Skocz do zawartości
<SmILek>

Mod By Smile =mala Kasa Efekt? Ocencie Sami

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec tak bude kupilem na allegro za cale 2 dyszki..

jest to higescren z 1991roku ;] ... metalowe zaslepki :D

 

 

pierwsze co musialem zrobic to potraktowac bude flexem ;] buda ma gruubą blache wiec nie trzeba bylo sie martwic ;) ladnie wyciagany stelaz AT musialem obrocic o 90*

i dopasowac by plyta sie zmiescila...

 

caly mod kosztowal mnie rownowartosc puszki farby 400 ml + papier wodny bo szpachel wyszperalem w piwnicy :)

 

za fotki przepraszam ,narazie dalem tylko te ktore mam juz niedlugo dojdą zrobione czyms co bardziej przypomina aparat :)

 

ogolnie z frontem bylo zabawy... szpachlowalem i zacieralem 3 razy na fotce pod swiatlo widac nadal gdzie byly dziurki jednak zeby to na zywo wypatrzec ktos by musial o tym wiedziec ;)

zrobienie wszystkiego zajelo mi jeden dzień

w kolejce do malowania czeka 2gi bok no i narazie nie mam koncepcji na ksztalt okna :) tutaj fotki jak bylo przed i fotki oddajace troszke tego jak jest po ;]

 

PARE FOTEK ZAPRASZAM

 

ogolne zalozenie bylo takie ze buda ma byc prosta.... a na frocie mialo byc jak najmniej

na górnej zatoce widac potencjometr 12V-0V ze starego ruskiego radia ktorym poskramiam pentagrama ( btw. kupionego za 30zł..) oraz wlacznik i guzik zrobiony ze starego guzika od spodni :) ? nie widac prawda ;)?

 

zuptejtuje to jak wrzuce prawdziwe fotki :)

 

przy okazji

 

www.bukareszt.za.pl/tv/index.html

 

 

moze jest ktos chetny zeby go przygarnac za 2199zł ;] roczny

Edytowane przez <SmILek>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mi teraz powiedz - mój drogi - gdzie jest ten mod? bo ja na tych zdjęciach widze tylko starą, brzydką obudowę AT rozbebeszon od środka...

 

czy to jakaś nowa era MODÓW-NIEMODÓW nastała? każdy na tym forum ma prawo pochwalić się swoimi groteskowymi wypocinami? niedługo dojdzie do tego, że ktoś kupi nową obudowę i będzie się chwalić jak ją 'zmodował' wstawiając połamanego CD-ROMA

 

#Smilek - to się nadaje na topic roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mi teraz powiedz - mój drogi - gdzie jest ten mod? bo ja na tych zdjęciach widze tylko starą, brzydką obudowę AT rozbebeszon od środka...

Jest, jest, przypatrz sie lepiej. Zmodowana buda to ta czarna. Faktycznie, az takk sie mod nie rzuca w oczy, ale to cale 10pln, wiele nie mozna wymagac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko przed malowaniem powieszchnia wzrokowo jak i organoleptycznie byla idealnie gladka... szpachel byl kladziony i poprawiany 3 razy :) serio tych dziurek normalnie nie widac.. chyba ze pod swiatlo patrzy :)

 

narazie planuje zmodzic jakies LCD na tym górnym froncie

 

 

i nie mam pomyslu na ksztalt okna z boku ...

dokonczymy po zakonczeniu roku bo narazie jeden komis mi sie szykuje ;/

 

dla pana Cichutkiego : stare-błale , nowe-czarne pozdrawiam :)

Edytowane przez <SmILek>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... no ale na zdjęciach zaladnie sie te dziurki nie prezentuja :P hehe taka odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje :P :P :P

 

Co do lcd... hmm jak najbardziej :D zamiast tych pokretel itp :P

 

Kształt okna z boku... nick masz smilek wiec moze jakiego smil`a? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć, że przemalowanie standardowego oklepaneogo koloru białego na kolejny oklepany czarny mamy nazywać 'modem'? :huh: :blink: :wacko:

 

powiedz mi tylko gdzie mam zagłosować na twój zajefajny i super oryginalny 'tjuningo-mod' extra pro-obudowy ? :lol: :lol: :lol:

 

nastaje era 'modów-żartów', czy poprostu to jest jakaś prowokacja? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) jednak moze cos bardziej tradycyjnego.. :) myslalem srodek pomalowac ale mi nic do glowy nie przychodzi na jaki kolor...

