Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Jak zrobić bind który by pokazywał 'My HP is xx' (gdzie xx to aktualny stan HP)

 

Skorzystam z okazji i zapraszam na server 80.248.210.96:28372 i na stronę www.flawless-team.new.fr

Venom Twój serwer jeszcze aktualny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby to był brak jakichś plików,gdyż po próbie podłączenia pisze wyraźnie że mam inną wersję gry niż serwer. Ściągnę 2.60b i zobaczymy,w każdym razie dzięki

 

EDIT:BTW,kojarzy ktoś klan warmup? Jakieś forum,stronka. Mają lolnych adminów,jeden mnie wywalił za to że śmiałem być lepszy od niego :lol:

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś udostępniać jakiś serwerek na weekend ;] ?

jeśli tak to moglibyśmy sobie razem pograć, na upartego można znaleźć opustoszały serv bez hasła i tam grać ;)

 

a jak coś to gram na 85.10.211.230:27960, jedna mapka i bez save xp, et pro, miła atmosfera i sporo Polaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z grą. Zainstalowałem patcha 2.60,wgrałem etpro 3.2.5 i 3.2.6. Jak chcę podłaczyć się do jakiegoś serwera,wyskakuje następujący error:

Failed to connect to server,incorrect ET.exe version -czy cos w tym stylu. Co na to poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie wracam znow do ET (teraz tylko ffa :lol:). Znacie jakieś dobre serwery, najlepiej niepolskie ? :P. Tryb to najlepiej kampa z min 6 map, gdzie ludzie graja w miare TP i na obj a nie na fragi.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy chodzi Wolfenstein:Enemy Territory na win vista ?? jesli tak to zarówno na 32 i 64 ?

 

co do servera, to ja gram tylko shockoheaven :) Miłej zabawy :)

tez grałem na Schoko #3 a jak padł na dłuższy czas to przezucilem sie na #1 (razem prawie 3 lata na tych serwerach) ... , ostatnio na chwile powróciłem :] protected 1 już nie mam :] bo przeinstalowałem gre wiec straciłem GUID ... ale teraz jest za ciepło bym tracił czas na gierki ;P

 

jeśli od dawna grasz na schokoheaven powinieneś wiedzieć który to ja :] ***MarineS*** żółte gwiazdki, biały napis .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh powiem Ci, że tak naprawdę to tak jak z WoWem. Gram raz na tydzień. Raz nabije xpeki do 2k, pozniej tracę, bo nie mam kiedy grać. W wakacje nadrobie, i bedę miał tyle jak pulse, her nielson (admin ;p) czy nutella ;D Co do nicku kojarze :) Ja dopiero ucze sie po łbach walić, bo często pierwszy gine :) Przy dobijaniu xpów zaczynając od 0 zawsze biore medica a późnie field ops, ach.....te bombardowania, czase z panzergeya też lubię postrzelać :) Kumpel teraz zacina. Najpierw grał jako "Chuck Norris" o ile pamiętasz :D a teraz "SexyDoctor" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy chodzi Wolfenstein:Enemy Territory na win vista ?? jesli tak to zarówno na 32 i 64 ?

 

co do servera, to ja gram tylko shockoheaven :) Miłej zabawy :)

smiga normalnie na viscie x86, przynajmniej w przypadku grafy nVidii (openGL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie nie pykam w ET gdzieś od 1,5 roku ale rzecz, o którą chciałem zapytać jest związana z ET.

 

Chodzi mi o totalną konwersję zrobioną na silniku ET (nie mylić z q3), czyli True Combat: Elite.

http://www.truecombatelite.net/

Otóż trafiłem na wątek na jednym z polskich for gdzie omawiano przypadek ni to cziterstwa, ni to nie wiadomo czego.

Ktoś zauważył jak ktoś inny bardzo szybko strzela glockiem (prawie jak automatem) a broń ta jest semi (one klick one shot) tak samo jak luger w ET.

 

Idea automatycznego glocka nie tyle mi sie spodobała co nie spodobało mi sie, że niektórzy mogą coś takiego mieć a ja tego nie mam i przez to mam mniejsze szanse.

Sam parę razy widziałem gracza, który popierniczał głównie z glockiem ale w sumie armagedonu nie robił więc dekki (bo to o Niego mi chodzi) nie wzbudził moich podejrzeń.

