Skocz do zawartości
Sulaco

Ati Kombinuje

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie czytam news'y, odnosnie CrossFire i super sterow 5.6 i z jednej strony raduje sie, ze w koncu ktos zajmuje sie optymalizacja, ale z drugiej marti mnie, ze nie robi tego ten, ktory powinien (czyt. developerzy)

CrossFire- wszystko brzmi w teorii ladnie, ze bedzie szybko, ogolnie kopmatybilnie i w ogole, tylko ze potrzeba nowej, drozszej karty "Master" dedykowanej pod odpowienie uklady x800, x850, r520 zapewne tez, tak wiec mozna zapomniec o r520 i x800. nikt nie wspomnina, czy karta "Master" bedzie dzialac samodzielnie, co ma imho istone znaczenie do dalszej jej odprzedazy. nikt nic nie wspomina o wyswieltaniu na wielu monitorach, nikt nic nie mowi o prawdziwej komptaybilnosci z grami tylko sciemnia cos o SuperAA, ktory da nam korzysci wizualne jak nie bedzie korzysci w szybkosci, nikt nie wspomnia, czy w ogole, a jesli tak to z jakimi trybami CF dzialaSuperAA. i na koniec nikt nic nie mowi o dostepnosci kart "Master" na runku, a ztcw z "topowymi" kartami i ich dostepnoscia to cienko...

nowe super sterki 5.6 - zapowiadany przyrost szybkosci od 10 do nawet 50%...no fajnie tylko dalczego od razu przy okazji wspomina sie cos o kompresji, o Catalist AI itp...juz sie boje...

ja wiem, ze ATI bardzo sie poci z powodu SLi i g70, no ale imho nie tedy droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jedyne co narazie wyczytalem to, wlasnie jak mowiles, potrzeba karty master ( jaki dodatkowo posiada uklad? jak sie sprawuje w singlu?? ) i to ze ww karty beda jedynie "build by ati"

w sumie sie tym nie zbyt interesuje ale z twojej wypowiedzi wnioskuje ze szykuje sie kolejny wyscig w 3dmarkach. i nie dokonca wygrana strona bedzie user :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech sobie robą co chcą, podstawa to nie dać łapać się na te ich chwyty, poważnie zastanawiam się nad zostawieniem grafiki 3d PS3, ale to jeszcze troszeczkę czasu muszę poczekać

jak pomyśle o karcie PPU za 1000zł to mi się na wymioty zbiera <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

mi się wydaje że karta master będzie chodziła normalnie sama i nie będzie jej tego potrzebna żadna poboczna karta.

 

mnie tylko nurtuje czy coś takiego ruszy na innych chipsetach niż ATi, mp. family nforce 4, jak nie to imho poroniony pomysł,

 

edit.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no nawet ładne wyniki ale najgorsze w tym CrossFire jest to że trzebakupić karte master. wielu ludzi myślało że po premierze r520 karty z seri x700 i x800

potanieją. Można by było mieć CrossFire za małą kase a tu taka lipa z tą kartą master.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nastepne "kwiatki":

- SuperAA nie dziala z innymi trybami CrossFire, czyli albo jakosc, albo szybkosc, oczywiscie dostepne sa standardowe tryby fsaa, ale o supersamlingu mozna zapomniec,. nikt tez jeszcze nie wspomial o "koszcie" SuperAA...

- CrossFire wyrownuje wydajnosc obu kart, tak wiec zostaje np. zmniejszona ilosc potokow w przypadku laczenia karty np x800 pro z jakims masterem, o taktowaniu rdzenia/mem mowi sie, ze nie, ale osobiscie w to watpie...

- CrossFire moze dzialac z kazda plyta posiadajaca fizycznie dwa sloty pci-e 16x, oczywiscie najlepiej bedzie to dzialac na plytach z chipsetem ati, intela tez, o chipsecie nvidii mowi sie, ze "w przyszlosci" ...mozna i tak..

- domyslna metoda renderowania - SuperTiling (szachownica skladajaca sie z kwadracikow 32x32 piksele, gdzie jedna karta liczy "biale" druga "czarne" pola) dziala tylko z DirectX, w przypadku OpenGL stosuje sie pozostale dwi metody - Scissor (SFR) i AFR...ciekawe tez jak metoda SuperTiling zachowuje sie w niestandardowych rodz. np 1680*1050(20''lcd wide), ktorych nie da sie podzielic kwadracikami 32x32...

