Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie o Samsungu A400 (http://www.acris.pl/produkt.jsp?pid=3897) W sumie oceny ma dobre . Parametry niezle (ale malo sie znam wiec tylko ogoolnie) , 2" lcd, 24 klatki w 640 , 4M matryca , zoom opt. 3, fajny wyglad , brzmi niezle , ale nie wiem na co jescze zwracac uwage . Tak dla zupelnie poczatkujacego , na impre. , jakas turystyka , domek itp. Cos poradzice. Bo tu widze ogoolnie kult Canonoa zwlascza a60 w tej cenie.

 

A moze Hp R607 za 500 zl(http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54659978)

 

Jest jeszcze PENTAGRAM Photon 434 http://www.dve.pl/index.php?s=931&c=9.

 

Co wy na to ??

Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o olimpusie c 60 moze ktos z was ma go albo cos wie na jego temat znalazałem go za 300 zł :D na allegro. Bo tez bym sobei chciał cos taniego kupic ale kasy niema :cry: czy da rade na nim zrobić byle jakie fotki tylko zeby sie nie rozmazywały wie moze ktos cos na ten temat o tym aparacie wiecei zeby robił tylko lepiej niz z komórki i ładne kolory były :)

 

 

p.s dawałem szukaj i nic nie znalazło :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainteresujcie się tez firmą Fuji, bo i z tańszej półki mają dobre aparaty

 

edit. do tej ceny tylko Canon A75

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam naszukalem sie taniego, dobrego aparatu. po przejrzeniu sampli z nowych cyfrakow ~400zl stwierdzilem ze to nie ma sensu... poszedlem w slad za wyznawcami canona i jestem cholernie zadowolony ;) dorwalem canona A60 z dwoma CFkami (128 i 256mb), statywem, pokrowcem i aku panasonica za 450zl. wydawac moze sie drogo jak na uzywany aparat, ale po pierwszej zabawie w focenie(pojecie mam mniej niz zadne w tym temacie) wiem ze dobrze zrobilem. tyle moich doswiadczen.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

a mozna dostac w cenie ~400 zl aparat ktory robi w miare zdjecia (nie jestem jakis pro, tylko amator) i nagrywa filmiki nieograniczone czasem (tylko pojemnoscia karty) razem z dzwiekiem, bo na tym mi najbardziej zalezy ale szukam i nic nie moge znalesc. Oczywiscie chodzi mi wylacznie o nowy aparat ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

no moim celem byl kodak cx7220, mial nagrywanie filmikow bez ograniczenia czasowego razem z dzwiekiem, ale byl ciut za duzy a poza tym juz nie moge go nigdzie dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

no ale jest duzo aparatow ktore moga zastopic kamere w mniejszym stopniu oczywiscie, poza tym nagrywanie filmikow jest mi potrzebne bo czasami jezdze na zaloty z wyscigami 1/4 mili i takie nagrywanie by sie przydalo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat to aparat a nie kamera wideo.

1527118[/snapback]

Święte słowa . Tak samo jak nie kupuje się komórki tylko dla aparatu . To jest tylko dodatek a nie super all in one ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale olympus oferuje 4 MP a nie 3 dodatkowo jest to sprzet nowszy ma zoom cyfrowy 4 a nie 3 tak jak A75.Z kolei A75 przewyzsza rywala mozliwoscia nagrywania filmow z dzwiekiem.C480 nagrywa bez dzwieku.Rowniez pamiec uzywana w Canonie jest tansza.

 

aparatu jeszcze nie kupilem wiec bede wdzieczny za wszelkie uwagi.Oba sa w bardzo przystepnej cenie i takiego aparatu wlasnie szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze 4MP są lepsze od 3MP. Najlepiej poszukaj w sieci przykładowych zdjęć tych aparatów. Co do zoom'u cyfrowego to sam się przekonasz że jest to mało przydatne, bo pogarsza jakość zdjęcia i lepiej samemu w jakimś programie graf. wyciąć dany frag. Zoom cyfrowy przydaje się tylko do kadrowania zdjęcia. Tak jak napisałeś reszta czyli filmy i karty przemawiają na korzyść A75.

Edit

Przykładowe zdjęcia Olka: Link

Edytowane przez PiotruśPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

megapixele to nie wszystko. liczy sie jakosc matrycy, optyka, liczba ustawien manualnych, lampa... Canon to IMO najlepszy wybor z tych co podales. sam niedawno kupilem A60. za cene uzywanego Canona moglem miec jakiegos bezzoomowego, za to z gwarancja itd... ale po przeczytaniu tweaka, cyberfoto.pl i obejrzeniu sampli z tanich apratow - wybor byl jasny. i nie zawiodlem sie w zadnej kwestii. a z manuala zdziwisz sie jak szybko zaczniesz korzystac. w A75 masz pelen wybor, a tam gdzie go nie ma - nic juz nie zrobisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc teraz pytanko.

Mam okazje kupic uzywany bez gwarancji (w miare pewny) A 60 za 460 zeta.Lub z Allegro A75 za 600 ale z gwara. Czy roznica miedzy tymi dwoma aparatami jest duza i czy warto doplacic te prawie 150 zeta za 1 MP czy sa jeszcze inne zalety A75 w stosunku A60.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie warto, a60 robi bardzo dobrej jakości fotki, nie opłaca się dokupywać tego 1 mpix, chyba, że masz zamiar drukować fotki w dużym formacie. Jednak gwarancja się przydaje, sprawdziłem to na własnej skórze, więc to Twój wybór - jeśli masz pieniądze - ja brałbym z gwarancją [ czyli a75 ], bo wiem, że zawsze moge coś sknocić ;) Jeśli nie gwarancja - to wtedy zostaje tylko sprzedanie uszkodzonego, lub kupno nowego obiektywu/elektroniki itp, co wiąże się z dużym wydatkiem [ często przekraczającym cene aparatu, za który zapłaciłeś ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytalem na kilku forach foto oraz czytalem spor orecek zagranicznych, interesuje mnie aparat do 700zl, wybor padl na CANON-a A510 glownie ze wzg na pozytywne opinie, ogladane wysokiej jakosic fotki oraz co najwazniejsze duzy obiektyw aparatu co jest chyba najwazniejsza sprawa, czy zgodzicie sie ze mna ? :D czymoze cos innego mi polecicie ?

 

pozdrawiam

lukasrz

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tym http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69839897 . Wlasnie planeuje zakup cufrowki do 600 zł, nie doliczac do tego zadnej karty itp, sam aparat. Macie jakie propozycje itp sugestje.

 

Ps. Jeszcze cos takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69839897

2. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68199645

3. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=69403525

4. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=70080215 .

Edytowane przez Ziemniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam jakieś 500-550zł na aprarat z kartą.

Może być używany. Minimum 4MP i 3x zoom optyczny oraz ISO 400 i migawka 1/2000, co proponujecie?

 

Zastanawiam się nad:

- Panasonikiem DMC-ls1

- Nikonem 4100

- Sonym DSC-S40

- Kodakiem CX7430

- Samsungiem A5/A6

- Samsungiem A400

 

Uporządkowałem od najlepszego, tak mi się wydaje ;)

 

Napewno nie kupię Canona, no chyba że będzie jakaś okazja.

Widziałem z niego sporo zdjęć i nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia.

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...