Skocz do zawartości
Gordon

Call Of Duty 3

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie odpowiedziałeś amerykanom, brytyjczykom i ruskim.

Przecież gre robią hamerykany w ich duchu patriotyzmu i zadufania w sobie zawsze wygrywają nawet jak przegrywają. Nie sposób jest żeby jakiś niemiec lał dzielnych i walecznych hamerykańskich żołnierzy.

niezapomnij tylko kto walczył tak naprawde Twoja wolnosc, oprócz Polaków byli tez Amerykanie i Anglicy.

Ruscy sie nie licza bo to najwieksze dziady z alliantów po wojnie z polski zrobili szmbo, Francuzi z regóły to tchórze i allianci musieli ich wyswobadzac z okupacji.

 

Przynajmniej w ameryce ludzie maja pojecie co to patriotym, popatrz na nasza polske teraz ...

Po drugie nie znasz tych ludzi osobiscie wiec przestań pierniczyc ze amerykanie to hamy bo wlasnie takim zachowaniem ceciach!e sie pewna wieksza czesc polaków.

to ze US Army wkroczyło do Iraku to niby czyja wina ? Marines ? czy Busch'a ? wiec nie zrzucaj winy na zołnierzy, oni tylko wykonuja polecenia odgórnie tak jak to ma miesce w kazdej innej pracy gdzie każdy podlega przełozonemu.

 

Oczywiscie mimo to jestem przeciw wiezieniu w Abu Graib oraz Guantanamo, i moim zdaniem Iraq w ogóle nie był zagrożeniem dla swiata w przeciwieństwie do Korei Północnej i przywódcy tego chorego kraju Kim Dzong II - lecz tu zamiast atakowac kraj, lepiej obalic rząd wspierajac finansowo różne ugrupowania anty rzadowe

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do takich gier to zrobiliby kiedys gre taką o:

Wcielamy sie w gościa z hitlerjugend i "rozwijamy" go do czasu drugiej wojny światowej, podczas tej wojny wyróżniamy się spośród innych i z czasem dostajemy wyższy stopień i rożne takie cechy. Niemcy wygrywają wojne, na świecie panuje nazizm a my z czasem stajemy się kanclerzem/dyktatorem (pod koniec gry) i rozwijamy gospodarke Wielkiej rzeszy niemieckiej. Tłumimy też przeróżne bunty i tępimy żydów. Byłoby to połączenie na początku (90% gry) fps+rpg a później RTS/strategia. Taka odmienna gra imo byłaby hitem, komu chce się poraz 102010203054654069 ratować świat jako amerykanin/rosjanin/brytyjczyk?

lecz sie na głowe, takimi grami wspierał bys tylko neofaszyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezapomnij tylko kto walczył tak naprawde Twoja wolnosc, oprócz Polaków byli tez Amerykanie i Anglicy.

Ja nie twierdze że oni nie walczyli za moją wolność opisuje tylko to co oni o sobie myślą, a poza tym nie wiesz jak oni traktowali polskich żołnierzy więc się nie wypowiadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze że oni nie walczyli za moją wolność opisuje tylko to co oni o sobie myślą, a poza tym nie wiesz jak oni traktowali polskich żołnierzy więc się nie wypowiadaj.

oświeć mnie, chyba ze masz na mysli ta akcje z ulotkami na poczatku wojny, jednak najbardziej perfidni byli czesi i ruscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P

oświeć mnie, chyba ze masz na mysli ta akcje z ulotkami na poczatku wojny, jednak najbardziej perfidni byli czesi i ruscy.

Polemizowałbym, raczej ukraincy i ruscy. Ukraińcy się nie srali tylko gwałcili, mordowali i kradli co popadło. Wiem, bo przez nich zginęli moi pradziadkowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy w serii Call of Duty!!

Jak donoszą najswiezsze źródła informacji, podczas rozgrywki misji żołnierzami polskimi dostaniemy nowe unikalne bronie, ktore jak do tej pory nie występowały w serii, twórcy bowiem wspominają o szabli ktora to bedzie wysmienitym orężem do niszczenia wrogich czołgów.Czeka nas rowniez wiecej smaczków o ktorych programisci nie wspominają już tak otwarcie, z przeciekow wiadomo już ze rzucanie ziemniakami w kampanii rosyjskiej zostanie wzbogacone o mozliwosc ukonczenia kursu "Self Defence Against Fresh Fruit".

