Skocz do zawartości
mate76

DangerDen - zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie, paczuszka juz w wawie :)

Powiem więcej... W moich rękach. Jutro wysyłam tylko napisz na priva swój adres. Wysyłam Stolicą za zaliczeniem, jeśli chcesz inaczej to napisz.

Jeśli ja zapłacę przy wysyłce to będzie dużo taniej.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm a mojej paczuszki jeszcze nie ma :(

prosze o numer paczki/przesylki ktora wyslales mate

jsli to stolica poszlo to nie bedzie trudno namierzyc

 

edit: paczka doszla, ale moje szczescie mnie przesladuje..

dodatkowy oring i stalowe srubki i nakretki, ktore zamowilem zamiast plastikowych wciely sie :((((((((((( eh..mam plastiki.. :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

KREMator: Wysłałem do Dana Twój adres. Napisał mi już, że Ci podeśle co trzeba.

 

Dzisiaj przywiozłem komputerek (mało co mi ręce nie odpadły) od Mate'a.

Trochę ciekło z bloku GF4 ale już jest OK.

Mam tylko BIG problem, bo temperatura na TBird1200 niepodkręconym i z zasilaniem 1,8V jest 53C przy włączonym Prime95. Coś chyba nie tak?

Blok minimalnie ciepły. Woda wcale. Możliwe, że podczas transportu się poluzowały śruby, ale nie wiem czy mogę je mocniej dokręcać, bo mogę rozwalić jądro (Mam coppershima oczywiście).

No i druga sprawa, że woda z odrobiną Waterwettera się strasznie pieni i praktycznie rurami zasuwa piana a nie woda.

Zaraz zrobię zdjęcia to zobaczycie jak to u mnie wygląda.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

big thx za zalatwienie tego mate :)

co do temp.. rzeczywiscie za wysoka.. i to na niepodkreconym..

moze dodac wiecej pasty miedzy proca a wb? przynajmniej bedziesz wiedzial czy to wlasnie brak styku, czy ta spieniona woda

po prostu nie dziala jak trzeba... powietrze nie przenosi ciepla i trzeba cos dolac co przywrocic znow postac w pelni ciekla :) czekam na fotosy :)

 

BTW: gdzies na forum czytalem, ze na czas transportu powinno sie zdejmowac bloczek, bo plyta normalnie powinna wytrzymac ciezar bloku, jednak podczas drogi to te sily troche wzrastaja, a na naszych polskich drogach to czasami.. wiec zalecano zdjecie bloczku z plyty na czas transportu :)

 

i jeszcze takie pytanko.. tak mnie naszlo.. pod amd sa coppershimy

a jest cos takowego pod p4? co prawda nie spotkalem sie, ale lepiej sie spytac i wiedziec, niz plakac ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...