Skocz do zawartości
Gordon

Call Of Duty 3

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie nic się nie zmieniło - największa zmiana to te dodane w niektórych momentach siłowania się z niemcem. Potem jesli odpowiednio wciskales przyciski to sprzedajesz mu pląbe i kolbą przez łep ;) Dodatkowo dodano odliczanie czasu ile mozesz trzymac granat. No i jeszcze zmieniono sposob zakladania bomb - to juz nie jest "podbiegnij, wcisnij e, uciekaj" tylko tutaj normalnie operując analogami i przyciskami odbezpieczasz ładunek i montujesz zapalnik.

A co do miodnosci gry - wróciło to cudne wrazenie które miałem w jędynce - jestem na polu bitwy, ale to nie ja wcale jestem najwazniejeszy. Ta bitwa się toczy dookoła mnie, to nie ja jedyny ja prowadze. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :)

Co do polaków niestety jeszcze nic nie wiem - gram dopiero brytyjczykami (sa po amerykanach) ale robota i nadchodza 2 tygodnie kolokwiów, wiec troche zmiejszy to moja pretkość gry ;)

olej kolokwia daj nam realcaje z calej gry z gry Polakami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że gra jest przeplatana - roznie rozne nacje sie rozkladaja. Polakami jeszcze nie grałem, ale widzialem ich w filmiku... No coz. Dywizja czołgów. Jeden z załogi przypominał posturą Gimliego z LOTRa, łysy z brodą, korpulentny. Reszta praktycznie normalnie, jak zołnierze ;) Lekko starawego dowódce mamy ;P I piękny akcent ;D

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już Polakami grałem :) Była to misja z czołgami :) Ach jakie to wspaniałe uczucie kierować rodakami. Ogólnie Polacy w grze są pokazani jako bardzo waleczni i odważni ludzie, natomiast tego nie można powiedzieć o Francuzach :P Co chwile jakieś docinki w ich stronę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze są 2 misje Polakami. Pierwsza tak jak wcześniej pisałem to sterowanie czołgiem ( ponoć dywizja gen Maczka). 2 misja jest przedostatnią misją w grze i tam już biegamy Polakiem !! :) Bronimy tam wzgórza przed atakiem niemców. Bardzo widowiskowa misja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego sie wasc spodziewal? W koncu uzbrajali nas Brytyjczycy. Tak naprawde jedynym typowo polskim akcentem w 1944r. w armii brytyjskiej byl Sherman 76mm - tylko dywizja Maczka jezdzila na takich, pozostale dywizje uzywaly krotkolufowych 75mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego sie wasc spodziewal? W koncu uzbrajali nas Brytyjczycy. Tak naprawde jedynym typowo polskim akcentem w 1944r. w armii brytyjskiej byl Sherman 76mm - tylko dywizja Maczka jezdzila na takich, pozostale dywizje uzywaly krotkolufowych 75mm.

Mi tam wszystko pasuje :) Najważniejsze jest, że wreszcie Polski akcent w COD. I co najważniejsze, Polacy są pokazani jako wojacy, wręcz wymiatacze :) Bardzo fajne dialogi są w grze np Polacy rozmawiają sobie, że muszą gdzieś jechać z misją i jeden się pyta czy ktoś jeszcze będzie im pomagał, drugi odpowiada Kanadyjczycy, na to pierwszy czyli będziemy sami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike L tą z czołgami dość szybko ok 10 minut. trzeba tylko zniszczyć wrogie czołgi i na końcu ich dowodce. misja podobna to tej jednej z company of heroes gdzie trzeba bylo zniszczyc tez na końcu tzw."asa".

Za to ta druga gdzie bronimy wzgórza, wszedzie nacieraja niemcy a broniacy oczekują na Kanadyjczyków z pomocą gra sie juz troche dluzej ok. 20-30 minut. glownie iz jest bardziej zlozona tzn jest troche wiecej zadań. wogole jest to przedostatnia misja. wszystkich jest 14 i imo gra jest troche krotkawa. 7-8h gry. Ale za to jest duzo trudniej niz na PC wkoncu nie tak prosto sie celuje gałką :P. Niestety Polacy porozumiewają się po angielsku ale z tym charakterystycznym akcentem. Wyłapałem tez kilka polskich słów tj. jeden z Polaków jest nazywany "Bohaterem", na Niemców mowią "świnia" oraz zamiast gogogo jest "dalej dalej!". wiecej polskich słow raczej nie ma ;p.

 

Ogólnie co to gry to tak jak napisał igomako wróciło to wrazenie w ktorym na polu bitwy naprawde mało znaczysz. Np podczas natarć mozna nie wychodzić z rowu i wszystko przeczekać a inni i tak zajmią określony cel, no chyba ze po drodze gracz cos musi zrobic jak podłozenie ładunków albo ochrona kogoś. Twoi kompani nawet pchają sie na siłe przed tobą nie czekając na nic, momentami trza sie nawet z nimi przepychać w przejściach :P To nowe siłowanie jest nawet fajna innowacją ale niestety naliczylem ze wystepuje może 3-4 razy. Pomiedzy misjami są śliczne renderowane cut-scenki ktore wygladaja jak trailery ktore producent nam pokazywał grubo przed premiera :D. I w nich Polacy wystepują juz dość czesto. Tzn te scenki sa zawsze przed misją i np raz jestesmy w obozie Amerykanów potem Anglików i Polaków. Nie ma tak że tylko tam kim gramy dana misje i to im nawet fajnie wyszlo. Ktoś pytał o czas. Otóz kampania zaczyna się 6 czerwca 1944 roku i konczy się 88 dni pozniej czyli 25 sierpnia czyli w dniu wyzwolenia Paryża, cała akcja dzieje się tylko w Normandii.

