Skocz do zawartości
DEAD TOMATO

Lineage 2

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowe = pirackie, o takich tu sie nie gada. :lol2:

 

Mylisz się, można postawić serwer L2J na legalnej licencji. Przykładem jest polski Guards Of Freedom na który zapraszam.

 

Grałem troszkę na offie, raty x1 są masakryczne...

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi taki serwer ? Czemu najwieksze serwery zostaly zamkniete przez fbi ? Nie stac ich bylo na licencje, potentatow bylo nie stac ?

Grajcie sobie na pirackich, jesli kogos to bawi to jego sprawa, tylko taki serwer z dnia na dzien przestaje istniec jak l2x i paradise i wtedy juz tak wesolo nie jest. 50zl na abonament za gre mmorpg to dniowka slabo zarabiajacego czlowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkownikow radeonow X1xxx,czy mozna wlaczyc rownoczesnie hdr+aa,czy cienie sa dobrze wyswietlane i ogólnie czy lineage2 dobrze wspolpracuje z ta seria ati(czyli żadnych przeklaman czy problemow z wyswietlana grafika)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie są jakieś questy na dużą kasę ? na stronach nic mądrego nie napisali ;(

 

i jeśli będzie ktoś łaskaw to takie żeby human fighter z profą warrior na 35lvl sobie poradził ;]

 

btw mam jeszcze elfa mystica na 14 lvl i jaką profe opłaciłoby się brać ? tylko nie na bufera bo sie załamie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu najwieksze serwery zostaly zamkniete przez fbi ? Nie stac ich bylo na licencje, potentatow bylo nie stac ?

Grajcie sobie na pirackich, jesli kogos to bawi to jego sprawa, tylko taki serwer z dnia na dzien przestaje istniec jak l2x i paradise i wtedy juz tak wesolo nie jest. 50zl na abonament za gre mmorpg to dniowka slabo zarabiajacego czlowieka.

l2x i paradise podobnie jak inne privy czerpia z tego kase, czysta kase bez odprowadzania podatku, to bylo przyczyna ich zamkniecia, a nie to ze nie sa to serwery offa. Duzo ludzi zaczyna od prv i potem laduje na offie i to cieszy NCsoft.

Co do placenia za gre na offie to ok, 50 nie majatek, ale jak sie ma 15lat i siedzi caly dzien w domu. Jak masz prace i jedyny wolny czas to weekend to niektorym sie nie chce nawet 50 za to placic :) zwlaszcza ze na ratach 1x to musialbys chyba grac od c1/c2 zeby miec teraz 70+ (legalnie) i dobry sprzet. Poza tym znam ludzi ktorzy uciekaja z offa bo im sie tam poprostu nie podoba. Tak wiec kazdemu sie co inego podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

l2x i paradise podobnie jak inne privy czerpia z tego kase, czysta kase bez odprowadzania podatku, to bylo przyczyna ich zamkniecia, a nie to ze nie sa to serwery offa. Duzo ludzi zaczyna od prv i potem laduje na offie i to cieszy NCsoft.

Co do placenia za gre na offie to ok, 50 nie majatek, ale jak sie ma 15lat i siedzi caly dzien w domu. Jak masz prace i jedyny wolny czas to weekend to niektorym sie nie chce nawet 50 za to placic :) zwlaszcza ze na ratach 1x to musialbys chyba grac od c1/c2 zeby miec teraz 70+ (legalnie) i dobry sprzet. Poza tym znam ludzi ktorzy uciekaja z offa bo im sie tam poprostu nie podoba. Tak wiec kazdemu sie co inego podoba.

Skoro ktos ma 15 lat i caly czas siedzi w domu, to niech z niego wyjdzie i roznosi np. ulotki, nie mow mi, ze to jakas bariera nie do przeskoczenia...

Dla mnie mozecie nawet postawic sobie serwer w domu i grac w 5 os. , jesli kogos to rajcuje to prosze bardzo, ale z normalna gra to nie ma za wiele wspolnego. Widocznie do tego trzeba dorosnac, zeby zrozumiec, sam sprawdzalem kiedys prv i teraz wiem, ze tego nie warto kijem dotykac.

To tak jakby ktos wsiadl do malucha i powiedzial 'jade samochodem'. :D

 

Macie kolejnego triala, aby zasmakowac chociac przez kilka dni prawdziwego l2: http://www.fileplanet.com/promotions/lineage2%5Ftrial/

 

Ps. mmorpg to strata czasu, na prv ratio straty czasu jest x10, bo na offie przynajmniej mozna sprzedac konto ze sporym zyskiem a na prv moga jedynie wylaczyc serwer i powiedziec 'sorry fajnie bylo, ale sie zwijamy' :lol2:

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to ci wytłumacze

50 dych mozna placic za gre jak sie ma 15 lat i "całe dni wolne"

A jak jestes taki sprytny ze nawet jednego zdania nie umiesz zrozumiec to nie filozofuj o ruszaniu patykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to ci wytłumacze

50 dych mozna placic za gre jak sie ma 15 lat i "całe dni wolne"

A jak jestes taki sprytny ze nawet jednego zdania nie umiesz zrozumiec to nie filozofuj o ruszaniu patykiem

My bad.