Generalnie przy strzelaniu glockiem tj. [one click = wywalenie na raz całego magazynka] nie dało by super efektu (rozrzut i krótki clip) ale już serie po 2 po 3 z maksymalną szybkością wystrzału tak. Coś jak burst z m16 a może nawet mocniej - bo glock jest chyba troszeczkę unballanced w tej grze - leje nieco mocniej niż mac a teoretycznie nie powinien [;

 

Desperacja . . .

 

Grzebałem grzebałem i wygrzebałem to:

 

bind "K" "+attack; -attack; +attack; -attack;+attack; -attack; +attack; -attack;+attack; -attack; +attack; -attack;+attack; -attack; +attack; -attack; +attack; -attack; +attack; -attack; wait 1;"

To jest skrypt do akimbo działający jedynie w ETMain - "Rapid akimbo script"

W praktyce wywala oba magazynki po 1 kliku myszy z największą możliwą prędkością.

 

Wrzuciłęm skrypt do cfg - efekt w TCE przy strzałach glockiem ?

Normalnie jak mam nacisnąć 10 razy jak najszybciej LMB jednocześnie celując to coś zawsze na tym cierpi albo szybkość albo celność.

A ze skryptem o ile nie klikam za szybko wywala 2 pociski przy jednym kliknieciu - można strzelać bardzo szybko i precyzyjnie.

Ale jak ktoś klika za szybko to efekt będzie zgubiony - czemu?

Bo ten skrypt powoduje, że strzał następuje w momencie naciśnięcia klawisza i w momencie jego puszczenia (puścimy za szybko pistol nie strzeli).

 

Połaziłem z glockiem po serku - no daje kopa - ale z drugiej strony nie daje sie normalnie używać broni automatycznej np. ak ( działa jak semi czyli 2 strzały - nie ma automatu ) , nie daje sie podgrzać granata (od razu dwa strzały wybiera i rzuca 8=c) - a ja uwielbiam warmed up kamikaze nades więc generalnie lipa :/

 

Tzn. dało by się jakbym strzelał (tym podwójnym strzałem) innym przyciskiem niż mouse1, ale innym to ja nie chce bo

1 nie mam myszy do tego

2 to by było trudniejsze (i bardziej czasochłonne) chyba niż normalne naparzanie 1 przyciskiem

 

Mając coś co prawie działą wykombinowałem jeszcze 2 ustawienia [;

 

bind MOUSE1 "+attack; -attack; +attack; -attack; wait 20; +attack; -attack; +attack; -attack; wait 20"

Po naciścnieciu (szybkim czyli normalnym a nie lekko wstrzymywanym na kliku palcem) dostajemy 3 strzały glockiem - szybkie, eleganckie i zwykle śmiertelne.

A jak puścimy palec wooolniej to dwa strzały przy naciśnieciu a dwa przy puszczeniu klika - razem 4 kulki.

Generalnie skuteczniej niż przy rapid akimbo script - eee ale w sumie probemy wyszczególnione wyżej zostają.

 

Zmiana komendy wait dała taki efekt - inne rzeczy też były próbowane :wink2: - więc bawimy sie dalej :arrow:

 

bind MOUSE1 " +attack; -attack; +attack; -attack; wait 18; +attack; -attack; +attack; -attack; wait 18

I tu już mamy 2 szybkie strzały strzały przy naciśnięciu spustu i żadnego przy puszczeniu (optymalnie było by mieć 3 takie strzały).

 

Wszystko ładnie pięknie ale ja dalej jestem głupi :blink: i doszedłem do tego tylko metodą prób i błędów nie wiem jak to działa i czy w ogóle może być to użyteczne.

Tzn. jest użyteczne ale wtedy granaty i automaty są delikatnie mówiąc upośledzone <_<

 

W sumie to można by używać tych ustawień bez skutków ubocznych podczas grania snajperem (ale to mało wykorzystywana klasa - strzelanie snajperem jest diabelnie trudne i deczko zabugowane przy wychylaniu na boki).

Snajperka działa wtedy normalnie (R93), a np. SPR oddaje 2 strzały z lekkim rozrzutem - da się przeżyć. Problem granatów nie istnieje bo snajper ma tylko smoke'a, ktory sie z resztą fajnie wybiera wtedy bo natychmiast jest rzucany.

 

O co ja konkretnie chciałem zapytać ?

# Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co ja właściwie zrobiłem :)

# Czy ktoś jest na tyle kumaty żeby mi napisać skrypt polegający na tym, że:

wybieram weaponbank2 (glocka) i wtedy klawisz mouse1 binduje się w opisany wyżej sposób a następnie jak wezmę cokolwiek innego ( 1,3,4,5,e ) zrobi się spowrotem bind MOUSE1 "+attack.

Co by skutkowało normalnymi pukawkami i glockiem lekko enhanced :twisted2:

Czy jest taki mechanizm przebindowywania w ogóle ?

 

Dzięki za uwagę sugestie i opinie :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam następującą prośbe. Otóż jeżeli któryś z Was ma ET na kompie a nie gra ( aprzynajmniej narazie), to byłbym wdzięczny gdyby na mój email wyslal mi swojego keya, bo na moim kochanym serwerze wywala mnie pb bo moj guid jest za nowy :mur: a 4dni czekac po prostu nie moge i potrzebuje jakiegos starego klucza, a wywala bo po formacie jestem :P nowy key i inne sprawy. z góry cholernie dziękuję. Kazdy naprawde kto tylko moze niech wysle. pomozmy sobie graczom nawzajem. całuje, papa :* :)

 

quartzxxi@interia.pl pamiętajcie, że Q a nie G :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurna, nawet tematu nie dadzą założyć.

 

Podczas grania w ET(około 1 min.) wyskakuje okienko: "Wystąpił problem z aplikacją ET.EXE i zostanie ona zamknięta". Sterowniki do karty graficznej aktualne, wirusów brak, robiony reinstall gry i format - nic nie pomogło. Wcześniej, wszystko chodziło bez zarzutu. Zamieszczam log błędu(do pobrania): http://rapidshare.com/files/44967069/log.txt.html

 

Mój komp:

Athlon XP 2000+

GF 4 MX 440

768 MB RAM

 

Liczę na rozwiązanie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurna, nawet tematu nie dadzą założyć.

 

Podczas grania w ET(około 1 min.) wyskakuje okienko: "Wystąpił problem z aplikacją ET.EXE i zostanie ona zamknięta". Sterowniki do karty graficznej aktualne, wirusów brak, robiony reinstall gry i format - nic nie pomogło. Wcześniej, wszystko chodziło bez zarzutu. Zamieszczam log błędu(do pobrania): http://rapidshare.com/files/44967069/log.txt.html

 

Mój komp:

Athlon XP 2000+

GF 4 MX 440

768 MB RAM

 

Liczę na rozwiązanie problemu.

Wyboldowane - to nie chlew. Licz sie z tym ze regulaminu sie przestrzega.

 

Co do problemu - jesli 3dmark 2001se przechodzi do konca, nie masz sypiacych sie pamieci czy temperatur zaczynajacych sie od 80*C w stresie, zasilacza ktory podaje +13V to nie mam zielonego pojecia podobnie jak 99% forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam następującą prośbe. Otóż jeżeli któryś z Was ma ET na kompie a nie gra ( aprzynajmniej narazie), to byłbym wdzięczny gdyby na mój email wyslal mi swojego keya, bo na moim kochanym serwerze wywala mnie pb bo moj guid jest za nowy :mur: a 4dni czekac po prostu nie moge i potrzebuje jakiegos starego klucza, a wywala bo po formacie jestem :P nowy key i inne sprawy. z góry cholernie dziękuję. Kazdy naprawde kto tylko moze niech wysle. pomozmy sobie graczom nawzajem. całuje, papa :* :)

 

quartzxxi@interia.pl pamiętajcie, że Q a nie G :|

jaki znowu key? :unsure: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest może jakaś komenda na to , żeby przy dostawaniu kulek koleś się tak nie bujał ? :lol: Strasznie to utrudnia gre :P

Łap, wycinek z mojego cfg.

 

Nie jestem jednak pewien, czy to te komendy (ale jeżeli to te, to powinny w ogóle wyłączyć "bujanie" - podczas chodzenia, strzelania, itd.), bo cfg pisałem ze 2 lata temu.

 

seta cg_runpitch		"0.000"seta cg_runroll		"0.000"seta cg_bobup		"0.000"seta cg_bobpitch		"0.000"seta cg_bobroll		"0.000"seta cg_bobyaw		"0.000"
Parę innych, przydatnych:

 

seta cg_showblood		"0"seta cg_bloodFlash		"0"seta cg_weaponcycledelay		"0"seta cl_timenudge		"0"seta scr_conspeed		"999999"seta cl_mouseAccel		"0"seta cg_smoothclients		"1"
Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...