Skocz do zawartości
OBcY

[acc] Dobra, Optyczna Mycha Do Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką mysz polecacie do notebooka? Oczywiście optyczna i najlepiej bezprzewodowa, ale nie wiem czy do 100zł sie coś dostanie.

Edytowane przez OBcY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle używam myszki Logitech M-RR67A (takiej) - rewelacyjnie się na niej pracuje, jest tylko jeden minus - duży odbiornik na kablu :(

Przy braku dostępu do jakiegos biurka korzystam z EasyTouch ET-46 Fenix - jest malutka, ze zwijanym kablem (ideałem ergonomii to nie jest, ale IMO wygodniejsza od tych gówienek z płaską aluminiową blaszką na górze, której ranty wrzynają się w dłoń)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kuipilem myche logitecha media play... byla troche droga, ale co tam, mysz kupuje sie raz na pare lat a uzywa na codzien.

przy wyborze kierowalem sie tym, zeby byla duza i ciezka (wygoda przy codzinnej pracy) z malym nadajnikiem (mobilna) i duza iloscia przyciskow (rowniez wygoda) . Wybralem http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=2464&katid=19 jestem zadowolony i moge spokojniepolecic kazdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem :D, ale żadną z tych co polecaliście.

Kupiłem taką: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9494, ale 3 zł taniej

 

Szczerze mówiąc podoba mi się, ale teraz żałuje nie zastanowiłem się jeszcze nad tą Media Play gdyż czasem nootebook służy mi jako odtważarka dvd/divx.

 

Ogólnie mycha przyjemna w wyglądzie jak i w użytkowaniu, ale wydaje się być troche czuła na zaniekłócenia sygnału. Bardzo mi się podoba ten przedłużacz do odbiorniczka - można myche bez problemu przenosić z nootebooka do PC-ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to określić swoje wymagania - i tez zależy, czy ma sie kompa stacjonarnego (to znaczy jak się wyjeżdża, to można z pceta zabrać mychę - ew wsadzić inną) - ogólnie wg mnie mobilna do laptopa najlepsza jest malutka z chowanym kablem, a do tego mam pc i jak wyjadę i będę sporo na lapie robił, to sobie wezmę optyka bezprzewodowego, który jest duży, ciężki, ale ergonomiczny i superwygodny.

 

Na krótkie wyjazdy, też pociągiem najlepsza będzie mała mobilna myszka, gdzie ergonomia nie jest tyle ważna co waga i wielkość - tu również kabelek nie zaszkodzi, i nawet może to być myszka kulkowa.

 

Ceny są różne, ale nie ma co oszczędzać - zwłaszcze jeśli chodzi o tą lepszą myszkę na której będziemy dużo pracować - wiem coś o tym, jak kilka lat temu kupiłem moją - kosztowała dużo, a technologia optyczna dopiero się rozwijała - a do dziś dobrze się na niej pracuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem doczynienia z ta mycha MICROSOFTU i powiem ze do notebooka jest superancka ...

srednio sie nadajae do szybkich FPP ale reszta jest nawet bardziej niz zadowalajaca tak jak to bywa w myszkach MS...

natomiast co do myszek logitecha to strasznie mi one nie pasuja bo nie trzymam tak zwanego palca "faka" nad rolka tylko nad PPM a to powoduje ze w myszkach LOGITECH'a trzyma sie palec serdeczny (chyba) nad bardzo niemila i ostra krawedzia BOG TYLKO WIE PO CO robiona w kazdej myszce logi...

 

A najlepsza myszka jaka mialem okazje potestowac do notebooka byla http://www.microsoft.com/poland/hardware/p...ls.aspx?pid=032 <-- ta oto myszka... w zestawie daja to z BLUETOOTH na USB-PEN. Potrafi dzialac nie tylko z myszka czyli np z tel komorkowym, sluchawka do tego tel czy czymkolwiek co sobie wymyslicie :]

cena tego tylko sporawa ale WARTO :]

i przy powiedzmy ograniczonym polu manewru z klawiszami multimedianymi w notebooku tilt-wheel + "back" "forward" jest zbawienne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta mysz Microsoft od dzisiaj. Co prawda kosztowala 39,99€ ale na razie jest ok. Trzeba sie przyzwyczaic. Wchodzi do srodka jeden zwykly paluszek.

 

W sklepie dostalem info, ze chodzi 1mc przy czestym uzywaniu. Zobaczymy za miesiac ;)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie do tematu(przt okazji odświeze) :) :

 

1) jak bardzo Bluetooth wpływa na żywotność baterii w notebooku

2) Czy myszki na BT np. MS Intelli Mouse Explorer(chyba tak sie pisze) moze kontaktowac sie z komputerkiem przez jego wbudowany BT czy pomino weewnętrznego modułu trzeba podłączyć nadajnik pod USB ??

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez BuBu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAX.200 zl to logitech MediaPlay, mam taka i jestem zadowolony

1609579[/snapback]

Tez mam MediaPlaya...

Calkiem fajna myszka.Chociaz na poczatku ciezko bylo mi sie przesiasc ze starego przewodowego Logitecha.

Jedynym mankamentem jaki zauwazylem, jest zla wspolpraca z Mozilla (nie dzialaja klawisze "wstecz" i "do przodu")...

 

 

Po aktualizacji sterownika Mozilla chodzi juz OK...

Edytowane przez bartuncio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.logitech-sklep.pl/local/produkt/9493

Polecam ze wzgledu na maly odbiorniczek i male zuzycie pradu. Poza tym jest wygodna i nieprzebajerzona. Sam uzywam takie do laptopa i jak najbardziej dobrze sie spisuje, ja kupilem za 130zl w hurcie na allegro widywalem jeszcze sporo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...