 

no ale sa tez plusy

- CrossFire nie potrzebuje supportu ze strony sterownikow, tak jak to jest w przypadku SLi - tryb supertiling jest domyslnie wlaczony, i teoretycznie CrossFire dziala w przypadku 99% gier...teoretycznie wiec nie trzeba czekac na sterowniki, ale dziwne tez, ze wraz z pojawieniem sie CrossFire nagle maja sie pojawic super sterowniki 5.6...

- oprocz przyspieszenia mamy tez mozliwosc polepszenia grafiki - SuperAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Sulaco, Sulaco, widze ze jeszcze klapki NV Ci z oczu nie spadly... Zazdrosc straszna rzecz !

 

Tutaj troszke pierwszych recenzji :

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2432

http://www.beyond3d.com/reviews/ati/mvp/

http://www.hexus.net/content/reviews/revie...mlld19JRD0xMjE2

http://www.techreport.com/etc/2005q2/ati-c...re/index.x?pg=1

http://www.hardocp.com/article.html?art=Nzc4

 

IMO ciekawe rozwiazanie, na pewno bardziej elastyczne od SLI NV, ale jak bedzie w praktyce przekonamy sie juz niedlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Sulaco, Sulaco, widze ze jeszcze klapki NV Ci z oczu nie spadly... Zazdrosc straszna rzecz !

yhmm...a mozesz mi dokladniej powiedzic gdzie widzisz te "klapki" i ta "zazdrosc" w tym co napisalem? bo w sumie to wszystko mozna znalez wlasnie w nowych reckach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że nie wspominasz równocześnie o brakach SLi. Ewentualnie, niedociągnięcia technologiczne nV nie raczysz nazwać "kombinacjami", jak to robisz w przypadku ati.

 

cat 5.6 poprawią w znaczący sposób wydajność w ogl'u i raczej żadnych znikających smoków w nich nie uświadczymy.

 

nV goniła jak głupia ze sterami zanim seria 6800 stała się rozsądną alternatywą dla x8xx. Aktualnie, obie te rodzinki są przyzwoite- wydajne, bezproblemowe, dostępne dla zwykłych zjadaczy chleba (x800,6600gt,6800), dla fanów 3d bardziej liczących się z portfelem (6800gt/x800xl) i dla pasjonatów (ultra, sli, xtpe) i gwarantujące zabawę na najwyższym poziomie.

 

Dziwię Ci się Sulaco, że założyłeś ten temat niejako na "nie" dla ati. Kombinacje, stery, ktorych się boisz (chcesz je wgrać na nv?) itp. Powinniśmy się cieszyć, że technika idzie do przodu (choć sli/crossfire to nie dla mnie-komp ma być też chichy), a nie prowokować jakieś niesnaski ;)

 

Tyle ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że nie wspominasz równocześnie o brakach SLi. Ewentualnie, niedociągnięcia technologiczne nV nie raczysz nazwać "kombinacjami", jak to robisz w przypadku ati.

ale zaraz spokojnie...ten tema dotyczy CrossFire, a nie SLi ,tak wiec osobiscie nie widze problemu, aby wypomniec pare bugow jego dotyczacych...ale dla chetnych b. prosze, na zyczenie moge zalozyc podobny temat w dziale nv i tam wypoeidziec swoje zdanie na temat SLi i zapewniam, ze nie beda to piesni dziekczynne...wymienilem kilka rzeczy, ktore mi osobiscie sie nie podobaja w rozwiazaniu ati, czy od razu musi to byc powiazane z klapkami na oczach i zazdrosci? co , mam leciec jutro do sklepu , kupic karty ati wladowac w kompa i dopiero wtedy sie wypowadac? no dajcie spokoj...nie napisalem niczego, czego nie mozna znalezc w reckach o CrossFire, podzielilem sie tylko luznymi spostrzezeniami i swoimi uwagami oraz watpliwosciami...nic wiecej...wyluzujcie troche...juz nie mozna niczego zlego pisac o ati...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, może trochę zbyt dosadnie to napisałem- sorki ;) Szczerze, to dla mnie bez różnicy (niedawno sam rozmyślałem nad przesiadką na 6800U-ot, tak dla sportu) jakiej marki mam vpu, ale fakt faktem, że na razie crossfire wygląda na ciekawszą od SLi propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco --> caly ton wypowiedzi o tym swiadczy, czepianie sie jakichs nie wiadomo skad spekulacji, stawianie wylacznie negatrywnych hipotez (przykladowo to czy karta master bedzie dzialala solo), zero info o zrodlach. Tak samo czepianie sie, ze karty mozna laczyc tylko o podobnych parametrach - o tym, ze w SLI mozesz polaczyc wylacznie takie same karty zapomniales... ?

