Skocz do zawartości
pikapika

Co To Jest Gainward Fx Ultra/760 Tv/dvi 64mb?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym kupić niedrogą kartę graficzną, głównie do pracy przy komputerze, ale też do pogrania czasami np. w Quake3 lub UT, ew. Doom3.

 

Na Allegro można dostać GF3 Ti200 za okolo 150zł,

a na Komputroniku znalazłem taką kartę:

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18117

 

Moje pytanie: Co to jest za karta? Jaki ma procesor (NVxx), jakie osiągi w porównaniu z GF3 Ti200 i czy się grzeje? (w planach wyciszanie)

 

W sieci jest sporo informacji ale tylko o FX5600 Ultra.

 

Proszę o odpowiedź ludzi, którzy NA PRAWDĘ coś wiedzą nt. tej karty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa w tej cenie. Zobacz na zegary - 300/400. Ramdac strasznie niski. A pozatym 64MB. Ja mam fx5600 do sprzedania. 128 na normalnych zegarach. jak by co to wal na PW to moze sie dogadamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale Gainward GF3 Ti200 ma zegary 175/450, czyli jeszcze mniej, a róznica w cenie nie jest duża. Za używanego GF3 zapłace okolo 150zł, a za nowego FX5600 200zł. Co prawda tylko 64MB, ale pełna gwarancja, a i tak mam zamiar grać tylko w starsze gierki, tzn DX8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz.

 

Z zebranych informacji wynika, że FX5600 Gainward FX Ultra/760 TV/DVI 64MB jest na chipie NV31 300MHz (4x1). Czy ktoś ma może porównanie wydajności do NV20 ~200MHz (4x2) ?? Trudno znaleźć benchmarki z tak odległymi kartami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pomysl nad czyms takim: 1472313[/snapback]

Noo, co fakt to fakt. Swojego czasu najlepsza karta do o/c. Nawet teraz jest super. Jak ja skladałem kompa ~~1,5 temu to powiedzieli mi że to kijowa karta i jej już nie produkują i wcisnęli mi fx5600 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...