Skocz do zawartości
el_gringo_dado

[motka E398] Gprs

Rekomendowane odpowiedzi

tak więc mam tą Motorole co w tytule, ale nie moge ustawić w niej GPRS. Próbowałem już wszystkich ustawień jakie były podane u producenta i na stronie usługodawcy i żadne nie działąją. Jeżeli ktoś mógłby tu napisać jak to ustawić (najlepiej krok po kroku, gdzie wejść itp.) to byłbym wdzięczny, bo możliwe że to ja coś pokręciłem. Telefon jest w Erze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie w tym wyborze daje na moją Motke i GPRS, WAP, MMS i próbuje każdego z tych ustawień i nic. Ta ikona GPRS jest ciągle ustawiona na brak połączenia.

 

Użyłem też tego:

 

apn: wap.era.pllogin/hasło: eraport: 9201IP: 192.168.006.102Reszta parametrów nie jest istotna, chyba, że planujesz łączyś się analogowo.Dla MMSów w sesjach Web dodajesz też sesję, dowolna nazwa, parametry:apn: mmslogin/hasło: eraport: 9201IP: 192.168.006.104

I oczywiście IP i port takie jakie ma Era a także:

 

Typ usługi 1- WAPBramka ip: 213.158.194.194Port1-9201Dalej pomijam az doLimitu gdzie dalem 5minCsd nr1 - +48604020202User - erainternethaslo - erainternetszybkosc 9600Typ liniii ISDNDalej pomijam az do Gprs Apn gdzie daje erainternetttUzytkownik erainternethaslo erainternet

I tu także ustawienia takie jak u Ery.

 

I żaden z tych sposobów nie działa. Spróbuje jeszcze aktywować GPRS bezpośrednio ze strony Motoroli, ale sądze że nic to nie da.

 

Update:

 

Ok temat można zamknąć. Aktywowałem GPRS bezpośrednio ze strony Motoroli. Wszedłem sobie w końcu w Omnix. Nie wiedziałem, że jest to takie drogie. Włączyłem to na dosłownie 30 sekund z zegarkiem w ręku i jestem 6 złotych w plecy :angry:

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...