Skocz do zawartości
sesq

Timeshift

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Może nie każdy wie, że po wejściu w zakładkę Video są dalsze zakładki? :) U mnie gra biega na poziomie 30FPS.

Ależ oczywiście, all max i są spadki fps'ów u mnie. To przez procka, ale tak ogólnie, to jutro potestuję na różnych ustawieniach, żeby mieć >40 fps. Cienie na med i tekstury na medium i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehm no nawet troche mi sie spodobal aczkolwiek gierka im dalej w przod tym nudniejsza imo, u mnie od 40-60fpsow wszystko wlaczone i kazde detale na Best :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba ta gra. Zatrzymywanie i cofanie czasu mnie zabiło. Klimat średni ale tak jak mówie - bajery powalają mnie na kolana chociaz do Crysisa to nie ma startu :) 1 rzecz która mnie milo zaskoczyla to wymagania. Gra ma super oprawe graficzna jak dla mnie i do tego ładnie smiga na średnim sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ta gra. Bardzo ladna grafika, moze nie usilujacanawiazywac do fotorealizmu bo jest zbyt sterylna, ale ma swoj urok. Do tego bardzo ladnie smiga w wysokich detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie popełnię zbrodni pytając czy ktoś grał w wersje na x360 ? ;)

Ja gralem, doszedlem do ostatniej misji, ale dostalem Bladestorma i CoD'a no i od tego czasu TS'a nie ruszalem. Niezbyt ciekawy tytul, i na live'ie nie ma prawie nikogo. Ale grafika dobra i frame dropow brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehm no nawet troche mi sie spodobal aczkolwiek gierka im dalej w przod tym nudniejsza imo, u mnie od 40-60fpsow wszystko wlaczone i kazde detale na Best :-)

Chyba kolega trochę przesadził ... mam podobny config, a 8600GT @ 700/1675/2000 i zdarzają sie spadki <30FPS a średnio chodzi 30-50. Chyba, że to kwestia sterów ... gram na najnowszych WHQL 163.75. Nie mogę też włączyć Depth of Field (jest wyszarzone).

 

Generalnie gierka wypasik. Graficznie mi się podoba a od strony dźwiękowej bije większość tytułów na głowę :)

 

PS

 

Pisałem o rozdziałce 1280x1024.

Edytowane przez epoxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra w futurystycznym klimacie. Gra bardzo ladnie wyglada i zawiera w sobie duzo efektow wiec maniacy grafiki znajda tam cos dla siebie :D zwlaszcza ci z lepszymi sprzetami chociaz trzeba przyznac ze gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana i nawet na srednilk sprzecie ladnie wyglada u mnie smiga na maxa az milo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...