Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W najbliższym tygodniu zamierzam zakupić Aparat cyfrowy...

Co do firmy to te NAJlepsze fuji, canon, sony i innych.

Wazne zeby aparat byl z Komputronik >> Aparaty cyfrowe

 

Cena na sam aparat to MAX 600zł. Do tego trzeba by dokupic jeszcze pamiec ale to juz sprawa drugorzędna - proszę o linki

 

Najwazniejsze jest zeby byl >3.3Mpix

 

 

Proszę o pomoc i z góry dzieki :)

Edytowane przez _HuBi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać dobry aparat w takiej cenie.

Możesz pomyśleć nad używanym Canonem, lecz jeśli się uparłeś na Komputronik i nówkę to powiem ci, że w takiej cenie to kupisz aparat z kiepską optyką a nie coś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kodaka cx7330 http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11583 naprawde bardzo fajna małpka jak za tą cenę poprostu pstrykasz i nie interesujesz się ustawieniami no i na dodatek jest na SD.

 

Tutaj możesz zobaczyć jak robi fotki http://www.steves-digicams.com/2004_review...30_samples.html co prawda jest to kodak 7430 ale one jakość zdięć mają podobną nawet 7330 ma ciutke lepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem (już mnie oczy bolą, ponad 5 godzin)

 

 

Do 999zł z akumalotrkami 2300 nimh GP bo są najlepsze do tego, karta pamięci 256 i Minolota Z10, lub Canon 510, ale to 1000 zł

 

Niżej do 600 jak to się mówi, sam chce kupić (miałem aparat HP 435) i wiem jak robią zdjęcia takie aparaty ? :cry: płakać się chce, ale do rzeczy.

 

 

 

Olympus Cmedia 370 zoom (za 540 zł, najtaniej znalazłem), ale drogie karty xD - 256mb (około 150 zł)

 

Drugi ale używany Canon a75 lub ciut gorszy Canon a60 (ale też trzeba liczyć na akumulatorki i pamięci )

 

 

Kupiłem, używanego powershota a75+128mb+pokrowiec+nimh1600Gp+akumulator za 650 złoty, taniutko tak myśle,

a wszystkie te pierdółki co opisałem wyżej zjada na śniadanie, tak mam rację ????????? Tylko nie ma gwarancji już, niestety, zresztą i tak była europejska ?

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 600 zł to może Kodak za 509 zł taki jak piekło proponował wyżej. Niestety to nie jest komputronik ale jednak 50 zł taniej. Osobiście używam często CX 7430 a to prawie to samo. Największa wada ale i zaleta jednocześnie to kompresja zdjęć - chociaż po wywołaniu lub na tapecie tego nie widać. Bdb. tryb auto.

 

@ pieklo

Czy twój Kodak też nie zapamiętuje wprowadzonych ustawień np. dot. pracy lampy, balansu bieli itp.? Czy to tylko mój model taki felerny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz za tą kasę, to kup Canona a60 lub a75. Kupisz w tej cenie tylko używany, ale na jakim forum fotograficznym byś nie siedział i nie czytał, to tylko taki apart a za tą cene ci poradzą, a panowie wiedzą co mówią.

 

 

Co do akumulatorków, to powiem tak, duże firmy, gdzie nagrywają na dyktafony lub planują plan zajęć itp. Używają GP (już z tego co mi znajomy mówił, używane 4 lata 1300nimh, nie traci nic z trwałości, jak jest z innymi to nie wiem ? Ładowane co drugi dzień, więc ładowań już było ponad 600, to coś znaczy. 6 godzin i naładowane, a nowe GP 2300 nimh plus do tego ładowarka 5,5 godziny łąduje, cene w MediaMarkt 119 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Canon jest chwalony, heh ale czy to jest wynikiem tylko jakości tych aparatów, napewno tak, ale tudno nie dostrzec tej Canonomanii, większośc ludzi poleca A60 lub A75 tak naprawde nie wiedząc w czym te aparaty są takie dobre, a swą opinie opierają na zasłyszanych z netu, później słyszysz tylko A60, tylko A70, zresztą jest cały topic w Elektronice dot Aparatów Cyfrwych, gdzie widać to wyraźnie. Pozatym z tego co się dowiedziałem to A60 i cała rodzina jest chwalona głownie za to iż ma spore możliwości ustawień nie-automatycznych czego w większości aparatów, nie mówiąc już o tym przedziale cenowym nie ma, ale jest pytanie czy naprawde każdy to potrzebuje, sory ale do cykania fotek w domu wystarczy mi tryb Auto (mówie tu oczywiście o całej gamie tzw zdjęć rodzinnych)

Reasumując apartay Canona z AX na pewno pod względem funkcjonalności przewyższają zaproponowanego wyżje Kodaka, jest to aparta który robi niezłe zdjęcia, ale nie ma trybu manualnego tylko 5 trybów tematycznych, poważnym mankamentem (dla mnie) jest tylko 3-krotny zoom optyczny

Ale nad wyżej zaproponowanym rozwiązaniem ma jedną przewagę jest NOWY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy wybierazm pomiędzy Kodak CX 7330

a

Olympus C-370Z

 

który z nich?

Na który wejdzie wiecej zdięc a lepszej jakosci?

który ma lepsze ustawienia?

 

Z gory dzieki :):):):):)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

Juz zamówiłem Kodaka dzieki za pomoc mam nadzieje ze bedzie OK

Edytowane przez _HuBi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Aparatu nie kupilem bo jak sie okazalo w komputroniku sie towar skonczyl a czas dostawy blizej nieokreslony :(

 

Kupuje Kodaka CX 7330

 

Prosze o linki do sklepow w ktorych jest on w miare tani

 

Chcialem go kupic w pixmania.com ale jak sie okazalo nie maja swojego przedstawiciela w polsce

 

Prosze o linki

 

Z góry dzieki :):):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzieki wlasnie recenzje.net.pl to jest sklep pixmana.com - wszystko najtansze ale brak przedstawiciela w polsce. siedziba firmy we francji. wszystko wysylane z francji. przesylka 5dych za ten sklep dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Aparatu nie kupilem bo jak sie okazalo w komputroniku sie towar skonczyl a czas dostawy blizej nieokreslony :( 

 

Kupuje Kodaka CX 7330

 

Prosze o linki do sklepow w ktorych jest on w miare tani

 

Chcialem go kupic w pixmania.com ale jak sie okazalo nie maja swojego przedstawiciela w polsce

 

Prosze o linki

 

Z góry dzieki :):):D

1494745[/snapback]

Jak chcesz kodaka to widzialem ostatnio w sklepie Biedronka po 330zl :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtam ponownie.....

 

Sprawdzilem prawie 10sklepów internetowych i jak sie okazalo aparat jest prawdopodobnie wycofywany z produkcji.

 

Co sądzicie o Premier DC-4366 ????

 

Co prawda aparat w opisie trochce lepszy od Kodaka ale... firma mniej znana,

 

Jak sadzicie czy bedzie to dobry wybór?????

 

:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP ma dobre aparaty, tylko mają tragiczny serwis czego sam byłem świadkiem... byłem bardzoooo zadowolony z mojego byłego cyfraka póki mu matryca nie zaczeła siadać ;) zdjęcia robił świetne, makro rewelka, ale te jedno ale jest... teraz mam Olego i nie narzekam. Ale to już nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...