Skocz do zawartości
dszywala

Darmowy Internet Z Tpsa

Rekomendowane odpowiedzi

Był jakiś czas temu temat o tym że gość miał darmowa neostrade w tpsie.

Nie pamiętam dokładnie jak to było , a kolega własnie ma podobny przypadek.

 

Może ktos coś wie więcej na ten temat...?

To było chyba tak że on chciał zmienić sobie neo na tańsze, albo całkowicie zerwał umowę nie dostawał już rachunków a NEO miał cały czas aktywne kilka miesięcy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak moj kolega tez tak mial a potem mu przyszlo wszystko na jednym rachunku jako korekta i musial zaplacic 500zl:P

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak moj kolega tez tak mial a potem mu przyszlo wszystko na jednym rachunku jako korekta i musial zaplacic 500zl:P

1469969[/snapback]

hmm ale jeżeli umowa jest fizycznie rozwiązana, tzn na papierku z podpisem to jakim prawem tpsa może chciec kasy za okres w którym nie przychodziły rachunki a był net....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiesz :-P :)

Kolega miał Neostradę(512kb) z umowa na 12 miesięcy, umowa skończyła mu sie w lutym , więc miesiąc przed poszedł do Tp aby zgodnie z ich prawem podpisać nową umowe na kolejne 12 miesięcy tyle że z NEO 128 kb.

 

Facetka w Tp powiedziała że musi zerwac obecną umowę i poczekac na akceptację , po czym dopiero może podpisac nową umowę z opcją 128 kb .

No i koleś zerwał ta umowę i czeka na akceptacje juz od lutego...

Rachunki nie przychodzą a Net jak działał tak działa...

 

Jest przekonany że TP nie ma prawa zażądac od niego zwrotu za te 4 miesiące ( 600zł) w sumie to ja mu tak powiedziałem . . .

 

Teraz trochę się boi ...

 

Według mnie nie ma powodu do żadnych obaw, umowa jest rozwiązana na pismie, więc TP nie ma żadnego prawa według mnie...

 

Hmmm co o tym sądzicie ?

 

 

Kurde jakbym ja miał taką sytuacje, sziedziałbym cicho i miałbym net za free :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm co o tym sądzicie ?

Kurde jakbym ja miał taką sytuacje, sziedziałbym cicho i miałbym net za free :-P

1470173[/snapback]

 

heh siedzialbys do czasu, pozniej pewnie by wymyslili jakis chłyt na ciebie i pewnie zaplacilbys za ten okres :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Płacenie po zerwaniu umowy jest niezgodne z prawem i tpsa nie powinna żądać kasy, a jeżeli żąda to ze wszytkimi papierami do sądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacenie po zerwaniu umowy jest niezgodne z prawem i tpsa nie powinna żądać kasy, a jeżeli żąda to ze wszytkimi papierami do sądu

Powiedz mi skad masz te informacje? Z tego samego zrodla ktore ci powiedzialo, ze nbp musi wymienic zmielone banknoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin*

a ja mysle ze z ogolnych norm prawnych ktore reguluja podpisywanie i zrywanie umow, i nikt nie moze ci po zerwaniu umowy obciazac cie dalszymi kosztami ... A to ze nie odlaczyli netu to juz ich sprawa, rownie dobrze mogles z niego nie korzystac w tym czasie swiecie przekonany ze juz go nie masz ...

 

I tak na marginesie moogles swoja uwage wtracic w bardziej kulturalny sposob bez prowokowania do niepotrzebnej wymiany zdan ... Jak masz jakis problem do Grzecha to powiedz mu o tym na pw ...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Powiedz mi skad masz te informacje? Z tego samego zrodla ktore ci powiedzialo, ze nbp musi wymienic zmielone banknoty?

1470227[/snapback]

Nie, to są moje przeczucia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale mi się zdaje, że jeśli korzystasz po zerwaniu umowy to tak jakbyś sie podłączył na lewo.

1470323[/snapback]

hmm, a jak TP może udowodnić że kolega korzystał z sieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a jak TP może udowodnić że kolega korzystał z sieci ?

1470327[/snapback]

Hmm... udowodnić zawsze może, są logi, kto gdzie kiedy i na jakim ip ;)

 

W każdym razie, to sprawa TPSA, że neta nie odłączyli, ja w ten sposób miałem 3 miesiace Cyfre+ za free ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoik zgadzam się z Tobą. To jest podłączenie na lewo tak samo jak jazda bez biletu nie sprawdzają a jak sprawdzą :>?

