Skocz do zawartości
Gość Pigmej

Klimatyzacja- Sugestje, Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pigmej

Zbliża się lato i gorące dni dadzą się we znaki. Proponuje aby każdy kto ma coś sensownego do powiedzenia albo chce się coś dowiedzieć w tej kwestii wypowiedział się. Ja osobiscie nie znam się na tym, ale poważnie rozpatruję zakup klimatyzacji do swojego pokoju.

Zatem proszę o jakieś opinie, sugestie, porady. Co kupować, jakich firm, może konkretne modele, jakie koszty, itd.? Wszystko co związane z tym zagadnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się ale z tego co rozglądałem się po ofertach to koszt minimum 1000pln z hakiem za coś rozsądnego. Też potrzebuję czegoś do pokoju bo wahania temeratur od 20 do 33 stopni nie są przyjemne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sobie samemu stworzyc takie urzadzonko co by chlodzilo chociaz moj pokoj 4x4m?

 

Mieszkam na ostatnim pietrze, dach bez izolacji i okna po poludniowej stronie pokoju, temperatura w stresie ostatnio zanotowana przy podlodze to 38*C :blink:

W lecie jest jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Na alegro znalazlem fajny klimatyzator. Koszt w sam raz, tylko problem jak go zaadoptować żeby nie trzeba kuć ścian i przerabiać okna.

KLIMATYZATOR

 

Myślałem żeby może zdjąć na lato jedno skrzydło okna (mam dwa) i w to miejsce coś zaadoptować z już wbudowanym tym cackiem co wyżej ale trochę się boję że to bedzie bardzo kijowo wyglądać. Bo co tam dam?

Drugie wyjście to jednak przerobić okno i wstawić niższą szybę.

 

Ktoś już może przerabiał takie rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze macie jaki sam problem jak ja !! mam najcieplejszy pokój w całym domu i normalnie czasami latem (np teraz) można dostac pier[cenzura] komp też nieźle dostaje po [gluteus maximus] bo chłodze go powitrzem.... max tem jak w sygnaturce a zimą jest 45 :) hehe widzialem fajne kilmatyzacje ale zadna nie była w rozsądnej cenie zeby automatycznie regulowala temp w pokoju poprostu jak chcesz to wlanczasz i jest zimno a jak nie to nie.... i tu jest ból a ja nie mam kasy na klime za 3000 :(hehe narazie musi wystarczyc wiatraczek ;P :P :P

pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...