Skocz do zawartości
Gordon

Call Of Duty 3

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz,wiec jednak jesteśmy jakoś ograniczeni.To tak samo jak ze ścianami w Red Faction albo wysadzaniu stanowisk MG42 w ET.

A ja mam wyjjjeb.... na te wszystkie [ciach!]ly typu wysadzenie scian/rozwalanie czolgiem drzew. W cod'zie o co innego chodzi, z reszta ten tekst jest na tym forum tak walkowany, ze az glowa boli, takze nie bede tego powtarzal... Po prostu chodzi o klimat, a osobiscie wrocilem do cod1, bo cod2, ma za duzo ulatwien, o co sie obawiam takze w cod3, z reszta sami zobaczymy, spekulacja na margines! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL? znaczy sie odgrzany kotlet... bo wątpie zeby sie znacznie róznił od dwójki

takie odgrzane kotlety mógłbym jeść częsciej :)

 

każda częśc call of duty jest dobra, tym bardziej, że w 3 częsci będą polskie oddziały..... ciekawe czy już jest jakaś recka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazaly sie recki w necie:

1up - 6.8/10

GameSpot - 8.8/10

IGN - 8.8/10

 

Jak widac, nie jest zle :)

 

Pozdrawiam.

Powiem tak, jest SUPER. Jest to najlepsza część COD. Oglądając wcześniej zdjęcia z tej gry byłem lekko załamany. Filmiki pokazywały już trochę więcej. Ale dopiero po zagraniu w tą grę można zobaczyć te wszystkie efekty. Największe wrażenie zrobiły na mnie efekty świetlne. Wygląda to niesamowicie. Na ekranie bardzo dużo siędzieje, ciężko to wszystko ogarnąć> Człowiek zamiast strzelać do szwabów to się rozgląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos dywizji gen. Maczka??

A w CoD 3 nie miało byc coś z Market Garden? Może jednak gen. Sosabowski??

 

EDIT:

Chyba jednak ten drugi, bo w zapowiedziach na różnych serwisach piszą o wykorzystaniu w grze motywów z książki/filmu "O jeden most za daleko".

A powracając jeszcze do coda1. Tam kiedyś powstawał taki rozbudowany mod SP pt. Market Garden. Strasznie długo go robili i co, nic o nim nie słychac.. istnieje jakaś grywalna wersja??

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powracając jeszcze do coda1. Tam kiedyś powstawał taki rozbudowany mod SP pt. Market Garden. Strasznie długo go robili i co, nic o nim nie słychac.. istnieje jakaś grywalna wersja??

Nie mam pojęcia,ale jeśli chcesz pograć Polakami to polecam Forgotten Hope do BF1942 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVN'e widzialem reklame Xbox'a reklamujaca CoD3 :blink:. Jakies tam wyscigi widzialem wczsniej, reklama, jak kolesie sie bawia w policja/zlodziej, i wczoraj CoD3, poszukam na necie, moze gdzies tez bedzie ta reklama, niezla akcje byly, ale to mnie martwi, ze tylko na xbox'a - ps2/3 bedzie ta gierka... Jakies przerobki/lekarstwo da sie zrobic na PC ...?:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie doszedłem do tej misji. Ale Polacy będą w COD3 w misji z czołgami :( chyba, że się mylę

bedzie porucznik kartofel o kaczym chodzie

zginie w 1 minucie misji :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co moze nie wiedza!

