Skocz do zawartości
Xalpha

Pogaduszki Na Temat Gg!

Rekomendowane odpowiedzi

stestujcie hapi , siedze od jakis 3 miesiecy i niema z nim zadnych wiekszych prolemów

POLECAM

www.hapi.pl

1472152[/snapback]

Brzmi jak karma... dla psów :P

 

Ok, zainstalowałem tlena: A TU SZOK: co to za numery mialem na liscie? jakis ludzi numery, nie widzialem ich....:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, kolejny nawrócony ;)

 

Tlen rox :).

 

P.S. Uzywa ktos ICQ ?

 

Szkoda ze to takie mało popularne w Polsce (w porownaniu do protokołu gg np.)

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, kolejny nawrócony ;)

 

Tlen rox :).

 

P.S. Uzywa ktos ICQ ?

 

Szkoda ze to takie mało popularne w Polsce (w porownaniu do protokołu gg np.)

1472226[/snapback]

Yhm... tworzą sie juz kulty tlen, firefoxa itp :) Fajnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

Raz patrzę sobię archiwum rozmów, a tam znajomy z kolegą gadali o wyścigach na 1/4 mili :P blah, głupie gg ;]

Chyba znów wrócę do mirandy....

tak btw.

ktoś wie jak zaradzić długiemu wysyłaniu wiadomości w mirandzie ?

Edytowane przez vojtas21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, kolejny nawrócony ;)

 

Tlen rox :).

 

P.S. Uzywa ktos ICQ ?

 

Szkoda ze to takie mało popularne w Polsce (w porownaniu do protokołu gg np.)

1472226[/snapback]

używam ICQ jako dodatkowego :) fajny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jak zaradzić długiemu wysyłaniu wiadomości w mirandzie ?

1472717[/snapback]

Długiemu ? Jaki protokół ? Jeżeli gg, to ściągnij wersję 0.0.2.9 - u mnie działa świetnie (o ile to określenie pasuje do tej sieci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

Długiemu ? Jaki protokół ? Jeżeli gg, to ściągnij wersję 0.0.2.9 - u mnie działa świetnie (o ile to określenie pasuje do tej sieci).

1472807[/snapback]

nie wyraziłem się jasno, protokół gg, wersja 0.0.2.9..... w protokole msn/icq wysyła mi się szybko a w gg czasem nie chce dostaczyć wiadomości :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gg czasem wiadomość teoretycznie jest wysłana, a nigdy nie dociera, niezależnie od używanego komunikatora - taki jest urok sieci gg.

Nie wiem jakiego używasz okna rozmowy (nconvers, srmm, tabsrmm, scriver), w tabsrmm można zwiększyć message send timeout (ja mam 30s).

W sieciach Jabber, Tlen wysyła błyskawicznie, w gg czasem trzeba kilka sekund poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyraziłem się jasno, protokół gg, wersja 0.0.2.9..... w protokole msn/icq wysyła mi się szybko a w gg czasem nie chce dostaczyć wiadomości :|

1472810[/snapback]

A moze slij wiadomosci bez potwierdzen?

 

Swoja droga - czy w PSI jest juz przesylanie plikow? Bo podobal mi sie bardziej od Mirandy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

Poprzestawiałem kilka rzeczy (między innymi te opcje które radziliście zmienić) i jest już dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie przywiazalem do konnekta... wczesniej uzywalem gg, potem tlena a pozniej mirandy (bardzo fajna ale brakowalo jej jednego elementu: opisow kontaktow) i w koncu konnekt - troche zabawy z konfiguracja ale jak juz sie zrobi to lux :wink: i co najwazniejsze, nie dopatrzylem sie jeszcze wad :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

Wcześniej w mirce opisy wyświetlały się po najechaniu myszką na kontakt, a teraz są pod kontaktami. (zorbiłem sobie elo bling bling west coast tło ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w mirce opisy wyświetlały się po najechaniu myszką na kontakt, a teraz są pod kontaktami. (zorbiłem sobie elo bling bling west coast tło ;])

1473874[/snapback]

to bylo jakis czas temu - sciagnalem chyba nawet jakas wtyczke odpowiedzalna za to ale nie dzialalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zmeinilem gg na konnekt'a, mam wtyczke gg bylo wszystko, OK naprade mi sie podobal, ladnie dopracowalem go jeszcze, lecz dzisiaj sie zaczely dziwne rzeczy dziac :angry: zmienia mi sie staus sam na niedostapeny, i jak chce zmienic, nie dzie, musze ponownie uruchomic konnekt'a i jest OK... ale za pare minut, sekund dzieje sie tak samo od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...