Skocz do zawartości
greenhorn

Hdd 'bład Wykonania Operacji Inpage'

Rekomendowane odpowiedzi

niewiem co sie dzieje mam maxtora 120GB 8MBcache ATA133 , plyta MSI nforce2

 

dzisiaj jak chcialem odinstalowac program graficzny pojawily sie bledy, gdy wszedlem do katalogu z plikami programu znalazl sie tam katalog w ktorym podczas wchodzenia pojawial sie kominukat:

----

"sciezka do katalogu" nie jest dostepny.

Bład wykonania operacji inpage.

----

troche sie wkurzylem, chcialem zapuscic scandiska jednak zakonczylo sie to komunikatem 'system windows nie byl w stanie dokonczyc sprawdzania' dysku.

inne partycje przeskanowal bez problemu, mam takze O&O defrag V6, jednak odpalenie programu zakonczylo sie 'error message, Niemozna nawiazac polaczenia poniewaz komputer docelowy aktywnie go odmawia'

nieiwem o co biega? dysk mi sie spieprzyl czy co?

mozna jakos go sprawdzic? aha jak wejde jeszcze w ustawienia pamieci wirtualnej (mam win2000pro) to tam widac 700MB wiecej dostepnego miejsca niz w moj komputer, troche to dziwne. co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aha jak wejde jeszcze w ustawienia pamieci wirtualnej (mam win2000pro) to tam widac 700MB wiecej dostepnego miejsca niz w moj komputer, troche to dziwne. co myslicie?...

Swap na dysku.

 

Testowanie zaczalbym od pamieci, wcale nie jest powiedziane ze to dysk musi byc.Wiele tego typu bledow zapisu/odczytu pojawia sie kiedy pamiec sypie bledami.Zapusc memtesta najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...