Skocz do zawartości
Aurora001

Amasoftgate ...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Tomek, jestem dyr. ds sprzedaży w firmie COMTEX.

>>>A jak nazwisko bo niedosłyszałem?

 

Fakt nie otrzymania faktur przez kupujących to niesolidność pana Adam, nic innego. Z tego co wiemy wiele razy prosił o kontakt mailowy w sprawie faktur. I co otrzymywał : Gra na zwłoke i itp.

>>>Ja nabyłem płytę przez Allegro dwa lub trzy razy ponawiałem prośbę o fakturę droga mailową i przynajmniej raz rozmawiałem w tej sprawie telefonicznie. W razie czego służę kopiami emalii i bilingiem. Jeżeli dla Pana to gra na zwłoke to gratuluje obiektywności w postrzeganiu rzeczywistości.

 

Z takim podejściem nie da się prowadzic normalnych rozmów, prosze pamietac ani policja, ani prokurator nie zapewni panstwu to co moze pan Adam, trzeba tylko chcieć porozmawiać.

>>>Znaczy że co? Sam siebie pociągnie do odpowiedzialniści karno-skarbowej?

 

Wszelkie wypowiedzi juz wypowiedziane i te które będą wypowiedziane a będą dotyczyć pośrednio lub bezpośrednio firmy COMTEX i wpłyną na marketing firmy,wszystko będzie zgłaszane naszej kancelarii prawniczej a dalej organom ścigania za "narażanie firmy na straty w związku z nieprawdziwymi publiczymi wypowiedziami", a jednocześnie firma będzie dochodzic od każdego odszkodowania z tgo tytułu. We wspólpracy z tweak-em napewno ustalimy  potrzebne szczegóły.

>>>Już widzę jak Tweak pali sie to do współpatcy z tak solidną i wiarygodną firmą. Poza tym opinia forumowiczów może wpływać co najwyżej na PR lub wyniki sprzedaży a nie na merketing. To jest coś co firma sama sobie ustala - np: przez dobór pracowników - Panie Dyrektorze. Bardzo ciekawi mnie też sposób w jaki udowodnicie Państwo ten wpływ pojedyńczej wypowiedzi na ten "marketing" - może pozew COMTEX kontra forumowicze?

 

Wiemy, iz większość z państwa nie ma ukończonych 18 roku życia, a pomimo tego posiada konta na siebie w allegro, każda interwencja organów ściagania u nieletniego wiąże się zgodnie z polskim prawem z interwencja u rodziców. A ewentualne nie male odszkodowania bedą dochodzone właśnie od nich.

>>>To można by ewentualnie podciągnąć pod próbę zastraszenia. Takie postępowienie w stosunku do nieletnich jest również karalne Pania Tamanie czy jak tam Panu jest.

1499426[/snapback]

Pan Adam jest oszustem, a firma COMTEX chroniąc go przejmuje na siebie odpowiedzialniość za jego postępowanie. Prawidłowym postępowaniem jest kopnięcie oszysta w zadek i odcięcie sie od jego działań. To co można przeczytać zakrawa na schizofrenię.

Czekam na pozew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie jestem poszkodowany, ale post dyrektora 'Tomka' Beznazwiska (jak ktos reprezentuje gdzies firme to pierwsze co powinien uczynic to porzadnie sie przedstawic), jest nad wyraz zenujacy... Dyrektor nie potrafiacy poslugiwac sie rodzimym jezykiem ? Starajacy sie nastraszyc klientow ? Kpina. Pelna kompromitacja.

 

Comtex - pozwolilem sobie poszukac jej danych - i jedyne, co znalazlem to:

"Comtex" Tadeusz Minta, saprzedaż komputerów, kas fiskalnych

63-200 Jarocin, ul. Poznańska 3 a - woj. wielkopolskie

tel. (062) 7474890, fax (062) 7474890

comtex@kl.onet.pl

 

Zadna inna firma Comtex nie funkcjonuje w branzy komputerowej - a przynajmniej nie mozna takowej znalezc w internecie. Jesli to nie jest ten Comtex, to w takim wypadku kwestia nie posiadania wlasnej strony jak i jakiejkolwiek wzmianki w pkt czy pf jest kolejna kompromitacja...

