawartości
Socjo Krzysiek

Ankieta Dotycząca Forum - Wyraź Opinię

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Krzysiek, studiuję socjologię, piszę mgr na temat forów internetowych [ich funkcji, roli, zalet, wad itp]. Aby moja praca miała sens, powinienem poznać opinię samych użytkowników. W tym celu prowadzę z nimi wywiady, stworzyłem również internetową ankietę, do wypełnienia której Was zapraszam. Wszystko znajduje się pod adresem http://www.socjo-ankieta.prv.pl, wypełnienie trwa jakieś 15 minut. Chętni będą mogli w niedalekiej przyszłości otrzymać wyniki ankiety [szczegóły na stronie].

 

Dziękuję za ewentualną pomoc,

Pozdrawiam,

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełniem ankiete jest ona bardzo ciekawa i interesujaca dobre pytanie to 22

22. Proszę powiedzieć, jakim użytkownikiem jest Pan / Pani na danym forum? Możliwa większa ilość odpowiedzi.

Jestem administratorem / moderatorem, inni liczą się z moim zdaniem

Jestem administratorem / moderatorem, ale nie czuję się tym specjalnie wyróżniony / wyróżniona

Mam świadomość, że jestem ważnym użytkownikiem, lubianym

Należę do grupy starych wyjadaczy, inni liczą się z moim zdaniem

Jestem normalnym członkiem grupy, jak większość pozostałych

Nie czuję się szczególnie związany / związana z grupą, ani grupa nie ma jakiejś wielkiej potrzeby mojej obecności

Nie jestem lubiany / lubiana, grupa zapewne najchętniej pozbyłaby się mnie

 

Naprawde fajne mozna wyrazic swoje odczucia Widac ze ten kto pisał ta ankiete wie co psał RESPEKT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...