Skocz do zawartości
Souldreamer

Hhstreet.co.nr

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno pisałem, że stwierdzenia w stylu "Muzyka - forum dotyczące muzyki" są bez sensu, u ciebie jest to samo i kolorki... zbyt mało intensywne? (więcej mocy:)

góra mi nawet pasi. Na 1024x768 IE 6 mam dwa pionowe pasy niewykorzystanej powierzchni przy lewej i prawej krawędzi ekranu, a na środku jest dosyć wąski pas forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym jakby wszyscy zwracali siędo mnie na "ty" - "pan" to jakoś tak dystansuje i postarza (ekhem...) choć oczywiście świadczy o dobrym wychowaniu lub też poczuciu humoru jeśli to było żartobliwie ;}. Z drugiej strony... czy ja wiem czy wiek 27 lat zobowiązuje innych do tego, żeby zwracali siędo mnie "pan"...

Stopki nie mam, bo na razie nie bawię się podkręcaniem. Żeby podkręcać, sprzęt musi działać bez zarzutów - mój nie działa jak powinien, po drugie - na razie mało o tym wiem, po trzecie nie mam żadnych mierników (szczerze mówiąc nawet nie wiem jak się mierzy napięcia miernikami :). Na tym forum jestem głównie po to, aby pomóc innym - zawsze sprawia mi frajdę, jak ktoś w końcu mówi: działa !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stopka jest nei trzeba miec wersji forum w stopce

wystarczy powered by invision power board kogo to interesuje jaka ja mam wersje

dopisz sobie do index.php ?ipscheck=1 i zoabczysz czy jest legalna

a jak jzu tak bardzo chcecie wiedziec jaka t wersja to odpowiadam ze 2.0.0.trial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...