Skocz do zawartości
Plastik

Ocena Strony

Rekomendowane odpowiedzi

oceniam na rozdzielczości 1024x768, IE 6 i tylko stronę główną:

moim skromnym zdaniem (nie pamiętam angielskiego skrótu :P)

nie podoba mi się dobór kolorków - za duży kontrast, a szczególnie zły wybór koloru dla podświetlonego kursorem myszki linka (prawie go nie widać). Wydaje mi się, że kolor czcionki nieaktywnego tekstu pasuje do koloru tła, ale wszystko psuje ten ostry kolor niebieski krawędzi tabelek i paska przewijania.

Jak chodzi o podanie bieżącej daty, to może jeszcze dodałbyś coś w stylu: imienieny Anny i Marka (przykładowo) albo jakieś inne info - będzie pożyteczniej :]

Objaśnienia takie jak: "Samochody - forum dotyczące samochodów" itd. nie mają sensu - masło maślane :P. Z drugiej strony podobają mi się podpisy typu "karta graficzna, która nigdy nie jest wystarczająco szybka" :D

Nie ma rzucających się na twarz i przyprawiających o epilepsję banerów. Link "strona główna" zawsze pod ręką. Czas ostatniej aktualizacjii i kontakt z administratorem w widocznym miejscu, tylko zbyt duże litery. Ogólnie to linki w ramce po lewej stronie mają za duże litery, a po zmniejszeniu zyskałbyś sporo miejsca na jakieś dodatki, albo w ogóle zawartość tej ramki jakoś inaczej usytuować na stronie...

No i bardzo duży plus - strona szybko się ładuje mimo tego, że stosujesz skrypty Java

 

pozdrówka :wink:

Edytowane przez Bartas78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co mi przychodzi do głowy: "ale o co chodzi??"

 

Nie da się ukryć, że panuje lekki bałagan, bo wchodząc na stronę "rajdowca" spodziewałbym się czegoś innego...

 

Jest ten dział motoryzacja, ale jest zdecydowanie za ubogi w porównaniu do pozostałych. Jednak proporcje powinny byc na stronie "rajdowca" trochę inne.

 

Gry online są jak najbardziej na miejscu ;).

 

Tętniące życiem forum zresztą też ;).

 

Podsumowując: choć strona nie jest "nowa", to wymaga trochę dopracowania. Layout nie razi w oczy, ale mógłby być czytelniejszy...

 

edit

Oczywiście zgadzam się ze wszystkim, co napisano wyżej :D.

 

Bartas78 - AFAIK :D

Edytowane przez o-skar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 15 lat, to też mi się podobały takie oczoj.ebne kolorki. Na szczęście mi przeszło dość szybko. Taka kolorystyka zniechęca do czytania po paru minutach...

No ale trza być twardym a nie mientkim. No i widocznie trzeba się przemóc.

 

Strona niepotrzebnie robi zmianę rozmiaru okna z 1024x768 na (uwaga!)1024x768 :lol: .

Gdybym Cię spotkał na ulicy, to prawdopodobnie dostałbyś za ten resizer- jeżeli nie wiesz jak działa w przeglądarkach innych niż IE, to go nie wstawiaj. Chwilowy stroboskop (strona ładuje się w tle w innej zakładce) nie pozwala na skupienie się na innych dokumentach, przez co można stracić wątek np. w pisaniu tekstu na Tweaku.

 

Za dużo skryptów... sorry Winnetou, ale JS lepiej wygląda, kiedy nie widać jego działania- kolorowe literki nie dają się zaznaczyć, tekst w pasku stanu nie pozwala mi zobaczyć gdzie mnie chce wysłać któryś z Twoich linków. To po co mi taka strona?

Poza tym rozwalił mnie tekst "jak chcesz wymienić się linkiem to pisz na maila".

Co jeszcze:

php i ramki... hmmm... można załatwić bez ramek, i strona NA PEWNO będzie wyglądać lepiej.

 

No i na koniec

@o-skar: nie AFAIK (as far as I know /z tego co wiem)

tylko IMHO (in my humble opinion/ moim skromnym zdaniem) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te kolorki to wg mnie troche za dziwne, no ale może inni takie lubią :D W każdym razie, stronka w miare ciekawa. I to właśnie chciałem napisać :)

 

O kolorach zresztą też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

wielki plus za to ,że wogóle zadałeś sobie trud zrobienia stronki.

minus za kolory - oczy bolą po kilku minutach,no i jak głosi stare przyłowie:"

kilku srok za ogon nie złapiesz: - albo forum dobre o rajdach i autach,albo o kompach i sofcie.Sam lubie i pierwsze i drugie - dlatego uczestnicze w w forum

dedykowanym danym zagadnieniom

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...