Skocz do zawartości
scorpinok

Hp Compaq Presario R 3000

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje nowy napęd do compaqa Presario R3000 alias nx9105, napęd ma charakterystyczną szufladę pasującą do obudowy i nigdzie nie mogę takiego dostać, czy może mi ktoś polecić jakiś dobry sklep z częściami w Warszawie bądź internetowy sklep z poza Warszawy gdzie coś takiego znajdę??? Chciałbym go wymienić na coś lepszego np.nagrywarke DVD dwu warstwową, to co w nim mam czyli nagrywarka dvd Toshiby(która nie czyta czasami płyt DVD ktore sama nagra nie mówiąc o nagranych na innym kompie <_< ) to za przeproszeniem straszne g.... Z tego co wiem to oprócz Toshiby do niego napędy produkuje też Sony i NEC.

Edytowane przez scorpinok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje nowy napęd do compaqa Presario R000 alias nx9105, napęd ma charakterystyczną szufladę pasującą do obudowy i nigdzie nie mogę takiego dostać (...)

1485676[/snapback]

Obejrzyj dokładnie panel przedni swojego napędu. Jeżeli da się go zdemontować (a sam napęd jest standardowy 12,7mm) to jesteś w domciu - kupujesz lepszy napęd, przekładasz panel i voila. :)

 

Jeżeli natomiast naped jest jakiś udziwniony (grubszy, z panelem trwale montowanym czy cuś) to IMHO zima :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj dokładnie panel przedni swojego napędu. Jeżeli da się go zdemontować (a sam napęd jest standardowy 12,7mm) to jesteś w domciu - kupujesz lepszy napęd, przekładasz panel i voila. :)

 

Jeżeli natomiast naped jest jakiś udziwniony (grubszy, z panelem trwale montowanym czy cuś) to IMHO zima :(

1485758[/snapback]

napęd jest standard jeśli chodzi o wielkość ale czy panel da się zdemontować to sprawa dyskusyjna, bez wizyty w serwisie się chyba nie obędzie

 

dzięki za pomoc

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...