Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnosnie konsoli w tej grze ..

 

jesli chce widziec ilosc FPS wpisuje

 

cg_draw i Tab

 

potem cg_drawFPS 01

 

no i jest sa klatki ale co trzeba wpisac zeby pokazywalo wyzej niz 99 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/com_maxfps xxx

przy xxx wpisujesz wartosc, najlepsze wartosci ktore pozwalaja najwyzej skakac to sa: 43, 76, 125 oraz 333. Z tym, ze niestety przy wartosci 333 et powoduje connection interapted wiec nie warto tylko i wylacznie to przeszkadza. Do twojego kompa ustawil bym 76 gdyz wiecej bedzie tylko zabardzo przeszkadzac. Im wieksza roznica miedzy wartoscia max a min tym gorzej. ET nie jest gra szybka i 76FPS w zupelnosci wystarcza.

Edytowane przez Tasslehoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robcie ze mnie idioty :P

 

proste pytanie zadalem a odp sie nie doczekalem w sumie :P

 

a co do tego radeona mam wlaczone AA 4X i anizo 16X i mam srednio 60fps w ET oczywiscie kreconym jak w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce robic off ale odp ze to nie bylo do ciebie --- a za twoja odp dzieki prawie o to mi chodzilo ;]

 

chodzilo mi o to zeby mi poprostu pokazalo ile tych fps tam jest i tyle jak w QUAKU 3 komendy te same bo ta sama konsola i tez pokazuje ze 99 a zeby zobaczyc wiecej cos sie pisalo ale nie wiem co -- wlasnie cos z maxfps , bo mi nie chodzilo o ustawienie stalego limitu

 

Moj watek mozna uznac za zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos ET

ostatnio (2 tygodnie temu) wróciłem do tej miodnej gry

mam wersje 2.55 i na tej mi sie najlepiej gra, no i serwery juz znam mniej wiecej kto, gdzie i jak gra.

mój ulubiony serwer to Xpk clanserver postawiony na serwerze GamesMajor.com świetni ludzie dobrze ustawiony serwer

chetnie zagram z tweakowymi ET-maniakami na jakims przyjemnym serwerku lub na wyzej wymienionym

kto ma jakies propozycje (albo własny serwer ET :lol: :D)niech pisze tu albo na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest wiecej (sciagnelem raz tego update'a ) ale wole te serwery z wersji 2.55 ;)

chciałbym poruszyć jeszcze jedną sprawe -

CHAMSTWO Polaków :? :? :?

niestety musze powiedzieć że wiekszość Polaków na serwerach to straszne sk********, albo mają po 12 - 13 lat.... strasznie lubią wyzywać wszystkich

przeklinać bo wtedy czują sie tacy ważni i dorośli...

żenujące

oczywiście zdarzają sie wyjątki ale to tylko potwierdza regułę

Polacy nie umieją sie nigdzie zachować i wstyd mi za wlasny naród, a raczej za nasze pokolenie imbecylów, nastepni bedą jeszcze głupsi mowie wam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle jestem graczem w ET ponad 2 lata teraz powrót po 3 miesiącach. Na publicach rzeczywiscie tacy sie zdarzają ale zaprasza na jakies klanówki to kultura pełna. Polacy dobrze grają ale i tak z Esreal-a są najlepsi (żydzi :) )

Edytowane przez jorda88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jorda88:

co ty za glupoty opowiadasz :) Esrael nie jest najlepsze, na chwile obecna to Estonia i Finlandia sa najlepsi. W zeszlym sezonie NationCupa to wlasnie my Polacy wygralismy puchar narowod i to my bylismy najlepsi, nie ukrywam za sam reprezentowalem nasz kraj i wspolnie z moimi kolegami zdobylismy zloto. W tym sezonie niestety nie wyszlo gdyz byla to inna ekipa inny dowodzacy i mniej treningow.

 

@pain.exe:

tak to prawda polacy tacy sa ale nie tylko polacy najwiekdze hamy to z niemiec i to nawet na klanowkach to pokazuja. Ale nie bede sie o tym rozpisywal. Zagraj jakas klanowke, zalap sie do jakiegos klanu a poznasz inne oblicze taj gry ;) naprawde warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie którzy Polacy są strasznie chamscy ale to najcześciej dzieci ktore maja 12-14lat.Na sceniach klanowych rzadko to bywa ale sie zdarza .A co do polskiej reprezentacji to naprawde bierzcie sie do roboty bo ostanio jest kiepsko.Pewnie i tak wiekszość zamiast grać w ET będzie grac w BF2.Tasslehoff życze powodzenia w nastepnej edycji NC.

Edytowane przez Hunter166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kultury to wiele zależy od adminów, dlatego co do publiców to bardzo lubię grać na serwerze Moh`ów (a raczej lubiłem bo serwer padł) tam zasada była prosta, klniesz, lub robisz dymy na serku od razu dostajesz kicka.

