Skocz do zawartości
MARIOSKARPA

Egzamin Zawodowy

Rekomendowane odpowiedzi

dziś losowałem i padło na:

 

1. Piers z indyka pieczona w maladze

2. Torciki cytrynowe

 

 

jakieś sugestie, ogolnie kozak zestaw, bo potrawy pochodza odemnie z pracy, wiec je robilem jako tako :D

 

ktoś ma jakies sygestie co do wydania itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tytuł technika, ocena na dyplomie bdb :) pozdrawiam :)

 

ciężka była teoria, nawet bardzo, praktyka poszla spoko,chodz i tu niebrakło niespodzianek, niebawem moze bede mial fotki ;)

 

13 czerwiec zakończenie roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widze 8, i do tego mala czcionka ;]

1478684[/snapback]

MARIO, zrób tak jak poniżej, a będzie dobrze. Zresztą już ci to gdzieś pisałem, pewnie na testowym i poleciało do śmieci. Pusty wiersz, też jest wierszem. :-P

 

[color=green][i]:: Intel Celeron Tualatin 1200@1420mhz 1,47V :::: Abit St6 :::: GB Radeon 9550 :::: Core: 250@378mhz 80x80 12V :::: Memory: 390@525mhz Revoltec Cu  :: [/i][/color][b]OVERCLOCKING JEST JAK MEDIA MARKT - NIE DLA IDIOTÓW! [/b] :] [color=blue]-OldSchool - Matura 2oo5-> zdana 3,3,4,4-2 czerwca egzamin, trzymać kciuki! bede kucharzem;] [/color]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do makkfaka trzeba miec uprawnienia SEP do 5kV na wypadek jakby szejker miał przebicia :lol: co najwyzej pizzahut ofkorss najpierw szkolenie w głownej siedzibie na tatooine

 

BTW ta flaszka to spirol rozrobiony ? bo akcyzy nie widze ... chcesz nas potruc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...