Skocz do zawartości
Nicko13

Northwood Hardcore O/c

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to może i jeszcze ja się dorzucę

Wynik nie jest jakiś ekstremalny ale za to przeszedł 16M

Nic więcej już nie mogłem z niego pocisnąć (nie chciałem przekraczać 1,75V)

Wszystko to co w opisie (pamięci 4:5 bo totalnie odpadają powyżej 260...)

http://img480.imageshack.us/my.php?image=piocnonht7if.jpg

Hmmmmm, tylko ze Ty masz freezera 4, zrob to na BOXsie, to pogadamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po malym oc na fsb 270 wyłacza mi się grafa w systemie ale zaraz po właczeniu.Potem dwa razy w windzie i potem jest ok.Czyżby mosfety przy agp siadały?Jka dam na stock to dalej mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maniak GeForce FX

hahaha jestem lepszy ja na swoim P4 2,8ghz bez HT <_< nortwood standardowy cooler intela :)

przy temp pokoju 6'C (otwarte okta przeciąg a na dworzy -5'C :lol: )

Temp. proca nie przekraczała 40'C :lol2:

2,8Ghz na 3,88Ghz :razz:

:rolleyes:

a everest wskazuje maks dla tego proca 4Ghz więc byłem blisko maksa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha jestem lepszy ja na swoim P4 2,8ghz bez HT <_< nortwood standardowy cooler intela :)

przy temp pokoju 6'C (otwarte okta przeciąg a na dworzy -5'C :lol: )

Temp. proca nie przekraczała 40'C :lol2:

2,8Ghz na 3,88Ghz :razz:

:rolleyes:

a everest wskazuje maks dla tego proca 4Ghz więc byłem blisko maksa :wink:

daj screen chociaz :P

 

btw to byly northwoody 2,8? myslałem ze to tylko prescotty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja swojego P4 na BOXsie stabinie podkręciłem na 3.08GHz. Jak były te 30 stpnowe mrozy to s pokoju miałem coś około 9stopni to bez problemu chdził na 3.2GHz. Poczekam na jakieś solidne mrozy i pojde pokręcić na pole ciekawe ile wycisne.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyczyną moich problemów było to że coś się skaszaniło i pci miałem 100 :lol2: i przez to grafika wysiadała a nagrywanie cd muliło całego kompa tak że nawet wskaźnik skakał na ekranie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też się pochwalę chociaż mój wynik nie jest aż tak imponujący to z mojego preszczocika wyciągnołem 3.4 GHz

Moja płytka to p4rd1-mx od ASUSA. Nie odkryłem jeszcze gdzie sie zmienia napięcie na procku ale prądożerny to on nie jest ;D

Nad prockiem czuwa Pan BIG TYPHOON i mam około 33 stopni na procku

OTO ZRZUT

post-12229-1142015174_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Ja też postanowaiłem podkręcic swojego P4, ale mam kiepawe pamięci i to dotego 266mhz....szkoda gadać no ale dobra, superpi 8M przechodzi na fsb 153 (153x19)=2917 mhz dodam że w pamiątkach nie zmieniałem timingów, max. co prubowałem to fsb 158x19= co dało ponad 3ghz na takich ustawieniach wstaje ale w superpi sie wysypuje już :sad: ehh.. kupie lepsze pamiątki to coś wiecej ukręce może

 

p.s może by wstał na 3,2 ghz ale było by nie stabilne, aha i na 2,9 temperaturka nieznacznie podskoczyła może 2*C :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie to i nie grzmicie :mur: Gdzie są moderzy gdy ich człowiek potrzebuje... Ale piękny długi OT... I dział trochę nie ten sam, bo po za postem z wynikiem berkuta nie widzę tutaj nic ekstremalnego... Może ktoś by to przeniósł?

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie to i nie grzmicie :mur: Gdzie są moderzy gdy ich człowiek potrzebuje... Ale piękny długi OT... I dział trochę nie ten sam, bo po za postem z wynikiem berkuta nie widzę tutaj nic ekstremalnego... Może ktoś by to przeniósł?

bez przesady, w kazdym "wiekszym" temacie jest "taki" ot i nie ma sensu sie tego pozbywac, walczymy z tematami typu jak podkrecic, bo to przegiecie paly, ale nie popadajmy w paranoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...