Brak obiektywizmu jest bardzo widoczny. Nie jest to az takie, jak kiedys (peany na temat wyzszosci PS3, etc., troche dyskutowalismy o tym) - bo od jakiegos czasu Twoje posty ocenialbym raczej neutralnie i powiedzmy obiektywne. O tych z poczatku tego watku powiedziec tego nie moge, i tego dotyczyl moj komentarz.

Edytowane przez xor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, do cholery, jakie łączenie kart o TYCH samych parametrach? Co wy, nie czytacie, tego co już dawno było podane do wiadomości...? :/

 

Chyba, że łączenie x800PRO z x850xtpe/master nazywacie kartami o TYCH samych parametrach... LOL

 

Dla mających problemy z obsługą google -> http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2432

 

Dodatkowo, można połączyć dwa np. x850xt pracujące z różną prędkością vpu (całość dostosuje się do wolniejszej karty), teoretycznie nie powinno być problemów ze współpracą na nforce'ach 4 i chipsetach dla intela...

 

Hmm, Sulaco na podstawie czego pisałeś te swoje zarzuty? Bo byle 1szy lepszy link (choć anandtech to nie plotkarski i zmienny niczym chorągiewka (raz pro ati/intel, raz pro nv/amd inqueir) wyjaśnia wszelkie Twe "wątpliowści"... :blink:

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawianie wylacznie negatrywnych hipotez (przykladowo to czy karta master bedzie dzialala solo),

a bedzie? nigdzie nie doczytalem o takiej mozliwosci i stad moje watpliwosci, ktorymi sie podzielilem bo byc moze ktos doczytal wiecej i moze mnie oswiecic...na co liczylem...

 

zero info o zrodlach. Tak samo czepianie sie, ze karty mozna laczyc tylko o podobnych parametrach -

na samym poczatku byla mowa o dowolnosci laczenie, i wszyscy juz widzieli oczyma wyobrazni x800 z r520...o to tutaj chodzilo...

zrodla: masa recek, w kazdej praktycznie wspomina sie o metodach renderingu, ich ograniczeiach, o wymogu synchronizacji kart, anandtech np. poddaje watpliwosci 99% kompatybilnosc z grami, gdyz nie okreslono dokladnie czy dotyczy ona np.20% aplikacji korzystajacych z dopalu, a reszta "tylko" z SuperAA, niczego nie wyssalem z palca, pytam sie o to co jest w reckach i o to czego nie ma, i chyba logiczne, ze bardziej mnie intersuja klopty z nowa tech. niz plusy jakie daje, bo o tych to nawet w telexpressie sie dowiem. SLi znam i nie mam ochoty porownywac jednego i drugiego rozwiazanie, intreesuje mnie czy ati powtorzy bledy z SLi, i czy ich rozwiaznie stworzy nowe...to mnie interesuje...

 

o tym, ze w SLI mozesz polaczyc wylacznie takie same karty zapomniales... ?

tylko, ze o tym bylo wiadomo od samego poczatku...

 

Brak obiektywizmu jest bardzo widoczny. Nie jest to az takie, jak kiedys (peany na temat wyzszosci PS3, etc., troche dyskutowalismy o tym)

brak obiektywizmu? tylko dlatego, ze sie nie zachwycam rozwiazaniem ati i wytykam kilka jego bledow? o SLi nie mam dobrego zdania, czy wytykajc jego bledy tez zostane psosadzony o brak obiektywizmu? odnosnie rozmowu n/t ps3 i jego wyzszosci....to chyba nie zemna...wypowiadalem sie na temat pc-konsole, i nie o wyzszosci ktotregos, tylko o bezsensownosci takich porownan...

 

- bo od jakiegos czasu Twoje posty ocenialbym raczej neutralnie i powiedzmy obiektywne. O tych z poczatku tego watku powiedziec tego nie moge, i tego dotyczyl moj komentarz.

pozwolilem sobie na luzne potraktowanie tematu, o plusach mowia wszyscy na okolo, o minusach juz mniej...mam swoje zdanie w pewnych kwestiach i sie nim podzielilem, a ze dotyczylo to teraz poczynan ati, juz pisalem, nie widze problemu i podobny tekst moge napisac o nv, tylko, ze to ati wprowadzilo nowosc, pojawi sie g70, to zapewne wypowiem sie tez na jego temat...

 

Ale, do cholery, jakie łączenie kart o TYCH samych parametrach? Co wy, nie czytacie, tego co już dawno było podane do wiadomości...? :/

a tego to nie rozumiem...sa trzy rodzaje kart "Master", o roznym taktowaniu i ilosci pamieci, kazda dedykowana do obecnych, i jakos nie przypomniam sboe , aby na samym poczatku byla o czyms takim mowa...

