Skocz do zawartości
Gordon

Call Of Duty 3

Rekomendowane odpowiedzi

ani torche nie masz racji, PB byl gotowy na poczatku grudnia, ale IW powiedzialo ze PB moze wyjsc tylko z patchem, ale ich polotyka nie pozwalala wypuscic patcha z wielu powodow i dlatego jest jak jest

wysyłałem w styczniu zapytania do EB z tego formularza http://www.evenbalance.com/troubleticket/ odpowiadali ze nie jest jeszcze gotowy i aby uzbroic sie w cierpliwosc Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dyskusja chyba nie ma sensu bo jestes "bardziej" poinformowany niz tysiace ludzi na forum IW i nawet sami tworcy PB wiec eot z mojej strony

no dobra, ja pisze tylko to co oni mi odpowiedzieli ... eOT

ostatnio na programistów PB spadła fala krytyki za ich praktyki wdrażane do PB oraz rzadkie aktualizacje wiec nie dziwie sie ze na forum publicznym bronia sie jak moga

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

"Takze wychodzi na to, ze COD3 tez jednak nie wyjdzie"

Cieszysz się Sialala? Co za boardowy trolus :(

Nie - nie ciesze sie, ale po prostu takie gadanie "na pewno bedzie na PC" to mi sie kojarzy z takim dzieciecym uporem - musi byc, bo ja tak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - nie ciesze sie, ale po prostu takie gadanie "na pewno bedzie na PC" to mi sie kojarzy z takim dzieciecym uporem - musi byc, bo ja tak chce.

to ze nie robia COD 3 na PC :P nie znaczy ze nie zrobia cos na PC o podobnej tematyce :P hyhyhy Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy 1UP kilka dni temu udostepnili material filmowy (jak wynika ze strony http://cod3.1up.com/ dzis powinien ukazac sie kolejny filmik z gameplay'em ) jaki nagrali podczas wizyty w Treyarch :

 

Gameplay

 

Wizyta w siedzibie Treyarch - Richard Farrelly udziela krotkiego wywiadu ,oraz obserwujemy pokaz mapowania twarzy zolnierzy ( 2/3 filmiku skupia sie na temacie COD 3 ,reszta to chwalebny powrot jednego z redaktorow 1UP, z wakacji w swiecie World of Warcraft ;) ) - tutaj rozszerzona wersja pokazu mapowania .

 

Sesja "samplowa" - sluzaca wiernemu oddaniu aspektu dzwiekowego broni w grze - szczerze zazdroszcze udzialu w takowej .

 

 

 

 

 

Na koniec szczegol ,jaki rzucil mi sie w oczy (oprocz luski z ostatniego filmiku ;) ) - na stronie serwisu GameVideos ,gdzie sa umieszczone te wszystkie filmiki pojawia sie cos takiego :

 

Dołączona grafika

 

 

 

Jak widac wiara w to ,ze wyjdzie COD 3 na PC nie ma granic i choc jest to wersja srednio optymistyczna (planowana premiera rok po premierze na konsole ) ,to wypada sie cieszyc z czasu jaki sobie daja na porta ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jak widac wiara w to ,ze wyjdzie COD 3 na PC nie ma granic i choc jest to wersja srednio optymistyczna (planowana premiera rok po premierze na konsole ) ,to wypada sie cieszyc z czasu jaki sobie daja na porta ;) .

Cos mi nie pasuje. Gru(dzien)? Lip(iec)? Relase date? Wszystko inglisz a daty polisz? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi nie pasuje. Gru(dzien)? Lip(iec)? Relase date? Wszystko inglisz a daty polisz? :|

dokładnie, wyglada to zabawnie :lol: od kiedy anglicy pisza july jako lipiec i december jako grudzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje cos takiego jak skrypty ;) ,dzieki ktorym pewne elementy moga byc wyswietlane w naszym ojczystym jezyku (uzaleznione moze byc to od wersji jezykowej systemu lub IP ) ...

 

Aby nie bylo watpliwosci zobaczcie ten LINK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawiły się nowe screeny i filmiki

http://worthplaying.com/article.php?sid=35...ead&order=0

 

niestety nie wiem dlaczego ale nie mam jakiegoś chyba kodeka bo nie odtwarzają mi się wspomniane trailery :/ jakby ktoś ściągnął to byłbym wdzięczny za odp czy działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki dzialaja, jednak korzystajac z pakietu kodekow K-Lite, nie mozna ich odtworzyc w SubEdit-Player, wszystkie pozostale ( WMP10, AllPlayer, czy nawet WinAmp ) nie maja z tym najmniejszych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gdzie jest tu ta mega dopieszczona grafika? Ogólnie dość przeciętnie ale zobaczcie na czwartym obrazku karabin niemiaszka.

ogólnie broń i grafika przedstawia sie gorzej niz CoD2 z PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli te nowe screeny to koncowy efekt graficzny to bardzo dziwne O_o, przeciez to wyglada nie tylko gorzej od COD2 na PC ale i gorzej od COD2 na xboxa360. Jakis czas temu porownywalem na zywo u znajomego CODa2 (x360) do wersji (PC) na najwyzszych detalach (nie mam na mysli rozdzielczosci) i faktycznie wersja PC wygladala zauwazalnie lepiej (na X-ie byly tekstury troszke mniejsze , i normal mapy sporo mniejsze, geometria obiektow bez zmian), w sumie bylo to zrozumiale - x360 ma 512 mb ramu na wszystko (czyli cala scena razem z teksturami) , dynamiczne doczytywanie z DVD przyduzych lokacjach w grach FPP jest problematyczne do zastosowania (mala predkosc odczytu) stad wlasnie takie tekstury. Ale dziwie sie dlaczego CoD3 na konsole wyglada gorzej niz CoD2 na konsole , czyzby lokacje byly jeszcze obszerniejsze a co za tym idzie tekstury i normal mapy musialybybyc jeszcze mniejsze. Poczekamy zobaczymy na razie jest cienko i szczerze to nie ma czym sie zachwycac :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screeny są słabe za to jakiś czas temu był filmik z gry i tak grafika naprawdę wymiatała (szczególnei wybuchy i mapowanie textur)

nie zgodzę się, grafika była taka sama jak na tych screenach, wybuchy i słaba jakośc filmiku zatuszowały resztę, fakt że wybuchy były ładne ale i tak wysiadają przy wybuchach z Lost Planet - Capcomu na xboxa 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o jakosc gry a nie jakosc tekstur prawda?

Jezeli dynamika, akcja, fabula, postacie, klimat gry bedzie w skali 10/10, a grafika na przecitnym poziomie w skali 5/10, to jak mozna powiedziec ogolnie o grze ze jest idealna, i jakosc grafiki nie wplywa na frajde z grania w nia :|?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...