Skocz do zawartości
ra-v

Tuning Aut

Rekomendowane odpowiedzi

zna ktoś nazwę programu który robiłby coś takiego

otóz są w programie gotowe samochody 3d można je oglądać itd...

i żeby można vyłoby w programie kliknąć np. żeby dodało spoiler albo coś tam i żeby sie pojawiło...

taki program do tuningu samochodów

zna ktoś może taki program

jeśli tak to prosze o podanie nazwy

 

PS to dla mojego kumpla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ale rowniez chcialbym czyms takim sie pobawic, zawsze chcialem podrasowac Mustanga Shelby GT 500 '67 \o/

1469147[/snapback]

On jest piękny taki jaki jest. nic w nim nie zmieniać. W sumie w filmie 60 sekund fajnie zrobili . ?Na Discovery ostatnio był program o firmie która je robila na potrzeby filmu a teraz normalnie na sprzedaż produkuje. Jak poszukasz to na powtórkę trafisz jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tych ww. gier nic takiego nie znajdziesz. Możesz pobawić się 3dmaksem albo zlecić komuś wykonanie, ale tu już niestety trzeba się liczyć z kosztami. Jak masz zdjęcia tego samochodu to możesz też pobawić się w dodawanie części z innych wozów w photoshopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programu jako takiego nie ma, który zajmował by się dodawaniem gotowych części i nie sądze aby takie coś wogóle powstało w końcu każde zdjęcie robione jest z innego kąta pod innym stopniem padają promienie słońca itp. Jedyną możliwością są programy graficzne trochę chęci i talentu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa :) jak zobaczyłem napis Drag racer v3 to już wiedziałem o co chodzi ;) Wymiata.

Ale prawdziwy vt to chyba tylko iacoski + jego photoshop ;)

 

To że nie ma takiego programu- no cóż. Komu by się chciało dodawać kilkadziesiąt modeli samochodów w 3D, do tego modele zderzaków, spojlerów, tekstury z obrazkami (albo możliwość robienia własnych mazów na aucie), jeszcze z setka felg, niektóre elementy silnika (np. dolot, chłodnica, filtr powietrza), zawieszenie (bo trzeba lowridera czasem zrobić ;) ), hamulce (bo przez felgi widać czasem tarcze i zaciski ;) ).

Dużo roboty. A mając założenie że to ma być tylko do robienia VT, i to raczej darmowe narzędzie, to raczej nikomu by się nie chciało. Za dużo roboty i nic w zamian, prócz satysfakcji. No i jeszcze z czasem auta się starzeją i wchodzą nowe modele, więc...

A tam! Rozgadałem się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

Mi się znudził drag racer... pełno bugów ma.... czasem samochód ma lepsze przyspieszenie czasem gorsze :| (przez to moją 1200 konną imprezą przegrywałem z gówinkami 500 konnymi...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...