Skocz do zawartości
Mojsiej6

Mój Mod

Rekomendowane odpowiedzi

sie za bardzo nie wysiliłeś

 

powiem tak:

na początek wywal te swiecące dziwadła w środku i będzie od czego zacząć prawdziwego moda

 

nie zniechęcaj się, jakby każdemu wychodziło za pierwszym razem to świat byłby zalany plagą dzieciaków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się ze to etap ptrzejściowy :) bo chyba nie chcesz zostawić tak tego wentyla z przodu w zatokach CD?? :blink:

 

Śmiesznie wyszedł Ci ten BoneDragon :D

 

Ojjj jeszcze dużo roboty przed Toba zeby można to było modem nazwać...

 

Ale jest cos co mi się spodobało--> naprawdę ładnie na zdjęciach wyszedł ten niebieski kolor :lol:

 

EDIT: zrób cos z kablami... :mur:

Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kable...

2. Zasilacz jest śmiesznie ułożony :? ale domyślam się, że nie da się go ustawić inaczej.

3. Wentylator(y?) "różno-kolorowe" zmień na nie świecące jeśli nie możesz ich wywalić.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: czy w oknie jest wogóle plexa or smtg ?

Edytowane przez Driden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie głupie pytanie. Czy ten wentylator z przodu to tak stoi na CD? czy jest do czegoś przykręcony ?

 

Ogólnie jakieś takie nie specjalnie mi sie podoba. Takie ... jak dla mnie bez stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no offense, ale przy takim modzie to porzadnie wykonany zestaw okno&katoda zyskuje miano sztuki... sam nie mam zapedow modderskich(ot, tyle co buda po malowaniu, cieciu id..) ale przegldajac ostatnio ten dzial obserwuje wysyp 'modow' wszelkiej masci... mniej to chyba z moddingiem ma wspolnego, a bardziej z usatysfakcjonowaniem wykonawcy z wrzucenia paru fotek swiecacych wentyli we wlasnym blaszaku.. kazdy zrozumie ze to poczatek, pierwsze kroki itd ale bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za koszmar. swiecaca wiatraki niechlujne okno, bajzel w kablach.

i tlumaczenie to moja pierwsza modyfikacja jest troszke nie na miejscu! wiele osob przedstawialo swoje modyfikacje jako pierwsze i wygladaly troche "inaczej"

ale spoko jeszcze mozesz ta bude odratowac. sproboj wywalic wszystko i zaczac od poczatku.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Zasilacz jest śmiesznie ułożony  :?  ale domyślam się, że nie da się go ustawić inaczej.

Niektore budy mialy takie beznadziejne ulozenie zasilki.. ale wszystko da sie zrobic. Bebechy z kompa wyjac, szlifierka w reke, wiertarka, kawalek blachy i troche cierpliwosci. Domyslalm sie ze ten 'mod' byl robiony bez wyciagania czegokolwiek z kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore budy mialy takie beznadziejne ulozenie zasilki.. ale wszystko da sie zrobic. Bebechy z kompa wyjac, szlifierka w reke, wiertarka, kawalek blachy i troche cierpliwosci.

1478859[/snapback]

i wlasnie to sie nazywa modding.

wiec bebechy z kompa bo szkoda zeby sie poniszczyly i wiertara w garsc.

popraw zasilke, okno, wiatraki, zrob cos z panelem przednim, pomaluj dodaj cos od siebie a nie za sklepu :)

chetnie obejze wyniki pracy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekka dżungla w środku to nie dziwota że upał. A wentle 4 kolorowe to jak mówią poprzednicy tandeta. Choć czasami udaje się z nich coś zrobić ;)

Jak na razie to moda nie widać tylko chaos (bez odniesień do uzytkowników o tym nick-u ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należe sie poważnei zastanwowić po co właściwie jest forum...

 

Wg mnie.. powinno służyć do zadawania SENSOWNYCH pytań dotyczących modowania (akurat w tym dziale), oraz do pokazwania innym kierunku w jakim może rozwijać się moding... aby inni mogli conieco podpatrzeć albo doznać olśnienia...

 

i idąc tym tropem... te powkręcane w paru miejscach wiatraki nie olśniły mnie w żaden sposób..

 

być może chodzi tu jedynie o pochwalenie się czymś co się zrobiło, jesli tak to umieszczjąc tutaj swoje 'dzieło' chcesz od nas usłyszeć ocenę.. w punktacji powiedzmy od 0..10 (gzdie 0-brak moda, 10-mod którego nazwy i autora nie można nie znać :) )

więc wystawiam swoją ocenę... 0.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie przesadziłeś z kablami, też kiedyś miałem z nimi problem, ale po ok. 15 min. można je schować z boku obudowy. Jeszcze sobie poradzisz, kupiłeś już wszystko więc nie ma problemu, ale potrzebujesz ok. 2h roboty żeby zająć się "modem", pisze w cudzysłowiu bo to jeszcze nie jest mod. NIe martw się ja też tak zaczynałem, ale teraz jestem dumny z tego co zrobiłem, wiem, ze odwaliłem kawał dobrej roboty. Sądze, że ty też niedługo będziesz mógł szczycić się mianem moddera :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jezeli to sie nazywa mod, to ja jestem Matka Teresa.

Jedyne co widze to kupa świeidełek.

Następny mod a la katodka + okienko (którego tu brakuje) przydatny na Boże Narodzeni, moze służyc jako choinka.

Ja bym takiego kompa nie pokazywał w tym dziale.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli się wozisz ze świecącym kompem po mieście to tak :D...

 

jeszzce mnie bawi określenie "prosze o wyrozumiałość, to mój pierwszy mod"... a co to za pierwszym razem nie można zrobić czegoś porządnie? :) Mogą nei wyjsc zabiegi natury technicznej.. ale pomysł razcej nie zalezy od ilości wykonanych modów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...