 

źródło: ojaciekrece.org

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm lekkie sprostowanie, Anglia nigdy nie walczyla dla/za polske, owszem polscy lotnicy walczyli za anglie ale nigdy nie odwrotnie. Chyba wszyscy zapmnieli ze Anglia i panstwa zostawily polske na pastwe niemcow zaczeli wojne dopiero wtedy jak poczuli na [gluteus maximus] zeby nazistow. Francuzi sie schowali za linia "mażinota" ale im to nic nie dalo, a najsmieszniejsi byli wlosi ktorzy wracajac z frontu mowili do nowych idacych dopiero na front "nie idzcie tam, tam sa niemcy" to nie jest zaden zart, takie mieli wlosi podejscie do wojny i takie kwestie padaly (discovery :-) )

Jedynie Amerykanie nie mieli BEZPOSREDNIEGO zagrozenia, ale wiedzieli ze jak niemcy zdominuja europe to dojda do takiej potegi ze zgniota USA albo napewno dojdzie do potezego konfliktu na skale globalna i postanowili przywrocic rownowage.

Dobrze ze wszyscy sie zgadzaja z tym ze ryscy to bandyci, bandytami byli i bandytami zostali do dzisiaj (czeczenia) zadziwiajace jak prymitywnych przywodcow ma ten narod, jakiego niesamowitego pecha maja, kazdy ich "wodz" na ostatnim miejscu stawia obywatela i gospodarke, tylko se z leb strzelic.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oświeć mnie, chyba ze masz na mysli ta akcje z ulotkami na poczatku wojny, jednak najbardziej perfidni byli czesi i ruscy.

Żeby zakończyć ten OT napisze tylko, że miałem na myśli to co mi odpowiadał dziadek jak po Powstaniu Warszawskim trafił do obozu jenieckiego w Niemczech, a później z tamtąd uciekł do Włoch, spotkali amerkanów w swoim Willisie. Dziadek i jego kompan poprosili amerykanów żeby podrzucić ich do najbliżeszej polskiej jednostki (wtedy we Włoszech stacjonowała armia Andersa) i Ci bardzo uczynni amerkanie wiedząc że polacy to ich sojusznicy, którzy chcą walczyć także za nich wywieźli ich gdzieś na pustkowie do lasu i zostawili.

 

Jeszcze jedna taka sytuacja była jak już dziadek dostał się do armii Andersa, i polski patrol bodajże 5 osób wracało do jednostki, ponieważ kierowca skonsumował wcześniej trochę włoskiego wina samochód wypadł z drogi, z 5 osób przeżyło 3 w tym mój dziadek, i tu znowu na drodze pojawili się amerykanie tym razem nie Ci co wcześniej, polacy wyszli na drogę i chcieli poprosić o pomoć, a amerykanie zamiast się zatrzymać przyśpieszyli i uciekli, oczywiście polacy byli w mundurach więc nie mam mowy o pomyłce a jedynie o hamstwie z ich strony.

 

Skoro mojemu dziadkowi przez te 6 miesięcy przydażyły się 2 historie to można się domyślać, że inni polacy też byli wystawieni przez wielkich sojuszników.

 

Później mój dziadek będąc w Anglii znając już trochę angielski niejednokrotnie słyszał jak to Ci wspaniali amerykanie zarzucali nam, że to nasza wina że jest wojna i zamiast siedzieć w domu muszą walczyć za nas.

 

Koniec OT wszelkie konkluzje kierować na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe shoty z CoDa3

 

http://www.gameonly.pl/newsy/9327

 

jest ladnie ale szczerze nie powala to graficznie, smiem stwierdzic ze ta gra wyglada w pewnych aspektach gorzej niz CoD2 (wersja na PC) szczegolnie widac to na teksturach otoczenia i normal mapach (sa wyraznie slabsze). Po prostu nextgeny maja 512 mb ramu , gra chodzi z dvd (w przypadku xboxa360) wiec dynamiczne doczytywanie duzych textur i lokacji mozna wlozyc miedzy bajki, w 512 mb musza zmiescic cala scene + tekstury wiec efekt widac na screenach.

