Skocz do zawartości
Gordon

Call Of Duty 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Screen wcale nie mowi o skillu gracza. Mialem nie raz wynki po 34/5, ale na pubach zawsze inaczej bylo niz na prawdziwym pcw. Z reszta sam Onio wie jak raz mu fotomontaz pokazalem ze screena ;]. 40/0 ping 0 ;]. Takze ja na screeny dlugo nie patrze. Dla mnie sie liczy gracza skill tylko wtedy jak cos by pokazal w zespole, na pcw. Ja na pubach mialem statsy niezle, a na pcw zawsze lamilem, gra sie zupelnie inaczej, dlatego tez w dobrych prO klanach nie zagralem :>.

Tak dałem żeby nie było, że ściemniam ;) Na PCW też miałem dużo ownedów :razz: pro klany są fajne zwłaszcza mecze ze słabszymi gdzie wszystkich kolbą się jedzie albo granatami na starcie zabija :lol: zdarzały się też mecze ze słabszymi gdzie nikogo nie mogli zabić i po kilku rundach uciekali ;]

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bylo, a moze i nie.

Jezlei 1/100 wchodzacych tutaj userow zobaczy to pierwszy raz to sie ciesze ze moglem pomoc :)

Kij tam z grafika. Zlookajcie jaki movement sie zapowiada.

Było na poczatku tego tematu to raz. Dwa ze to oczywiscie render i takiego czegos neibedzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było na poczatku tego tematu to raz. Dwa ze to oczywiscie render i takiego czegos neibedzie :(

ale dokladnie czego nie bedzie? Bicia sie? Tego mocowania z bronią w reku? BEDZIE! Jest trailer z gameplaya, gdzie koles naciska triggery od pada xO i sie mocuje ze szkopem... teraz nie wiem gdzie dokladnie to widzialem, ale postaram sie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bedzie, ale wygląda to "troszke" inaczej niż na tym renderze ;)

reszta jest podobna jak w poprzednich Codach

przedewszystkim w gameplay'u trwa dłuzej niż w tym trailerze...

Widac, ze trailer wyglada lepiej, wiec moze to render... no ale trzeba jeszcze zobaczyc jak to bedzie wygladac w 720p na np. PS3... moze duzo nie bedzie odbiegac. Pozatym wszyskie inne gry, jakie pokazali w tym trailerze z serii COD byly pokazane jako sceny na silniku gry, z gameplay'a, wiec kto wie :) Trzeba byc optymistą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było na poczatku tego tematu to raz. Dwa ze to oczywiscie render i takiego czegos neibedzie :(

 

A czemu by miało nie być ? Do grafiki to się przyczepię ,ale do mocowania bronią nie mam zastrzeżeń. Coś nowego musieli wprowadzić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu by miało nie być ? Do grafiki to się przyczepię ,ale do mocowania bronią nie mam zastrzeżeń. Coś nowego musieli wprowadzić....

Tzn zle sie wyrazilem. Silowanie sie ze szwabami bedzie, ale nie bedzie wygladac tak jak na filmiku. Wiadomo uproszczenia....Watpie zeby sensor ruchu w ps3 dał sobie z takim czyms rade. Nadzieja to tylko Wii i programisci ktorzy to wykorzystają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie da rady?Proste "w lewo" i "w prawo" podobnie jak w Warhawk ,tylko tam jest jeszcze "góra i dół".

A mi osobiście podobało sie kiwanie kamery podczas biegu z pierwszego dema.

Ktoś wie czy będzie zawarte w gierce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie bylo to: COD3 bedzie na Wii.

 

http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1403059

 

Jesli natomiast bylo to przepraszam za powielanie.

 

Pozdrawiam.

to juz wiadomo od dawna :) Bedzie sie wiiLota trzymac tak jakby sie trzymało za karabin :) Ciekawe jak z precysja takiego strzelania. Moze bedzie lekki przelom w FPS'ach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było-nie bić...

Na Firingsquad ukazał sie previev,autorstwa-uwaga -naszego rodaka Jakuba Wojnarowicza->LINKY

Wynika z niego ,że w 3 będzi można pograć...Polakami.

O tym że będziemy grać Polakami wiemy od dawna ;) Dalej mnie za to interesuje jak będzie z tym siłowaniem się bronią. Jakby to wypadło na Wii także jeśli chodzi o celowanie;) Czyżby myszka w FPP poszła w zapomnienie ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że gra polakami nie sprowadzi się do misji gdy wsadzą nas do jednego z czołgów dywizji którą dowodzi gen.Maczek i na tym się zakończy hehehe.

Po co siłowanie.W środku walki zagrać ze szwabem w kata na kilka supermocnych karczych albo na pistolety i 10 kroków.

Raczej nie bedzie siłowania bo to bezzens.Kolbą przez czerep wystarczy gdy zza winkla wyskoczy soldat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że gra polakami nie sprowadzi się do misji gdy wsadzą nas do jednego z czołgów dywizji którą dowodzi gen.Maczek i na tym się zakończy hehehe.

Po co siłowanie.W środku walki zagrać ze szwabem w kata na kilka supermocnych karczych albo na pistolety i 10 kroków.

Raczej nie bedzie siłowania bo to bezzens.Kolbą przez czerep wystarczy gdy zza winkla wyskoczy soldat.

Niestety, chyba tylko czołgami pojeździmy jako Polacy i tyle... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja moze z innej beczki... ciekawi mnie czy wyjdzie jeszcze wogole jakas czesc Medal Of Honor na PC..

Oprocz airborne'a ?

 

Ja mam nadzieje, ze cod3 bedzie mial jakis normalny mp, nie to co teraz, jakas lamerska regeneracja zycia itp. , bez admiral moda nie da sie w to grac. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocz airborne'a ?

 

Ja mam nadzieje, ze cod3 bedzie mial jakis normalny mp, nie to co teraz, jakas lamerska regeneracja zycia itp. , bez admiral moda nie da sie w to grac. :-|

chyba sie zmartwisz, ale cod3 nie wyjdzie na pc o czym byla juz mowa tysiace razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jakaś misja (nie jedna) z polakami ,mogła by być. Jak to ma być na zasadzie takiej że ja będę tam grał ruskimi ,a u boku będą pomagać mi Polacy. Jak tak to żadna rewelacja. Realizm walki wydaje się jeszcze lepszy. Te ruchy kamery jak żołnierz biegnie są dobrze zrobione.

 

chyba sie zmartwisz, ale cod3 nie wyjdzie na pc o czym byla juz mowa tysiace razy

Jak pierwszy raz o tym się dowiedziałem myślałem że mnie szlag zaraz trafi... owszem konsole wypadało by kupić, bo jest więcej ciekawszych tytułów ,ale ja mało co gram i nie chcę kupować dla kilku gier. No nic mów się trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale nie lubie zbytnio misji w grach FPP gdzie strzelamy z dzialka zamontowanego na samochodzie badz wspomnianym czolgu.

A przewaznie w reckach te misje sa wychwalane.

Dla mnie to chwyt na przedluzenie gry.

Mi akutra też to sie za bardzo nie podoba (nie liczac mecha w q4 i właśnie fajnych misji z czołgiem w CoD1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...