 

Chlopaki - nie dajcie sie 'zastraszyc' (bo o to chodzilo 'Tomkowi' z Comtexu) i ciagnijcie sprawe przez Policje, Prokurature, US, Urzad Ochrony Konkurencji i Konsumenta i wszystkie inne odpowiednie instytucje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie drażnij tematu, bo zaraz wypowie się prawnik reprezentujący ww. firmę/firmy, który najpewniej czyta ten topic i inne o wiadomym temacie.

Gdyby chciał Pan się wypowiedzieć w tym temacie, a nie miał pomysłu jakiego nazwiska użyć proponuję: Noname, Nieznany, Wirtualny :lol:

 

BTW. Mam też pytanie do właściciela Comtex'u (oczywiście tego wiadomego :lol: ): najwyraźniej stanowisko dyrektora zajmuje analfabeta :wink:, na co może liczyć osoba, która posługuje się polskim prawie bezbłędnie, czyżby miejsce w radzie nadzorczej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Yedi olał poprzednie konto na którym zebrał ponad 30 negatywów i założył sobie nowe konto na allegro.

http://onet.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3502709

Typowa strona yedi wygląda tak: http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=55185093

Czy zakładanie kilku kont (kiedy poprzednie zostały zawieszone) jest zgodne z regulaminem allegro ? Nóż się w kieszeni otwiera !! :mur:

Edytowane przez digiter98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poukladaly Wam sie sprawy z Comtexem? Ja sie dalej z nimi bujam. Sprawa zgloszona na Policje, Allegro powiadomione i narazie nie widac normalnego rozwiazania sprawy. Jesli ktos ma sprawe w toku to podawajcie na PW numery i prowadzacych, moze w ten sposob cos wykombinujemy? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok bo koles ktory podawal sie za Tomka X (moze Adam Ch. zaczyna nowa kariere ;) przelał mi zalegla kase (nawet szybko bo zajelo mu to tylko kilka dni zamiast 4 miesiecy )

to tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że odkopuję ten wątek, ale mam rónież problemy z tą "firmą"... kupiłem bodajrze w lutym płytę DFI LanParty SLI-DR...niedawno mi się popsuła i zorientowałem się że nie mam ani faktury ani gwarancji... dogadałem się z 1907484 że mam wysłać płytę na ulicę zaloziańską 11 do zabrza..... i już około miesiąc nie ma żadnego odzewu..... co mam robić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poukladaly Wam sie sprawy z Comtexem? Ja sie dalej z nimi bujam. Sprawa zgloszona na Policje, Allegro powiadomione i narazie nie widac normalnego rozwiazania sprawy. Jesli ktos ma sprawe w toku to podawajcie na PW numery i prowadzacych, moze w ten sposob cos wykombinujemy? :mur:

 

Sprawa poszła do sądu bo był u mnie posterunkowy ... Na chwile obecną jest 6 spraw przeciwko Comtexowi

 

 

 

Pozdrawiam

Yedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dnia dzisiejszego nie doczekalem sie gwarancji ani na proca ani na mobo. Proca sprzedalem, a kupcowi nie zalezalo na gwarancji wiec ok, ale jesli chodzi o mobo to pozostaje modlic sie zeby nie padla. No coz......... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielki powrót Adama CH?

konto na allegro założone na Anne CH.

bardzo prawdopodobne, ze Adam maczal w tym palce, jednak w tej chwili dla bezpiecznstwa dochodzenia sledztwa nie moge zdradzic szczegolow

konto w realu:

Informacje o Użytkowniku czdk_pl - Aukcje internetowe Allegro

 

a tu z archiwum...

#PROMOCJA# NOWA NOKIA 6230i BLACK + 512MB - HIT!! (388000144) - Publiczne Archiwum Allegro

dane firmy sprzedającej

 

KAMA. Sklep Odzieżowy

 

Gliwice

ul. Bojkowska 37

tel. 32 4612550

fax 32 7445033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...