 

Podsumowujac , pewne gry na nextgeny beda wygladaly bardzo ladnie (bijatyki, gry z malymi lokacjami typu SilentHill) ale FPPY z rozbudowanymi otwartymi lokacjami beda wygladaly gorzej niz gry na pieca sprzed roku (geometria bedzie ta sama ale tekstury, normal i specular mapy beda slabsze (porownywalem dokladnie wersje CoD2 na pieca i na xboxa360 - widac to tam dokladnie - szczegolnie na normal mapach) )

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac , pewne gry na nextgeny beda wygladaly bardzo ladnie (bijatyki, gry z malymi lokacjami typu SilentHill) ale FPPY z rozbudowanymi otwartymi lokacjami beda wygladaly gorzej niz gry na pieca sprzed roku (geometria bedzie ta sama ale tekstury, normal i specular mapy beda slabsze (porownywalem dokladnie wersje CoD2 na pieca i na xboxa360 - widac to tam dokladnie - szczegolnie na normal mapach) )

zobaczymy jak to będzie np taki GRAW tekstury ma lepsze na xbox 360 niż na PC, a lokacje są tam bardzo mocno rozbudowane. Wszystko leży w rękach programistów. Jeśli w cod3 będzie podrasowany engine z cod2 to na bank będzie słabiej na konsoli. Bardziej mnie ciekawi BIA 2 z unreal 3 lub nowy Medal. Te gry mogą mieć lepszą grafikę od COD3. No ale jakoś jak będę siedział przed TV i będzie masa akcji to jakoś nie zwróce uwagi na tekstury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jak to bedzie na Wii wygladac, bo gameplay tym ich pilotem moze byc interesujacy.

Pewne jest, że wyglądać będzie gorzej niż na X'e i PS3, ale tak jak mówisz, grywalność może być ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby CoD3 wyszedl na PC to traktowalbym go bardziej jak CoD:UO(ah te godziny spedzone z kumplem nawet do 4 rano na grze CTF'a na pubach :D ) ale tak pozatym to wole zeby tego nie bylo, bo naprawde wtedy CoD2 juz zostanie na 100% porzucony przez IW/AC :( , a gracze i tak nie przeszli by na cos co ma czolgi, co widac bylo po tym jak wyszedl CoD:UO

 

Ale powiem, ze mozliwosc bicia sie jest fajny :D i podobal mi sie recoil w mp40, jeszcze niech dodadza mozliwosc odrzucania nadow heh :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Podsumowujac , pewne gry na nextgeny beda wygladaly bardzo ladnie (bijatyki, gry z malymi lokacjami typu SilentHill) ale FPPY z rozbudowanymi otwartymi lokacjami beda wygladaly gorzej niz gry na pieca sprzed roku (geometria bedzie ta sama ale tekstury, normal i specular mapy beda slabsze (porownywalem dokladnie wersje CoD2 na pieca i na xboxa360 - widac to tam dokladnie - szczegolnie na normal mapach) )

A co powiesz o PS3 z twardym dyskiem w kazdej wersji, gigantycznym nosnikiem i zapowiedziami programistow, ze beda wykorzystywac ten twardy dysk przy opracowywaniu gier?

Mowisz, ze 512 MB to malo - PS2 ma 32MB pamieci i bodajze 4MB pamieci graficznej - a w takim Gran Turismo 4 czy MGS3 tekstury sa sliczne. A to nie sa jakies malutkie lokacje. Wszystko zalezy od umiejetnosci programistow. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Super, ze w kolejna czesc CoD'zika bedzie mozna zagrac :). Szkoda, tylko, ze w tym trailerze bylo starcie z jednym Niemcem, chcialbym zobaczyc jakas rzeznie :wink:.