 

Dodatkowo, można połączyć dwa np. x850xt pracujące z różną prędkością vpu (całość dostosuje się do wolniejszej karty),

no o tym pisalem. i nie podoba mi sie takie rozwiazanie...

 

teoretycznie nie powinno być problemów ze współpracą na nforce'ach 4 i chipsetach dla intela...

z tym, ze bardzo enigmatycznie wypowiadaja sie o nv4, wrecz od niechcenia

http://www.driverheaven.net/articles/crossfire/

 

Hmm, Sulaco na podstawie czego pisałeś te swoje zarzuty? Bo byle 1szy lepszy link (choć anandtech to nie plotkarski i zmienny niczym chorągiewka (raz pro ati/intel, raz pro nv/amd inqueir) wyjaśnia wszelkie Twe "wątpliowści"...  :blink:

moze czesc, ale nie wszystkie... Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadają się niechętnie, bo jakby na to nie patrzeć- ati zamierza wypuścić swój własny chipset i nf4 to konkurencja. Ciężko promować cudze rozwiązania licząc na dodatkowe zyski z tytułu sprzedaży chipsetów by ati.

 

Nawet jeśli karta master nie potrafiłaby działać sama (co osobiście wydaje mi się mało prawdopodobe, wręcze nierealne- to przecież zwykła vga z jednym dodatkowym elementem odpowiedzialnym za współpracę z 2ga grafą) to CO Z TEGO? Po co kupować mastera nie mając drugiego radka? A jak już mamy jednego x8xx (który naturalnie działa zawsze i wszędzie), to co nas obchodzi działający (lub nie) w POJEDYNKĘ master?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie ten crossfire to rewelka, przyrost wydajnosci jest widoczny, podobnie jak w sli, a karta master na bank pracuje jako sama karta, bo co mialo by niby stac na przeszkodzie. Ati konkuruje z NV i tyle, he nawet testy pokazuja ze w flagowej grze pod seri 6xxx x850 x2 (crossfire) przescignal 6800ultre sli - minimalnie ale jest szybszy, i o to wlasnie chodzi, byc na topie, walka Nv vs ATI bedzie trwala wiecznie, no chyba ze nowy matrox G70 wlaczy sie do walki i zdeklasuje rywali chociaz jak sobie przypomne jaki byl szum jak wychodzila parhelia (co to mialo byc miazga konkurencji 512 bitow itp itd sranie w banie) to watpie ze nowy G70 ma cos zmienic, ale zobaczymy

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco --> jesli o jednym pisze sie same negatywy ignorujac pozytywne strony, a o innym same pozytywy praktycznie nie zauwazajac negatywow, to jest to wlasnie czysty przyklad subiektywizmu, tych przytoczonych 'klapek na oczach'

 

Draak --> wiem doskonale ze mozna laczyc rozne karty ATI (po to m.inn. zostalo zaimplementowanych tyle trybow pracy), ale jednak tylko w pewnym zakrecie, nazwijmy to 'otoczeniu' danej karty MASTER - nie polaczysz mastera x800 z x800xt. To mialem na mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadają się niechętnie, bo jakby na to nie patrzeć- ati zamierza wypuścić swój własny chipset i nf4 to konkurencja. Ciężko promować cudze rozwiązania licząc na dodatkowe zyski z tytułu sprzedaży chipsetów by ati.

to juz ich wybor...ale gadanie, ze na wszystkim moze dzialac, tylko nad nv4 sie zastanawiaja imho nie jest normalne...

 

Nawet jeśli karta master nie potrafiłaby działać sama (co osobiście wydaje mi się mało prawdopodobe, wręcze nierealne-

ok. zgadzam sie z Toba, tylko dlaczego nigdzie nie ma takiego info? chce wiedzec, czy jak kupie "Mastera", a dajmy na to druga karta mi padnie, czy moge normalnie korzystac z systemu? btw: brak TV-out w kartach "Master" tym bardziej dla mnie jest zastanawiajacy. inny przyklad - chce sprzedac karte "Master" bo nie jest mi potrzebna, jezeli dziala tylko z druga, zawezam sobie grono klientow...wiec chcialbym wiedziec

 

Sulaco --> jesli o jednym pisze sie same negatywy ignorujac pozytywne strony,

no to teraz powiedz mi gdzie napisalem, ze jedno jest lepsze od drugiego? piszemy o rozwiazaniu ati, tak? wiec ich rozwiazania sie czepiam, pisalem dlaczego...

przyznalem tez, ze rozwiazanie ati ma zalety i faktycznie sa to bardzo konkretne zalety, obarczone jakimis ograniczeniami, ale sa...widze, ze nie obejdzie sie bez "zjechania" SLi...no wiec co mi sie nie podoba - profile w sterach, brak dualview, wl/wyl SLi laczy sie z restartem systemu, "tylko" dwa tryby renderingu, wylaczenie v-sync w SLi i brak mozliwosci jego wlaczenia...to tak na szybko. czy teraz juz moje wypowiedzi beda traktowane obiektywnie?

