Skocz do zawartości
Xalpha

Pogaduszki Na Temat Gg!

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze sobie jak zwykle na gg... a tu mi pelno okienek z nieznajomymi nawyskakiwalo: o tresciach zazwyczaj "?" albo ";/" Czy mozliwe ze ktos wykradl numery gg lub to są jakies... ataki ? Dziwne ;/

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i atak ale z gg są czasami większe jaja...

 

Siedzimy kiedyś u kumpla i się bawimy gadulcem...i nagle taki bajer >> każdą osobę która była dostępna mogliśmy podglądać - znaczy się klikasz 2 razy na osobę na liście i np jeśli rozmawiała z 2 osobami wtedy to wyskakiwały 2 okna z prowadzonymi przez nią rozmowami :| ...Do tej pory się zastanawiamy o co tam biegało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys przytrafila mi sie inna akcja :].

Siedze przy kompie, przegladam www i nagle kolega o nicku "bula" pisze do mnie "odwal sie odemnie, nie chce z toba rozmawiać", pochwili od nie zapisanego nr. dostaje wiadomosc: "bula ja cie kocham !!"

zglupialem :blink: :blink:

Tak jakby moj nr gg stanol na drodze miedzy dwoma innymi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi kiedyś gg nie działało!!! (za oknem widać błysk, po chwili słychać głośny grzmot i potworny szalony śmiech MUAHAHAHAHA!!! ) B) Jestem adoptowanym wnuczkiem Agaty Cristin.

 

Ups... Przeenieśli temat na oślą... :oops:

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bruce: AFAIK pod 2k3 tylko tak jest..

 

Ja mam wersje 6.1:

- wlaczam archiwum 1 raz, klikne na konkretna rozmowe i ok, jak klikne na nastepna (dowolna inna), to archiwum sie wywala i trzeba wlaczyc jeszcze raz - wtedy juz dziala ok (do nastepnego uruchomienia gg)

- wylaczylo sie zawijanie wierszy w oknie komunikatow i musze zap... zasuwac suwakiem w prawo, aby czytac dlugie wiadomosci

- animacje nie dzialaja lub przestaja dzialac kilkanascie sekund po wyswietleniu

- gubi ostatnie slowa, przy dlugich opisach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulo: ja podziwiam userow Tlena, ktorzy dostaja reklame z odliczaniem do zamkniecia :)

Chyba sie przerzuce na Tlena tez, albo sprawdze Mirande i AQQ.

Jesli na Tlen, to napisze przy okazji malutki programik, ktory bedzie ubijal reklame bez czekania na odliczanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulo: ja podziwiam userow Tlena, ktorzy dostaja reklame z odliczaniem do zamkniecia :)

1471472[/snapback]

Taka reklama w AQQ była.

Polecam Mirandę - używam ponad 1,5 roku i nie zamierzam zmieniać na inny komunikator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga nowe rodzaje wirusow przenoszonych przez komunikatory zaczynaja powstawac :wink: podobno to nowy trend :D podobno jak sasser teraz infekuje w 14 minut to te komunikatorowe maja ten czas rowny 14sec :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem w obsludze Konnekta, Aqq i Mirande. Konnekt wygrywa z nimi imo. W Aqq dobry jest tab do przeskakiwania miedzy rozmowami, ale i tak nie jest do konca dopracowany.

 

Konnekt Uber Alles!

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka reklama w AQQ była.

Polecam Mirandę - używam ponad 1,5 roku i nie zamierzam zmieniać na inny komunikator.

1471480[/snapback]

W tlenie na dzień dobry wyskakiwało okno z reklama i można je było zamknąc chyba po 5 - 10 sek. No ale od czego jest banner killer ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh

Ja używałem kilku "gadaczy"

Najbardziej do gustu przypadł mi AQQ, niezła jest też Miranda, na trzecim miejscu dałbym GG, jego największy plus to prostota, beż bajerów, wtyczek dodatków, za to wyjątkowo do gustu nie przypadł mi tlen, jak dla mnie jakoś mało przejżysty jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlen mi wywalal kompa :shock: Z czyms tam sie gryzl najwyrazniej i tylko problemy z nim byly...

A w GG mi nie dzialalo przesylanie plikow :?

 

Od dluzszego czasu siedze na Mirandzie i nie mam zamiaru wysiadac :) Moze nie jest piekna, ale ma wszystko co potrzeba. No i przy okazji mam w jednym komunikatorze IRCa i ICQ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moj boze! zainstalowalem ta Mirinde czy cos tam :| ale trudna obsluga, za duzo "bajerow" i wogole takie beznadziejne

1471601[/snapback]

:D

Mirandę, a nie Mirindę (w Polsce upały - pić się chce ;) ).

Poświęciłbyś jej trochę czasu, to by działała jak "szwajcarski zegarek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Mirandę, a nie Mirindę (w Polsce upały - pić się chce ;) ).

Poświęciłbyś jej trochę czasu, to by działała jak "szwajcarski zegarek".

1471810[/snapback]

wlasnie w tym tkwi caly problem, ze nie mam czasu :wink: B) ale teraz mam tego konekt'a czy jakos tam :lol: no i go ladnie "dopracowalem" i naprawde suuuper, jak narazie THE BEST!! nie zmienie napewno, narazie na zaden z nowo poznanych i reszty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze servery gubią numery ?? (tzn wiadomosc wyslana do jakiegos numery dochodzi do innego itp) Chociaz w tej samej chwili moja znajoma tesh dostala w ... wiadomosci. Tlena... nie kcem ;( Reklamy, a po za tym denerwują mnie te 2 ikonki na pasku zadan zamiast jednej (da sie to jakos zmienic, ale zeby byla obsluga i tlena, i gg ? Chociaz.. jedna wtyczka mi sie w tlenie podobala.. nazwy nie pamietam... ale taka zeby wpisywac hasło jezeli chce sie z kims porozmawiac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze  servery gubią numery ?? (tzn wiadomosc wyslana do jakiegos numery dochodzi do innego itp) Chociaz w tej samej chwili moja znajoma tesh dostala w ... wiadomosci. Tlena... nie kcem ;( Reklamy, a po za tym denerwują mnie te 2 ikonki na pasku zadan zamiast jednej (da sie to jakos zmienic, ale zeby byla obsluga i tlena, i gg ? Chociaz.. jedna wtyczka mi sie w tlenie podobala.. nazwy nie pamietam... ale taka zeby wpisywac hasło jezeli chce sie z kims porozmawiac :D

1472001[/snapback]

Reklamy >> banner killer pod tlena. Wypasiony jest. Co do 2 ikonek ... Zaznacz sobie na pasku, aby ukrywał Ci nieaktywne ikony czy jakoś tak. Potem uruchom tlena i zaznacz, żeby ikonka z gadgadu pod tlena była niewidoczna, albo ikonka głowna tlena. I po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...