Skocz do zawartości
Xalpha

Pogaduszki Na Temat Gg!

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zmeinilem gg na konnekt'a, mam wtyczke gg bylo wszystko, OK naprade mi sie podobal, ladnie dopracowalem go jeszcze, lecz dzisiaj sie zaczely dziwne rzeczy dziac :angry: zmienia mi sie staus sam na niedostapeny, i jak chce zmienic, nie dzie, musze ponownie uruchomic konnekt'a i jest OK... ale za pare minut, sekund dzieje sie tak samo od nowa...

Zapytaj na forum konnekta, tam predzej beda wiedzieli co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chodze i zarażam wszystkich wkoło KONNEKTEM... i juz nie widze zycia bez niego :lol:

 

i udało mi sie nakłonić.. ba nie tzreba nakłąniać.. wysatrczy dać komuś posiezdieć na nim z pół godzinki :) i już porzuca dany deklikwent gg na zawsze :)... Najwiekszego wielbiciela gg nawet udało sie przekonac.. uparcie twierdził (mój kumpel) ze gg rox... no aż pewnego dnia powiedział.. ok skąd moge zassać konnekta :)

A co go nakłoniło? A to że GG nie radzi sobie z przesyłaniem grafiki.. niewiedziieć czemu - skoro sami to wymyślili :).. a między konektami można spokojnie przesyłąć pliki graficzne po 1MB wielkości.. (np zrzuty ekranu etc, czy wybrane kawałki ekranu... to się strasznie przydaje...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem konnekt fajny fajny ale tak.... wkurza mnie ze jak prubuje kogos znalesc z listy i raz nacisne np "b" to mi znajduje osobe dostepna i dalej nie przeskakuje po osobach zaczynajacych sie na "b" wiec musze recznie szukac :/

oraz problemy z sms :/ nie moge wysla ;[[[[[[[[[[ oraz nie wiem jak sprawdzic jak ktos jest zapisany w katalogu publiczyn a tak pozatym super :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w tym tkwi caly problem, ze nie mam czasu :wink: B) ale teraz mam tego konekt'a czy jakos tam :lol: no i go ladnie "dopracowalem" i naprawde suuuper, jak narazie THE BEST!! nie zmienie napewno, narazie na zaden z nowo poznanych i reszty :wink:

1471929[/snapback]

Juz ktos napisal cos ad. Opery ;]

 

---

 

Selekcja naturalna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zmeinilem gg na konnekt'a, mam wtyczke gg bylo wszystko, OK naprade mi sie podobal, ladnie dopracowalem go jeszcze, lecz dzisiaj sie zaczely dziwne rzeczy dziac :angry: zmienia mi sie staus sam na niedostapeny, i jak chce zmienic, nie dzie, musze ponownie uruchomic konnekt'a i jest OK... ale za pare minut, sekund dzieje sie tak samo od nowa...

1474144[/snapback]

ustawienia -> uzytkownik -> tryb auto-away -> wylaczony

powinno pomoc bo ja mialem ten sam problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, ze auto - away ustawia ci status 'zaraz wracam' a nie rozlacza z serwerem... moze stara wtyczka i robi takie bledy? u mnie dziala

1474855[/snapback]

u mnie rozlaczala wiec jest prawdopodobienstwo ze u M@Ly'ego tez... sprobowac nie zaszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawienia -> uzytkownik -> tryb auto-away -> wylaczony

powinno pomoc bo ja mialem ten sam problem...

1474817[/snapback]

thx za pomoc.. juz OFF :wink:

 

u mnie rozlaczala wiec jest prawdopodobienstwo ze u M@Ly'ego tez... sprobowac nie zaszkodzi

1474872[/snapback]

ta, jak narazie konnekt chodzi 5 minu na tym auto-away OFF i jest dobrze, zoabczymy po paru dniach, ale dzieki za wskazowke, docenie to :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek "zboczył' na pogawędki o komunikatorach i nawrocił pare osob na Tlena B)

 

Bardzo dobry topic :P

1477805[/snapback]

Dobra kontynuujmy dalszą pogawędkę: Znacie jakies fajne wtyczki do tlena po za wymienionymi ? Dajcie od razu linki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uzywam Tlen'a i raczej watpie zebym go zmienil.

Probowalem roznych komunikatorow, ale ten jest dla mnie najlepszy.

Z mocnej konkurencji dla Tlena moze byc AQQ jak poprawia szybkosc dzialania. (W/g mojej skali)

Miranda i Konekt -> nie dla mnie, za duzo zabawy by "jakos to dzialalo", no i nie potrzebuje kombajnu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kontynuujmy dalszą pogawędkę: Znacie jakies fajne wtyczki do tlena po za wymienionymi ? Dajcie od razu linki :)

1477909[/snapback]

grrrrrrrrrr.

Wiesz, że Tlen ma stronę?

Tak!. jej adres to tlen.pl :lol:

http://www.tlen.pl/ktlg/plugins/

http://www.tlen4you.net/download.php?id=001005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kontynuujmy dalszą pogawędkę: Znacie jakies fajne wtyczki do tlena po za wymienionymi ? Dajcie od razu linki :)

www.tlen.biz

 

Obszerna stronka z pluginami,ikonkami,dzwiekami,skinami itp. itd.

 

Od siebie polecam plugin AntySyf - plugin anty-łańcuszkowy (zaaplikowalem go po śmierci Papieża i ewidentnemu nasileniu tej plagi :?)

Dziala na zasadzie wykrywania słow, jezeli cos nie spasuje kolesiowi wyswietla sie automatyczna odpowiedz ktora sami generujemy :twisted:

 

Jest tego sporo - kazdy lubi co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jesszcze jeden problem cholernie przyzwyczailem sie do tych ikonek z gg i jest mozliwosc aby w konekcie byly te ikonki ? :-) chociaz te podstawowe

update ok nie bylo pytania teraz juz znalazlem : X

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrrrrrrrrr.

Wiesz, że Tlen ma stronę?

Tak!. jej adres to tlen.pl  :lol:

1477997[/snapback]

Thx :) Wiem wiem... ale chodzi o adresy gdzie jest duzo dobrych wtyczek a nie na Tlen.pl :) :P

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wkurzam w tlenie morsem ludzików z gugu :)

szkoda że nie ma żadnego dekodera do tego... przynajmniej by była zabava :)

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...