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tego co podales wynika, ze ATI potwierdzilo, ze sami nie moga teraz zreprodukowac tego renderingu jakoby z 6800.

Powody w tej chwili widze 2 :

1. Szczegoly celowo usuniete przez pracownika ATI z renderingu

2. Jedne z driverow do 6800 tak renderuja

 

I wiesz co - ten drugi przypadek jest zdecydowanie bardziej prawdopodobny... Bo nikt nie bylby tak glupi aby zrobic co pisze w pkt.1) - to oczywiste, ze oszustwo wyszloby momentalnie (vide sprawa ps3.0 vs ps2.0 nVidii), a to co w pkt 2 to niestety normalka...

Uwazasz ze nieprawda ? To popuszczaj sobie Codecreatures i 3dm2003 na roznych detonatorach 4x.xx pozcawszy od 40.xx - tam jeszcze nie bylo oszustw. Robilem kiedys testy na gf4 4200Ti, i roznice w renderingu ogromne (tu czegos nie ma, tu zdecydowanie mniej detali) ! Niewiem czy nVidia sie w tej materii poprawila, ale na te chwile sam obstawialbym, ze ATI znalazlo malego walka w sterach nvidii. Choc wszystko jest mozliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu ukazały sie zdjęcia że ATI x850XT PE robi 15k w 3Dmarku05 a TU na stronie PCLab x850 na zegarach XT robi tylko 10k, a w 03 na dodatek jeszcze przegrywa z 6800U SLI (podobno testowali SLI na słabszym kompie). Ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na siłę szukacie "przekrętów" u ati. Z leksza żałosne... :/

nic na sile...sami sie podkladaja...najpierw, ze w MVPU nie bedzie potrzebny support ze strony sterow, oj przepraszam, nie tyle potrzebny co multirendering bedzie zawsze wlaczony, dal kazdej aplikacji, a nie to co w przypadku SLi, ze definiuja go profile...w najnowszych 5.6 Catalyst AI dobiera najlepszy sposob renderingu, czyli ma profile, dokladnie to samo co w przypadku SLi...do tego ta wpadka z roznicami w fsaa...wzrost wydajnosci w nowych cat.5.6 tak, ale dotyczy on tylko wybrancyh tytulow, czyli wprowadzili najzwyklejesze optymalizacje, nic odkrywczego i szczegolnego, ale ile halasu wokol tego robia. btw: wzrost wydajnosc 50% dotyczy tylko lock-on, a dokladnie kompresji tekstur chmur, czyli jak bedzie bezchmurna pogoda to juz nici ze wzrostu framerate, no ale 50% wzrost mozna napisac....z r520 tez sytuacja nie wyglada rozowa, no ale czy cos sie dowiesz od nich...nie, tylko odkladaja premiera z mies. na mies....trzeba poczekac na jakies konkrety bo obecnie to ati wali scieme, za sciema...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, OK, to co piszesz faktycznie jest marketingową zagrywą.

 

Mój poprzedni post odnosi się do tego co napisał JPL. Poddaje w wątpliowść te 15k na CrossFire podpierając się "mega-testem" piły (nie wiedząc, że te 15k było na max. oc radkach). To jest właśnie doszukiwanie się na siłe machlojek ati, połączone dodatkowo z własną ignorancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że o tych 15k na podkręconych radkach zapomniałem. Ale nie wydaje mi sie żeby nawet przy takich zegarach ati miało wynik ponad 15k choć wszystko możliwe. A pozatym sam sie do crossfire przymierzam także prosze nie pisać że jestem zagorzałym zwolennikiem SLI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do kart ATi które pracują na mostku Xpress 200 CrossFire Edition będzie można podłączyć aż 5 monitorów :D Ale nie ma róży bez kolców :-|, gdyż dwa monitory będą musiały pracować w trybie 2D zaś reszta będzie musiała pracować w trybie "klonu", możliwe jest oczywiście aby karty pokazywały niezależny obraz 3D ale trzeba wyłączyć do tego CrossFire

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...