Skocz do zawartości
Gość sekman

Zgubiny Puk I Pin ;( Czy Co Zrobic?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sekman

Witam, posiadam telefon komorkowy w IDEA. Mam MIX. Problem w tym że zgubilem koperte z PINEM i PUKIEM .......... :mur: :mur: czy jak pojde do ideii to podadza mi go, czy powiedza mi ze moj pech??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta też zgubiła tą kartkę i zablokowała telefon. Poszła do salonu i odblokowali za darmo. Ma TakTak'a i nie wypełniła ankiety. Musiała tylko podać numery trzech ostatnich osób, do których dzwoniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Was moje ludziki nie rozumiem.

 

Po co piszecie na forum ze Wam telefon ukradli albo pin zgubiliscie. I teraz co do diabla zrobic?? Nie nie, napewno nie pisac na forum bo to nie nikogo nie obchodzi. DZWONI SIĘ DO BOK

 

i kurfa koniec :?

 

---

 

Takie male uprzedzenie kolejnego pytania ;]

 

Biuro Obsługi Klienta

 

*22 - połączenie bezpłatne z telefonów komórkowych na terenie kraju (dla użytkowników Jednej Idei, Idei POP, IdeaMIX oraz Dla Każdego połączenie jest płatne 1 zł)

*525 – bezpłatny numer telefonu dla Klientów Idea dla Firm

*874 - numer telefonu Centrum Wsparcia Technicznego usługi mBox, dostępny z telefonów komórkowych sieci Idea na terenie kraju. Całkowity koszt połączenia 2 zł (1,65 zł bez VAT).

tel.: (0-22) 634 28 82 - ogólnodostępny numer telefonu BOK,

faks: (0-22) 588 78 83 - ogólnodostępny numer faksu BOK,

faks: (0-22) 588 78 93 - ogólnodostępny numer faksu BOK - dla Użytkowników POP.

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sekman

Bylem w salonie IDEA i sprawa wyglada nastepujaco: PUK mozna odzyskać za darmo. Wystarczy przyjsc do autoryzowanego punktu pokazac dowod osobisty i po sprawie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...