Skocz do zawartości
ricky44

Uszkodzone Porty W Routerze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam router Asmax AR800C2. Działaja w nim tylko dwa pierwsze porty rj-45. Port 3 i 4 nie działa (nie swiecą sie diody, nie ma połączenia).

Zauważyłem jednak że na 4 porcie co jakiś czas (kiedy kabel jest podlaczony do tego portu) mruga dioda LAN. Mysle wiec że nie jest on do konca walniety.

 

Czy istnieje jakiś sposób na skonfigurowanie tego portu, tak aby działał poprawnie?

Czy mozna wogóle te porty naprawic?

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam router Asmax AR800C2. Działaja w nim tylko dwa pierwsze porty rj-45. Port 3 i 4 nie działa (nie swiecą sie diody, nie ma połączenia).

Zauważyłem jednak że na 4 porcie co jakiś czas (kiedy kabel jest podlaczony do tego portu) mruga dioda LAN. Mysle wiec że nie jest on do konca walniety.

 

Czy istnieje jakiś sposób na skonfigurowanie tego portu, tak aby działał poprawnie?

Czy mozna wogóle te porty naprawic?

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

1484438[/snapback]

Nie da sie skonfigurowac spalonego portu ;)

 

Naprawic sie da, tylko nie wiem kto to robi, elektronik RTV moze nie miec takich czesci. np. trafo separujace ... jest specjalne do zastosowan w sieci ethernet.. i pare innych takich [ciach!]l, ale jak ktos upraty to naprawi, jeszcze pytanie ile cie skasuje za taką upartość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...