1470372[/snapback]

Sorry ale Bzdety opowiadasz....

aleś dał porównanie :lol:

Przeciez jak jedziesz bez biletu to świadomie, a w tym wypadku jaki koleś miał wpływ na to że mu nie odłączyli netu? Żaden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bzdety nie bzdety masz miesięczny kończy się możesz nadal jeździć jak sprawdzą płacisz karę to to samo. On tego netu nie znalazł, ani nic. Spróbuj ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> wode z wodociągów dlatego że przechodzi pod twoją działką rura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Przecież oni logują ruch, przynajmniej w pewnym stopniu ;]

1470341[/snapback]

Jest tylko jedno "ale" - abonent nie jest w stanie podlaczyc sie "na lewo", nie majac dostepu do urzadzen bedacych po stronie centrali. Uzyskanie dostepu do neo wymaga dobrej woli z obu stron :wink: ... co innego jakies wi-fi itp. (tutaj mozna to latwo zrobic, ale w neo jest to po prostu fizycznie niewykonalne :D ). Uwazam, ze udowodnienie mu, ze wpial sie na lewo jest niemozliwe... Co najwyzej on moze udowodnic pracownikowi tpsa (jesli ma w reku rozwiazanie umowy z pieczatka i podpisem pracownika), ze nie dopilnowal sprawy (nie rozkrosowal portu i nie skasowal mu loginu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale co to ma do rzeczy - sam zrywasz umowę - a jak mówią - okazja czyni złodzieja. Czy to, że ktoś zapomni zamknąć mieszkania implikuje to, że możesz tam wejść _bezkarnie_ i wynieść co ci się podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ale jak rozwiąże się umowe, to przecież oddaje się modem, chyba że się go wykupi. u mnie w kaliszu, w multimedi tak jest. jeśli ktoś nie odda i nadal korzysta z netu to wg mnie jest to nielegalne i tpsa może zażądać zapłaty, a nawet odszkodowania <_<

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale co to ma do rzeczy - sam zrywasz umowę - a jak mówią - okazja czyni złodzieja. Czy to, że ktoś zapomni zamknąć mieszkania implikuje to, że możesz tam wejść _bezkarnie_ i wynieść co ci się podoba?

1470471[/snapback]

Ja nie mowie, ze ta sytuacja w ktorej on korzysta z uslugi jest o.k., tylko odnosze sie do mozliwosci "wpiecia sie na lewo" :wink: .

Natomiast, co by nie powiedziec to wyrazil swoja wole na pismie jesli chodzi o korzystanie z neo - zerwal umowe - i niby z jakiej okazji ma go obchodzic co sie z tym dalej stanie? (wybacz, ale uwazam, ze pracownicy tpsa sami powinni pilnowac swoich spraw).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troszkę inaczej wynajmujesz mieszkanie dostałeś klucze. Popewnym czasie umowa wygasa kluczy nie oddałeś bo włściciel zapomniał o nich. Wiesz że mieszkanie jest puste po twojej przeprowadzce. I co teraz normalnie się do niego wprowadzasz bo właściciel nie zmienił zamków :>? To tak samo on napewno przegra w sądzie bo się nielegalnie wpioł.

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ale jak rozwiąże się umowe, to przecież oddaje się modem, chyba że się go wykupi. u mnie w kaliszu, w multimedi tak jest. jeśli ktoś nie odda i nadal korzysta z netu to wg mnie jest to nielegalne i tpsa może zażądać zapłaty, a nawet odszkodowania <_<

1470480[/snapback]

Nie w chwili podpisania umowy na 12 miesięcy musisz wykupic modem w TP za 199zł ( przynajmniej ja tyle płaciłem nie wiem jak teraz) i ten modem jest już twoja własnością.Nie musisz go oddawac ani nic z tych rzeczy.

 

Tak czy tak ja nadal uważam że TP bezprawnie będzie chciała kasę , najlepiej powiem koledze żeby przeszedł się po poradę prawną.żeby nie było namnie jakby co :-P :-P

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z prawnikiem, a jakze z kim, z mama :P

 

NIE MAJA prawa zadac od Ciebie zaplacenia rachunku za neo+ po zerwaniu uslugi. Jak cos to napisac do nich/zlac/do sadu

 

Mysle ze eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...