Reasumujac znam wiele os. , ktore pracuja, maja malo czasu a mimo to graja na offie, bo skoro juz chca poswieci ten skrawek czasu na cos, to niech to bedzie najwyzszej jakosci. Moze chodzi o to, ze jedni lubia zjesc kaszanke na gazecie a inni w restauracji.

Eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że bardzo dużo "wiesz" o offie, a porządnego priva chyba na oczy nie widziałeś...

 

Mam konto na offie ważne do końca grudnia, pograłem troche i mam dosyć, szczegolnie dobiła mnie jedna rzecz. Grając na Teonie gdy wlazłem do giran poprostu zaniemiałem, co 2 osoba tam miała spluwy +16, co chwila leciało na trade wtb/wts a grade +16... To są właśnie osoby które zaczynały od c1. Zaczynając teraz nie dogoni się takich kolesi bo poprostu nei ma na to szans...

 

Co do privów, znam kilka które maja bardzo dużo wspólnego z jakością offa tak więc nie wychodź do ludzi z tekstem że byś nie tknął ich kijem. To Twój prywatny problem...

 

Podsumowująć, jesteś nadziany i masz dużo wolnego czasu oraz samo zaparcia - pizgaj na offie na którym 50% społeczeństwa to donatorzy i to oni mają najważniejsze słowo na serwerze.

 

Nie masz za wiele czasu, kasa nie koniecznie jest problemem- znajdź sobie pożadny server prywatny z ratami jakimi kolwiek chcesz a takie są i wpłac troche na jego utrzymanie, w nie przesadnie długim czasie w porównaniu do offa zrobisz sobie wysoko lvlową postać z porządnym sprzętem.

 

Jedna i druga opcja jest dobra, żależy tylko kto co lubi.

 

To że mmoprg są stratą czasu pozostaw Ath dla siebie B-)

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że bardzo dużo "wiesz" o offie, a porządnego priva chyba na oczy nie widziałeś...

Bo takich nie ma

Mam konto na offie ważne do końca grudnia, pograłem troche i mam dosyć, szczegolnie dobiła mnie jedna rzecz. Grając na Teonie gdy wlazłem do giran poprostu zaniemiałem, co 2 osoba tam miała spluwy +16, co chwila leciało na trade wtb/wts a grade +16... To są właśnie osoby które zaczynały od c1. Zaczynając teraz nie dogoni się takich kolesi bo poprostu nei ma na to szans...

Ta gra nie polega na doganianiu innych, sproboj dogonic mnie z wiekiem skoro jestem starszy, da sie? O to w zyciu chodzi? Nie. w grze tez nie- to jest pvp mmorpg

Co do privów, znam kilka które maja bardzo dużo wspólnego z jakością offa tak więc nie wychodź do ludzi z tekstem że byś nie tknął ich kijem. To Twój prywatny problem...

Podobienswo miedy piratami a lineage 2 jest mniej takie jak miedzy waleniem konia a uprawianiem seksu :P (przepraszam zaa porownanie, ale wybitnie tu pasuje)

Podsumowująć, jesteś nadziany i masz dużo wolnego czasu oraz samo zaparcia - pizgaj na offie na którym 50% społeczeństwa to donatorzy i to oni mają najważniejsze słowo na serwerze.

Na oficjalu nie ma czegos takiego jak donator, takie cos jest na privach i tam koledzy admina maja najwiecej do powiedzienia. W l2 wszyscy sa rowni.

Nie masz za wiele czasu, kasa nie koniecznie jest problemem- znajdź sobie pożadny server prywatny z ratami jakimi kolwiek chcesz a takie są i wpłac troche na jego utrzymanie, w nie przesadnie długim czasie w porównaniu do offa zrobisz sobie wysoko lvlową postać z porządnym sprzętem.

Zrobisz lvl, sprzet- i co z tego skoro to nie ta gra? Potem pewnego dnia okaze sie ze serwer juz nie istnieje bo admin dostal jedynke w szkole i rodzice mu komputer zabrali....

 

Jedna i druga opcja jest dobra, żależy tylko kto co lubi.

Mam nadzieje ze wiekszosc(jak ja) woli kaszanke w restauracji :|

 

To że mmoprg są stratą czasu pozostaw Ath dla siebie

mmorpg sa strata czasu :)

 

edit:

 

Mylisz się, można postawić serwer L2J na legalnej licencji. Przykładem jest polski Guards Of Freedom na który zapraszam.

oto twoja legalna licencja, zrodlo: www.lineage2.com :

# You will not attempt to play Lineage II on any server that is not controlled or authorized by NC Interactive or its designees.

# You will not create, use, or provide any server emulator or other site where Lineage II may be played, and you will not post or distribute any utilities, emulators or other software tools related to Lineage II without the express written permission of NC Interactive.