 

Gdyby sie zebrała ekipa możemy zagrać na serwerze mojego klanu, który teraz często stoi pusty. Oczywiście et2,60 + etpro3,2,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak? Zebralo by sie dzisiaj z 8-10 normalnych osob do pogrania? Przyznam, ze teraz to zagram w cokolwiek z normalnymi ludzmi bo na ktory publik bym nie wszedl to mnie odstrasza :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kruca :[ ja bym pograł ale musze zassac bo nie mam | Oo |

dawno nie grałem i pewnie z formy wypadłem, zaraz zaczne ssac i mozemy pograć :]

 

p.s.

kiedyś nawet dobrze mi szło :]

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili rekrutuje sie do klanu Xpk na 2.55

poprostu ta wersja przypadła mi do gustu pozniej sie przesiąde ;)

to taki fajny klan mili ludzie fajna atmosfera i wogóle

co do tego grania Jin* to ja zawsze jestem chętny

niech tylko ktoś załatwi serwer :lol: i możemy grać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem zeby w to wkoncu zagrac ,bo nigdy nie mialem okazji ,a CS mi wychodzi bokiem.Jako ze noob jestem w ET to chialem sie dowiedziec cos na temat ET PRO czym to sie rozni od zwyklego ET?. I czy warto sie w ten mod odrazu pchac. Czy zagrac w oryginalny ET najpierw :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem, i przyznam ze mnie to wcale nie interesowało, wiem ze kiedys takie coś istniało i działało na jednej mapie.

w ET po prostu nie da sie grac z botami [;

1472101[/snapback]

Ja grałem ale nic specjalnego. Nie polecam i przydałoby sie gdyby ktoś zrobił pożądne Boty bo chętnie bym pocwiczył AIM na nich :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jorda88:

co ty za glupoty opowiadasz :) Esrael nie jest najlepsze, na chwile obecna to Estonia i Finlandia sa najlepsi. W zeszlym sezonie NationCupa to wlasnie my Polacy wygralismy puchar narowod i to my bylismy najlepsi, nie ukrywam za sam reprezentowalem nasz kraj i wspolnie z moimi kolegami zdobylismy zloto. W tym sezonie niestety nie wyszlo gdyz byla to inna ekipa inny dowodzacy i mniej treningow.

 

@pain.exe:

tak to prawda polacy tacy sa ale nie tylko polacy najwiekdze hamy to z niemiec i to nawet na klanowkach to pokazuja. Ale nie bede sie o tym rozpisywal. Zagraj jakas klanowke, zalap sie do jakiegos klanu a poznasz inne oblicze taj gry ;) naprawde warto.

1539025[/snapback]

W jakim klanie grasz ?? Esreal sięrozpad by`lem ich fanem :P grali bo lubili widzałeś Esreal the move ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem zeby w to wkoncu zagrac ,bo nigdy nie mialem okazji ,a CS mi wychodzi bokiem.Jako ze noob jestem w ET to chialem sie dowiedziec cos na temat ET PRO czym to sie rozni od zwyklego ET?. I czy warto sie w ten mod  odrazu pchac. Czy zagrac w oryginalny ET najpierw :).

1540732[/snapback]

Etpro jest modem poprawiającym niektóre niedociągniecia z tzw Et main`a i wprowadzająca troche nowych funkcji (np hitsound), wszystkie normalne serwery latają na etpro nie mówiać już o tym że wszystkie rozgrywki klanowe gra się na etpro. Szczerze powiedziawszy ja już nie pamiętam czego z etpro brakuje w etmain bo używa się tylko praktycznie etpro.

Obecnie do pogrania potrzebne ci jest: instalka et + patch et2,60 + etpro3.2.0 no i najlepiej All Seeing Eye do wyszukiwania serwerków (jeśli nie używasz już do np cs`a)

wszystko zassasz np stąd: ET

a etpro 3,2,0 etpro 3,2,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etpro jest modem poprawiającym niektóre niedociągniecia z tzw Et main`a i wprowadzająca troche nowych funkcji (np hitsound), wszystkie normalne serwery latają na etpro nie mówiać już o tym że wszystkie rozgrywki klanowe gra się na etpro. Szczerze powiedziawszy ja już nie pamiętam czego z etpro brakuje w etmain bo używa się tylko praktycznie etpro.

Obecnie do pogrania potrzebne ci jest: instalka et + patch et2,60 + etpro3.2.0 no i najlepiej All Seeing Eye do wyszukiwania serwerków (jeśli nie używasz już do np cs`a)

wszystko zassasz np stąd: 1540981[/snapback]

Etpro wprowadził bardzo dużo zmian. Nie ma co zaczynac przygody z ET bez tego mod-a !!!.

 

Eye to przydatna rzecz jeśli chcesz np. grać tylko na polskich serwerach.

 

Bawiłeś sie w CS confingami ?. Jeśli tak to tutaj jest równie prosty. Pozdrawiam i miłej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETPRO jest to mod poprawiajacy niektore rzeczy, gownie bugi zwiazane z hitboxami (miejscami gdzie sie pociski trafia na modelu). A takze wprowadza wiele roznych pomocnych komend np: zmiana hud'u, dzwieki po strzalach jak sie trafi w przeciwnika z jakiejs broni. Ogolnie etpro ma duzo wiecej mozliwosci zmian w grze niz czysta gra.

 

@jorda88:

Esrael dalej gra prawie tym samym skladem, gdyz dwoch graczy poszlo do wojska i musieli ich zasapic. Trwao to ze 2 miesiace ale wciaz graja dobrze. Chodz znacznie slabiej niz poprzednio.

 

Teraz gram w klanie essence jako dywizja multiklanu senseless-esports. Znajduja sie w nim najlepsi gracz z polski, no niektozi prawie najlepsi ]:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khem, mam problem po reinstalce systemu, ase nie chce mi pokazywac serwerow et =\ . CSS i HL2DM widzi bez problemu, ale na et sie krztusi. Wie moze ktos jak mi pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...