Skocz do zawartości
Trendzik

Studia, nauka - gdzie iść po maturze?

Rekomendowane odpowiedzi

o guziq ja tez mechatronika na watcie :P

 

zobacze co jeszcze politechnika powie :P chyba jutro maja ogloszenie.

 

 

edit:

dostalem sie jeszcze na pw SiMR konstrukcja i budowa maszyn.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@guziq

Pewnie w przyszłym tygodniu. Dziś dowiem się konkretnie bo razem ze mną dostało się jeszcze 2 qmpli z klasy na ten sam wydział i wybieramy się tam we 3-kę... Ogień będzie, oj będzie. Ja już świętuję od wczoraj :):)

 

 

Dostałem się jeszcze na PW na elektrotechnikę, ale raczej podziękuję :D

Edytowane przez Serchio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co wybralibyście na moim miejscu. AGH gónictwo i geologia na górnictwie i geoinżynierii, czy Politechnika Ślaśka w Gliwicach zarządzanie i inżynieria produkcji na górnictwie i geologii??

 

 

ps. tzn. ja sam co wiem co "czuje" lepiej, ale chciałbym uzyskać opinie innych, może tych co są byli studentami takowych kierunków

Edytowane przez Kakuś_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie - ile tak m/w trzeba mieć punktów z rozszerzonej matmy LUB fizy żeby się dostać na informatyke na AGH na wydziale elektrotechnicznym? Pytam się o AGH, bo wiem, że tam jest matma LUB fizyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o wydziale EAIE? To tam matma lub fiza + jezyk obcy, ja mialem z fizy 85 % i z angielskiego 91 % i sie dostalem na informatyke ale bylem gdzies na szarym koncu wiec raczej duzo trzeba miec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o wydziale EAIE? To tam matma lub fiza + jezyk obcy, ja mialem z fizy 85 % i z angielskiego 91 % i sie dostalem na informatyke ale bylem gdzies na szarym koncu wiec raczej duzo trzeba miec :P

Dzieki za odp. ;)

Ja mam z fizy 77% z rozszerzonej i tak z ciekawości zapytałem, czy na informatyke by starczyło. Na EAIE pewnie nie z tego co mówisz, ale na innym wydziale bym się pewnie załapał, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. ;)

Ja mam z fizy 77% z rozszerzonej i tak z ciekawości zapytałem, czy na informatyke by starczyło. Na EAIE pewnie nie z tego co mówisz, ale na innym wydziale bym się pewnie załapał, nie? ;)

w tym roku wszystko sie pop....o jeśli chodzi o progi na medycyne i pokrewne kierunki,sam nie wiem czy warto poprawiac mature za rok :huh:

mam nadzieje że na biole czy inżynierie produkcji starczy mi 65% z biol ;/'

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku wszystko sie pop....o jeśli chodzi o progi na medycyne i pokrewne kierunki,sam nie wiem czy warto poprawiac mature za rok :huh:

mam nadzieje że na biole czy inżynierie produkcji starczy mi 65% z biol ;/'

Progi zależą od tego jak ludzie maturę napiszą. Chociaz z takim kierunkiem, jakim jest lekarki, jest troszke inaczej. Moim zdaniem, próg wzrośnie mimo wszystko, od tego, który będzie w tym roku.

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh u mnie tez jutro sie wszystko wyjasni :) Filologia angielska na uniwerku w szczecinie :) Trzymam kciuki za was chlopaki !! A wy trzymajcie za mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem w policealnej na kierunku zaocznym administrator sieci komputerowych ;) ... dzięki temu mam czas na prace,.... bez obrazy ale jak pasożyt siedzieć na utrzymaniu rodziców nie mam zamiaru.

zrobię jeszcze certyfikat z angielskiego i spadam za granice :lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS też wybrałem policealną , ale z innego względu. Zdawałem mature z chemii , a to nie jest przedmiot którym chciałbym się zajmować w przyszłości :lol: Więc zapisałem się do policealnej na Informatykę > Technik Informatyk. Tak myślę , że po tych dwóch latach zrobię może maturę z maty i wybiorę się na studia informatyczne ;) Zobaczymy , pożyjemy.

 

P.S Powodzenia chłopcy na studiach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSB kierunek Finanse i Rachunkowość vs Uniwersytet Gdański kierunek Ekonomia.

Studia stacjonarne - 1 płatne, 2 państwowe.

Do Pzn mam 100km do Gdan pewnie z 250 ;]

I tu moglbym pare takich porownan wymienic..

 

MOze jakies opinie o szkolach?

Jesteś pewien, że chcesz się uczyc wszelkiej maści rachunkowości? :P mi to zbytnio nie podchodziło... [; Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pokazały się wyniki na PP i znowu uczelnia się nie popisała, na większości wydziałów są po trzy listy: Zakwalifikowani, rezerwowa i lista nieprzyjętych, a akurat na moim wydziale jest tylko jedna lista i teraz nie wiem czy wszyscy się dostali, czy jestem na rezerwie lczy też się nie dostałem :mur:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie musze pochwalic :D:D od pazdziernika na PP :D:D na elektronike i telekomunikacje ;) zobaczymy jak dlugo wytrzymam i kiedy mnie wywala za imprezy xD hehe najwyzej sie do Bydzi przeniose na UTP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jednak się dostałem na Automatykę i Robotykę ;] Teraz mam pytanie do studentów tego kierunku co z LO najlepiej sobie powtórzyć aby było mi łatwiej na początku i jakie książki mi się przydadzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...