 

COD3-jest tylko i wylacznie na konsole!!! ,dopiero 4 czesc ma ukazac sie takze na PC.Niestety ci co kochaja klimaty WW2 powinni powoli przechodzic na next-geny : x360,ps3

 

I tym optymistycznym akcentem zycze wszystkim..smingusa dyngusa..eee to chyba nie tak mialo byc...acha milego popoludnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD3-jest tylko i wylacznie na konsole!!! ,dopiero 4 czesc ma ukazac sie takze na PC.Niestety ci co kochaja klimaty WW2 powinni powoli przechodzic na next-geny : x360,ps3

Niezupełnie,zawsze pozostają chyba emulatory :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po sesji w cod3, niestety tylko na ps2... ale coz moge powiedziec... Ludzie od CoD3 znów pokazali na co ich stać! Zrozmachem, przytupem i czym tylko jeszcze chcecie zrobili interaktywny film... chcialbym w to zagrac na nextgenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po sesji w cod3, niestety tylko na ps2... ale coz moge powiedziec... Ludzie od CoD3 znów pokazali na co ich stać! Zrozmachem, przytupem i czym tylko jeszcze chcecie zrobili interaktywny film... chcialbym w to zagrac na nextgenie...

to jest beka, na "starym sprzecie, gownianej zabawce z przedpotopową grafiką i padem" cod 3 jest, a na PC nie ;p uuuu ;(

 

ale na pocieszenie:

 

"Drodzy rodacy - w końcu ktoś zauważył, że w wojnie walczyli także Polacy. Mamy możliwość pokierowania ich poczynaniami m.in. w ostatnich misjach broniąc jedne wzgórze gdzie Niemcy cisną sie na nas ze wszyskich stron a także kierując czołgiem jako oddział dywizji pancernej. Niestety nie rozmawiają po Polsku jednak mozna wychwycić kilka smaczków jak kiedy rozmawiają bodajże o niemcach to nazywają ich swiniami a jeden z wojaków jest nazywany Bohaterem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

to jest beka, na "starym sprzecie, gownianej zabawce z przedpotopową grafiką i padem" cod 3 jest, a na PC nie ;p uuuu ;(

 

ale na pocieszenie:

 

"Drodzy rodacy - w końcu ktoś zauważył, że w wojnie walczyli także Polacy. Mamy możliwość pokierowania ich poczynaniami m.in. w ostatnich misjach broniąc jedne wzgórze gdzie Niemcy cisną sie na nas ze wszyskich stron a także kierując czołgiem jako oddział dywizji pancernej. Niestety nie rozmawiają po Polsku jednak mozna wychwycić kilka smaczków jak kiedy rozmawiają bodajże o niemcach to nazywają ich swiniami a jeden z wojaków jest nazywany Bohaterem."

Igomako a coś się zmieniło w gameplayu w porównaniu z Cod2?

 

A są pokazani w godny sposób czy jak w filmach robi się z nas pośmiewisko?

 

A takie komentarze o PS2 i PC sobie daruj bo sam dobrze wiesz, że to nie wina sprzetu a chęci programistów :wink:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Ludwiczek takie komentarze sobie darowaćm ożesz, bo to ma g wspólnego z programistami...

wszystko zależy juz nawet bardziej chyba od wydawce niz od producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igomako a coś się zmieniło w gameplayu w porównaniu z Cod2?

Teoretycznie nic się nie zmieniło - największa zmiana to te dodane w niektórych momentach siłowania się z niemcem. Potem jesli odpowiednio wciskales przyciski to sprzedajesz mu pląbe i kolbą przez łep ;) Dodatkowo dodano odliczanie czasu ile mozesz trzymac granat. No i jeszcze zmieniono sposob zakladania bomb - to juz nie jest "podbiegnij, wcisnij e, uciekaj" tylko tutaj normalnie operując analogami i przyciskami odbezpieczasz ładunek i montujesz zapalnik.

A co do miodnosci gry - wróciło to cudne wrazenie które miałem w jędynce - jestem na polu bitwy, ale to nie ja wcale jestem najwazniejeszy. Ta bitwa się toczy dookoła mnie, to nie ja jedyny ja prowadze. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :)

Co do polaków niestety jeszcze nic nie wiem - gram dopiero brytyjczykami (sa po amerykanach) ale robota i nadchodza 2 tygodnie kolokwiów, wiec troche zmiejszy to moja pretkość gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...