Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co do samsunga...

 

dzisiaj otrzymalem jego mniejszego brata czyli s500...

 

jezeli chodzi o jego wykonanie to nic nie trzeszczy, jest lekki az chyba nad to, wygodnie lezy w dloni (mam nie za duza wiec pewnie dlatego:)) choc jest troche sliski

 

jak sie nim dluzej pobawie to moze cos wiecej napisze..

 

pare zdjec, wszystko na auto (ok. 1MB/zdj):

 

http://aga.no-ip.pl/~frodek/skriny/1.jpg

 

http://aga.no-ip.pl/~frodek/skriny/2.jpg

 

http://aga.no-ip.pl/~frodek/skriny/3.jpg

Edytowane przez gollumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy canon a430 będzie dobrym wyborem? Man na aparat z karta max 600 zeta. Jestem amatorem w sprawie fotografii, ale mam zamiar popstrykać parę fotek. Czy w tej cenie (550zł) jest cos lepszego? Niestety na 510 nie mam kasy ;/. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam okazję dostać ten aparat w za 599 zł, jednak bez ładwarki i karty pamięci (jest tylko 32 MB standardowe). http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27456 Jak myślicie, warto? Chciałbym się jeszcze zapytać jakiej ładowarki do tego potrzebuję oraz jaką kartę pamięci kupić (512 MB by się przydało).

 

Aparacik wygląda na lepszy od Canona A520?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam okazję dostać ten aparat w za 599 zł, jednak bez ładwarki i karty pamięci (jest tylko 32 MB standardowe). http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27456 Jak myślicie, warto? Chciałbym się jeszcze zapytać jakiej ładowarki do tego potrzebuję oraz jaką kartę pamięci kupić (512 MB by się przydało).

 

Aparacik wygląda na lepszy od Canona A520?

Bez sensu. A510 lepszy od tego Sony. Polecam Ci poszukać A530.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:::PaStA:::. -> Tak jak Skrytobojca powiedział. Dostajemy po 35% od każdej sprzedanej sztuki. Nawet niezły biznes, jednak mówię to w tajemnicy bo są wysłannicy Canon'a , którzy patrzą ile Canonów poleciliśmy i jakich.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy canon a430 będzie dobrym wyborem? Man na aparat z karta max 600 zeta. Jestem amatorem w sprawie fotografii, ale mam zamiar popstrykać parę fotek. Czy w tej cenie (550zł) jest cos lepszego? Niestety na 510 nie mam kasy ;/. Pozdrawiam

Kupiłbym Nikona Coolpixa L4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejo mam a70 (uzywka dorwany na allegro) niby mialbyc taki super git aparat w cenie ~450zł

 

a zdjęcia wychodzą nieostre jakością porównywalne do SE K700i :lol:

 

nie wiem czasem czy nic mu niedolega bo np. czasami mam na LCD takie śnieżenie, paski itd

 

nie robie zadnych tam PRO fotek ani nie jestem PRO fotograf ale dzisiaj chcialem sobie pyknąć z domu fotke osiedla jak fajnie zachodzi słonce nad blokami

 

jak przerzucilem na kompa to az sie przestraszylem jakością (podobne wychodza na brata telefonie)

 

nie jest to moje pierwsze takie spostrzerzenie nawet jak bawilem sie na roznych trybach w roznych sytuacjach (imprezy, ostatnio ślub) to zdjęcia sie do niczego nie nadawały

 

nie wiem czy dobrze mysle ale wydaje mi sie ze cos sie wali z aparatem/ bo nie wierze zeby nieostrznie zdjec byla spowodowana brakiem umiejetenosci fotografa (nawet na auto) jest tragicznie

 

jesli ktos by mogl mi pomoc to prosze o kontakt na PW

 

podesle kilka fot przykladowych

 

aha: na co moglbym ew zamienic tego canona ?

 

moze fuji s 3500/3800 ?

 

moze cos z nowych aparatów np. fuji a400/ panasonic ten najtanszy lumix ze stabilizatorem ok 599zł na allegro, a moze nikon l4 ?

 

z góry dzieki

Edytowane przez _zzzkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki aparat polecicie do tych 600zł

ma robić ładne zdjęcia w auto,

nagrywać dobrej jakości filmy z dźwiękiem.

 

Nie chciałbym by widać było szumy itp

zdjęcia nocne maja być jasne :) a nie ciemne lub też rozmyte takie duchy by sie nie robiły.

Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma robić ładne zdjęcia w auto,

Co to znaczy ładne? (większości chodzi zazwyczaj o mln pix)

 

nagrywać dobrej jakości filmy z dźwiękiem.

z dzwiękiem to chyba każdy nagrywa, a co do jakości to aparaty iloscią klatek sie róznią i OBIEKTYWEM

 

Nie chciałbym by widać było szumy itp

Zawsze są, chyba ze naprawde dobrze ustawisz aparat klasy wyższej w manualu, a w małpakach niewspominam o małych pomieszczeniach, słabym oświetleniu...

 

zdjęcia nocne maja być jasne :) a nie ciemne lub też rozmyte takie duchy by sie nie robiły.

No w małpce to raczej niema mocnej lampy błyskowej....

 

PS: auto-małpki polecane to canony i fuji z tego co słyszałem O_o (nikon nawet odpada... )

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze kto sie wypowiedziec glebiej na temat samsunga digimax s500 ?

 

@gollumek - moze troche wiecej szczegolowych informacji jak sie sprawuje aparacik

 

moj znajomy chce taki zakupicale potrzebuje jeszcze jakiegos potwierdzenia wyboru :) ma do wydania jakies 550zł i chyba to bedzie najlepszy wybor, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze kto sie wypowiedziec glebiej na temat samsunga digimax s500 ?

 

@gollumek - moze troche wiecej szczegolowych informacji jak sie sprawuje aparacik

 

moj znajomy chce taki zakupicale potrzebuje jeszcze jakiegos potwierdzenia wyboru :) ma do wydania jakies 550zł i chyba to bedzie najlepszy wybor, prawda?

na egielda.pl byl test S600

 

co do moich wrazen, taka najwieksza i widoczna wada to szumy, przy iso 100 sa dosyc spore...

 

na akk 2100 robi kolo 100zdjec wiec tez nie ciekawie

 

 

co do reszty, jak dla mnie na poczatek wystarczajace, jak jakies specjalne zyczenia to napisz na pw podesle jakies zdjecia na zyczenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Canona A530 w cenie do 600zł

 

Sklep - www.fotobasia.pl

Cena - 599zł (allegro i inne cena ok. 660zł)

 

W sklepie bylem osobiście, bardzo miła obsługa i błyskawiczna realizacja zamówień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję cyfraka do 600zł wraz z kartą pamięci 512. Co w tej cenie polecicie. Osobiście zawiesiłem oko na Nikonie L4. Idzie go wyrwać nówkę sztukę na allegro.pl za 500zł z kartą 512 o tu Pozdro i czekam na wasze propozycję. Dodam tylko od siebie, że jestem amatorem i wcześniej nie miałem cyfraka, tak więc liczę na waszą wiedzę i doświadczenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję cyfraka do 600zł wraz z kartą pamięci 512. Co w tej cenie polecicie. Osobiście zawiesiłem oko na Nikonie L4. Idzie go wyrwać nówkę sztukę na allegro.pl za 500zł z kartą 512 o tu Pozdro i czekam na wasze propozycję. Dodam tylko od siebie, że jestem amatorem i wcześniej nie miałem cyfraka, tak więc liczę na waszą wiedzę i doświadczenie!

Tak sie zastanawiam czy w ogole czytales bierzaca strone tego tematu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mozna wyhaczyc cos fajnego za grosze w zupelnie niespodziewanym miejscu. Ja kupilem Sony DSC-U20 za ... 100zl w msklep.pl (niestety juz ich nie ma). Idealny aparat zeby rozwalic/zgubic po pijaku i nie plakac (oczywiscie, nie mam takiego zamiaru, ale tak na wszelki wypadek... ;])

Zeby nie bylo tak calkiem offtopic, moze to -> http://allegro.pl/item122719850_fuji_s3500...ty_bielsko.html -> nie jest to jakas rewelacja ale trudno ich oczekiwac w tej cenie.

Edytowane przez ajgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mozna wyhaczyc cos fajnego za grosze w zupelnie niespodziewanym miejscu. Ja kupilem Sony DSC-U20 za ... 100zl w msklep.pl (niestety juz ich nie ma). Idealny aparat zeby rozwalic/zgubic po pijaku i nie plakac (oczywiscie, nie mam takiego zamiaru, ale tak na wszelki wypadek... ;])

Zeby nie bylo tak calkiem offtopic, moze to -> http://allegro.pl/item122719850_fuji_s3500...ty_bielsko.html -> nie jest to jakas rewelacja ale trudno ich oczekiwac w tej cenie.

Z tym Sony fajnie Ci się udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...