Skocz do zawartości
darth maul

Siec Lan Koszta

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dowiedzieć się ile by kosztowało założenie małej sieci LAN na około 4 osoby. Chodzi mi tu o wykup łącza 0.5 mbit/s, sprzęt do tego potrzebny itd. A i czy to prawda, że od września TP chce zwiększyć każdą usługę na dwukrotnie szybszą np. z 0.5 mbit/s do 1mbit/s za tą samą cene. Łącze to DSL czekam na odpowiedi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i czy to prawda, że od września TP chce zwiększyć każdą usługę na dwukrotnie szybszą np. z 0.5 mbit/s do 1mbit/s za tą samą cene. Łącze to DSL czekam na odpowiedi.

A i czy to prawda że na google.pl można sie dowiedzieć czego tylko dusza zapragnie? i to za tą samą cene co pisanie takich postów jak Twój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może tu zapytam...

 

Chcę wraz z 2 kumplami zrobić sieć lan (+rozdzielenie NEO 2MB/s). Mieszkam na lekkim wzniesieniu, kumple niżej, w linii prostej jeden ok 250 m od mojego domu, drugi 50 m dalej. Jako że zielony jestem w tych sprawach to zapytam - łączyć radiowo czy kablem i jaki mniej więcej sprzęt by był do tego potrzebny ?? Budżetu mamy jakieś 900 zł max (ewentualnie 100 mogę dorzucić ale wtedy goodbye GTA SA :|).

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może tu zapytam...

 

Chcę wraz z 2 kumplami zrobić sieć lan (+rozdzielenie NEO 2MB/s). Mieszkam na lekkim wzniesieniu, kumple niżej, w linii prostej jeden ok 250 m od mojego domu, drugi 50 m dalej. Jako że zielony  jestem w tych sprawach to zapytam - łączyć radiowo czy kablem i jaki mniej więcej sprzęt by był do tego potrzebny ?? Budżetu mamy jakieś 900 zł max (ewentualnie 100 mogę dorzucić ale wtedy goodbye GTA SA :|).

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. :)

1482270[/snapback]

Z tego, co się orientuje, to kablem można łączyć komputery oddalone od siebie o nie więcej niż 120m. Więc chyba tylko radio ci zostaje. A co do ko0sztów, to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...