Super bedzie jak kupisz konsole - bo inaczej nie zagrasz. Czytales ten temat w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super bedzie jak kupisz konsole - bo inaczej nie zagrasz. Czytales ten temat w ogole?

przy zbliżającej sie premierze BiA: Hell's Highway oraz Medal of Honor: Airborne nie mozna wykluczyć ze gra w koncu nie pojawi sie na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Assasins Creed będzie na PC, także to też będzie ;)

Rownie dobrze mozesz napisac: NFS:C bedzie na PC, wiec nowy Burnout takze :|

Gdybac bedziemy jak ktos cos potwierdzi - na razie jedyne zapowiedzi dotycza konsol. Koniec. Kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli sam producent mowil wielokrotnie ze cod3 NIE wyjdzie na pc wiec czym wy sie ludzicie?

za CoD'em 3 wygladajacym na konsoli prawie jak CoD 2 na PC płakac nie bede ... jednak to nie znaczy ze nie zmienia zdania i w koncu kiedys cod3 sie pojawi na PC

jednak bardziej czekam na MOH:Airborne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho gdyby producent przewidywal wypuszczenie gry na pc nie mowil by tego stanowczego NIE, gra NIE wyjdzie dlatego, ze cod2 na pc sprzedal sie o wiele gorzej niz cod2 na xboxa w stanach i po prostu IW nie oplaca sie wydawac kasy na cod3 na pc skoro gra sie nie zwroci, lub zysk bedzie minimalny

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho gdyby producent przewidywal wypuszczenie gry na pc nie mowil by tego stanowczego NIE, gra NIE wyjdzie dlatego, ze cod2 na pc sprzedal sie o wiele gorzej niz cod2 na xboxa w stanach i po prostu IW nie oplaca sie wydawac kasy na cod3 na pc skoro gra sie nie zwroci, lub zysk bedzie minimalny

w przypadku COD2 którego multi ma wielka polularnosc i wiekszosc kupuje orginała dla cd key zysk na pewno jest spory ... pokaz mi skad masz info o niskiej sprzedawalnosci ??? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku COD2 którego multi ma wielka polularnosc i wiekszosc kupuje orginała dla cd key zysk na pewno jest spory ... pokaz mi skad masz info o niskiej sprzedawalnosci ???

gram w cod2 od poczatku i wiem jak IW olewalo cod2 na pc, wypuszczali patche na xboxa poniewaz czasami save'y sie kasowaly, a wersja na pc, ktora jest tak "popularna w necie" przez pol roku czekala na antyczita...

 

nie wiem czy wiesz, ale IW ma tez swoje forum i tam jest duzo wiecej informacji, wiec mozesz sobie tam poczytac wiele ciekawych dla Ciebie "newsow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez pol roku czekala na antyczita...

to akurat wina "słabego" teamu EvenBalance, gier supportuja coraz wiecej jednak nie zatrudniają nowych programistów.

20 gier jest pod "opieka" ledwo 9 osób ... reszta zajmuje sie administracja serwerów PB, dokumentacja, odpowiadaniem na pytania graczy itd ...

najzywczajniej nie wyrabiaja.

EB to tak naprawde monopolista na rynku anty-cheatów, mozna by narzekać ale i tak lepszego od PB nie ma

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat wina "słabego" teamu EvenBalance,

ani torche nie masz racji, PB byl gotowy na poczatku grudnia, ale IW powiedzialo ze PB moze wyjsc tylko z patchem, ale ich polotyka nie pozwalala wypuscic patcha z wielu powodow i dlatego jest jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Assasins Creed będzie na PC, także to też będzie ;)

Jeszcze raz ja. Tak OT:

 

Wczoraj pisaliśmy Wam, że Ubi Soft na trwającym festiwalu Interaktywnej Rozrywki rzekomo potwierdził, iż gra Assassin's Creed ukaże się także na PC oraz Xboxa 360. Niestety, albo ktoś czegoś nie zrozumiał, albo po prostu z premedytacją puścił w świat tą nieprawdziwą informację.

 

Ubi Soft oficjalnie zaprzeczył, by twierdził, iż gra ukaże się na inne platformy niż PS3. Na dzień dzisiejszy nie ma takich planów i oficjalnie Assassin's Creed zapowiedziana jest wyłącznie na konsolę Sony. Być może w przyszłości stanowisko francuskiej firmy ulegnie zmianie, ale na razie jest jakie jest.

 

zrodlo: gry.wp.pl

 

Takze wychodzi na to, ze COD3 tez jednak nie wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...