 

Aa i jeszcze oprocz samej kampanii jest tryb Multi ale niestety nie probowalem grać ihmo na padzie to nie ma sensu. Sa jeszcze takie dodatki w ktorych np mozna przegladać caly arsenał Aliantów i Niemców wystepujący w grze oraz kilka 30-minutowych wywiadów z kombatantami ktorzy uczesnticzyli w misjach w ktorych gralismy. Niestety ja gralem w wersji current-genowej na PS2 moze w wersjach next-genowych gra prezentuje sie troche lepiej.

 

melonino jak pisalem wyzej w multi nie gralem i nie zagram. granie online w wersji konsolowej jest troche bardziej skomplikowane niz na PC.

Edytowane przez kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK - warto wydawac 60e na fulla?

zaznacza, ze jedynke i dwojke przeszedlem cala, w jedynke w multi dosc ostro gralem, czy nie zawiode sie na trojce?

nie warto imo ;P

 

tzn nie ze gra nie fajna czy cuś, ale kupilbym taniej na allegro albo w Twoim wypadku, na e-bay ;) Powinno byc taniej.

 

W Polsce niektore tytuły w sklepach (nie na allegro) na x360 chodzą po 100-140 zł :) CoD3 co prawda pewnie nie, ale i tak poszukalbym taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto imo ;P

 

tzn nie ze gra nie fajna czy cuś, ale kupilbym taniej na allegro albo w Twoim wypadku, na e-bay ;) Powinno byc taniej.

 

W Polsce niektore tytuły w sklepach (nie na allegro) na x360 chodzą po 100-140 zł :) CoD3 co prawda pewnie nie, ale i tak poszukalbym taniej ;)

zle to ujalem solid, czy warto kupic gre, czy trzyma poziom dwojki, a moze jest lepsza? nie wazne za ile, wazne czy warto? po za tym na allegro chodzi 210-250zl wiec te 60e to calkiem normalna cena Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle to ujalem solid, czy warto kupic gre, czy trzyma poziom dwojki, a moze jest lepsza? nie wazne za ile, wazne czy warto? po za tym na allegro chodzi 210-250zl wiec te 60e to calkiem normalna cena

wg mnie wart. Najlepsza część z serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh :) wg mnie jest nawet lepsza od dwójki i naprawde warto zaopatrzyc sie w te gre.

Ja teraz stoje w miejscu w grze bo mam teraz sezon kolokwiów ;)

W kazdym razie - jestem przed druga misja z polakami - wlasnie powiedzieli ze beda wzgorze szturmowac. Ale pierwsza misję wspominam naprawde milo - scena gdy jedziemy do pierwszego starcia z wrogiem po zboczu górki i załoga krzyczy "FOR POOOLAND!!"... Aż się łęzka w oku zakręciła... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh :) wg mnie jest nawet lepsza od dwójki i naprawde warto zaopatrzyc sie w te gre.

Ja teraz stoje w miejscu w grze bo mam teraz sezon kolokwiów ;)

W kazdym razie - jestem przed druga misja z polakami - wlasnie powiedzieli ze beda wzgorze szturmowac. Ale pierwsza misję wspominam naprawde milo - scena gdy jedziemy do pierwszego starcia z wrogiem po zboczu górki i załoga krzyczy "FOR POOOLAND!!"... Aż się łęzka w oku zakręciła... ;)

i teraz marzy mi sie profesionalny polski dubbing (oczywiscie tylko dla polakow). Przeciez nie trudno znaleźć kilku polakow i kazac im krzyczec w studiu to samo tylko ze po polsku ;) To by był dopiero czad. Niemcy po niemiecku, amerykanie po amerykansku, anglicy po angielsku, ruskie po rusku, no a polsacy po naszemu! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie obejrzałem porównanie grafiki na PS3, X360 i Wii. Muszę przyznać że IMO najlepiej to wyglada na xklocku, na PS3 jakis ten obraz wydaje sie blady. Nie mówię o Wii, tam jest gorzej niz COD2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie obejrzałem porównanie grafiki na PS3, X360 i Wii. Muszę przyznać że IMO najlepiej to wyglada na xklocku, na PS3 jakis ten obraz wydaje sie blady. Nie mówię o Wii, tam jest gorzej niz COD2...

narazie wszystko na klocku wygląda lepiej, ps3 potrzebuje czasu, w końcu konsola Billa jest już rok na rynku, a że na Wii wygląda najgorzej to nic nowego, konsolka ma mierną moc obliczeniową, ale nadrabia znakomitym "padem" :) systemem sterowania Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty What You Didn't See

nie pamiętam kiedy się tak śmiałem z filmiku...

 

nie kupię Xbox360 żeby sobie pograć w COD3 ale jestem ciekaw czy multiplayer daje tyle frajdy co MOH: Pacific Assault.

 

gdzie są jakieś szczegółowe screeny z polakami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę.

 

Panowie gra ktoś w to na multi jeszcze ? Chodzi mi o X360. Ponieważ mam COD4 na PC Pomyślałem sobie by kupić też 3 na x0. Tylko nie wiem czy warto.

 

Bardzo mnie interesuje SinglePlayer, ale jeszcze bardziej MP. Chciałbym mieć jakąś dobrą strzelankę w którą bym sobie popykał na XBL, ale bez graczy to troszkę ciężko by było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...