 

Grałem troszkę na offie, raty x1 są masakryczne...

nie sa masakryczne, one sa NORMALNE :] Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/signed

 

Pix3l dobrze prawi, polac mu. Z tym podobienstwem to mnie zabiles. :lol2:

 

Dobra moge zrozumiec dzieci, ktore rzeczywiscie moga nie miec kasy na oplacanie abo, ale doroslych ludzi, dla ktorych abonament to kilka godzin pracy... juz nie.

 

Bobson37 jesli gra na prv w l2 nie jest strata czasu, to co bedzie, jesli dany serwer zniknie z powierzchni ziemi, bo admin nie bedzie mial kasy na oplaty etc. ? Zaczniesz koxac na innym serwerze od poczatku, to nie jest strata czasu ? No i jesli grasz z przeswiadczeniem, ze musisz wszystkich przegonic to najlepiej postawic sobie wlasny serwer, dac ratio x1000 i jazda, kilka godzin i juz jestes mega. I radze uzmyslowic, ze takie osoby nie graja w l2, tylko w emulacje tej gry, wlasciwa wersja jest tylko i wylacznie na offie. Prywatnych darmowych i legalnych nie ma, dlaczego kiedy na offie wychodzi nowa kronika to nie ma jej na tych legalnych prv, skoro maja licencje ?

 

Co do marnowania czasu, to predzej, czy pozniej kazdy gracz do tego dojdzie, widocznie za malo jeszcze zmarnowales zycia w mmorpg. :-P

Teraz kazdy pr0 ub3r gracz czeka na mmorpg nowej generacji like dfo itp. , ktory ma byc lekka odskocznia od monotonnych i wtornych gier, jakie obecnie zapelniaja rynek mmorpg.

 

Tak jeszcze odnosnie l2, jesli ktos szuka tanszej alternatywy dla l2 to polecam zainteresowac sie gra archlord, nie ma abonamentu, dziala na zasadzie guild wars, raz placisz i grasz do oporu, na oficjalnym serwerze ofc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jak mam wydac 50 zlotych na l2, to wole wydac 50 zlotych na warcrafta, tam przynajmniej świat żyje,a miejsca w ktorych spotykają się gracze z całego serwera (główne miasta) nie wieją pustką. Bez porównania wogóle z L2. Przynajmniej krasnoludy nie wyglądają jak sailor moon ;) imho jeśli chodzi o mmorpg wow nie ma sobie równych w chwili obecnej. Ale to tylko i wyłącznie moja opinia (i 7 000 000 innych ludzi ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od krasnoludzkich czarodziejek z ksiezyca prosze sie odpierwiastkowac, są sliczne ;]

L2 jest swietny...ale niestety jakos szkoda mi marnowac zycia na jakiegos mmorpg [chyba ze wyjdzie star trek online:p ] :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jak mam wydac 50 zlotych na l2, to wole wydac 50 zlotych na warcrafta, tam przynajmniej świat żyje,a miejsca w ktorych spotykają się gracze z całego serwera (główne miasta) nie wieją pustką.

Twoja pustka, zrobione minute temu, przedstawia kawalek miasta:

Dołączona grafika

Bez porównania wogóle z L2. Przynajmniej krasnoludy nie wyglądają jak sailor moon ;)

Scisle to krasnoludzkie 'kobiety' lol. Przynajmniej reszta nie wyglada jak uciekajmy-nie wracajmy.

 

imho jeśli chodzi o mmorpg wow nie ma sobie równych w chwili obecnej. Ale to tylko i wyłącznie moja opinia (i 7 000 000 innych ludzi ;) ).

Twoje zdanie- szanuje je, jednak moje jest inne:s

 

L2 jest swietny...ale niestety jakos szkoda mi marnowac zycia na jakiegos mmorpg

Racja :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixel ale nie o takie pustki mi chodzi :P bardziej mi tu chodziło o to że nawet jak nie ma nikogo w miescie to sie w nim zycie toczy (NPC), a tutaj, wszyscy siedzą w czterech pustych scianach. ;) Wiem ze lineage jest spoko, bo slyszalem rozne opinie, ale nie mow ze grafika w wowie wyglada jak idz stad i nie wracaj :D Wow to nie final fantasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pix3l, screen pochodzi z serwera oficjalnego czy prywatnego [ jakiego? :) ] ?

Rus-lan server 24h/d (Sasza udostepnia tylko serwer do 22 kazdego dnia, bo rano idzie do szkoly i nie zasnie przy wlaczonym komputerze :sad: ).

 

Tak powaznie to poczytaj kilka ostatnich postow pix3la w tym temacie i pomysl. ;]

 

Pixel ale nie o takie pustki mi chodzi :P bardziej mi tu chodziło o to że nawet jak nie ma nikogo w miescie to sie w nim zycie toczy (NPC), a tutaj, wszyscy siedzą w czterech pustych scianach. ;) Wiem ze lineage jest spoko, bo slyszalem rozne opinie, ale nie mow ze grafika w wowie wyglada jak idz stad i nie wracaj :D Wow to nie final fantasy ;)

Prawda jest taka, ze l2 jest najbardziej popularny u ^^, europa to jedynie maly odlam, wprosc przeciwnie do wow'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...