 

niestety pokretla muszą byc bo wlacznik musi byc dostepny :)

 

no i narazie zasilacz pozostanie ustawiony pionowo z racji kruciutkich kabli... moze jak bedzie przypyl gotowki to zmienie na jakiegos fsp 350 z dluzszymi to sie cos z tym zrobi ;]

 

a co do wypustek :) dobra udowodnie to jak bede mial lepszy aparat :D

 

sailence = nie.. bede orginalny i walne na rozowo :D:D:D moze wtedy urosne w twoich oczach:>

Edytowane przez <SmILek>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, super-mod to to nie jest :-P ale jesli brac pod uwage kase jaka w to wlozyles :-P mimo wszystko mam nadzieje ze "cos jeszcze" dolozysz bo galeria modow na tweaku wymaga sporo wiecej :-P

 

takze do roboty B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke sprostuje :) to z zalozenia mialo mniejwiecej tak wygladac :) lubie prostote oraz polaczenie czerni blekitu i chromu ;]

 

troszke jeszcze to zmienie ale nieduzo :) zapomnialem zapodac fotki z odslonietymi 5,25 tez pomalowane jak i napędy

 

jak fotki zrobie to dorzuce narazie nie bede sie rozpisywal :) powiem tylko tyle ze 2gi raz bym wola dolozyc 20zł na gotowego ATX jak przerabiac AT@ATX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege

wlasnie patrze na swoja obudowe i mam taka sama tyle ze nie ruszalem dziurek i tez pomalowana na czarny mat tyle ze bebechy ze srodka cale wyrzucilem i plyta jest przykrecona na tulejkach dystansowych do bocznej sciany ja jeszcze pomalowalem chromem srodek bo ten beznadziejny kolor szary mnie denerwowal a u gory gdzie masz panel mam lcd 3x24 a w dolnej czesci gdzie sa dziurki mam wstawione 2 x wentylatory swiecace 8mki zastanawiam sie co dalej narazie wycielem wielkie okno ale bede jeszcze malowal jakis wzorek moze jak uda mi sie to pokaze jak juz wszystko zrobie a moze nie bo zaraz znajdzie sie 10 krytykantow wiec szkoda

Edytowane przez olo128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez sobie juz stary odpusc :D po pierwsze w tym dziale juz jest a po drogie czytaj "przy okazji"  albo idz na mnie naskarz komus konfidencie;]

1490874[/snapback]

nie robmy sobie jaj. albo to jest forum dyskusyjne albo piaskownica. na forum kazdego obowiazuja pewne zasady w tym zasady to trzymania sie tematyki dzialow. a 'przy okazji' to sobie mozna co najwyzej baka puscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyczepil sie bo umiesciles ogloszenie sprzedazy w dziale do tego nie przeznaczonym. w regulaminie jestdokladnie napisane gdzie takie ogloszenia powinny sie znajdowac.

tu na forum i tak panuje mila rodzinna atmosfera :) na grupach na googlu bys za tofajnie dostal B) bo to w koncu NTG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyczepil sie bo umiesciles ogloszenie sprzedazy w dziale do tego nie przeznaczonym. w regulaminie jestdokladnie napisane gdzie takie ogloszenia powinny sie znajdowac.

tu na forum i tak panuje mila rodzinna atmosfera :) na grupach na googlu bys za tofajnie dostal B) bo to w koncu NTG :D

1490900[/snapback]

mila rodzinna atmosfera buahahahaha lol :wink: :D :lol: :lol: dobre sobie :P

 

 

do pomalowania uzywales tej emalii eurocolor? ponoc dobra firma :D

 

Calosc wychodzi bardzo obiecujaco :D jednak nalepka niebieska highscreen mnie osobiscie sie srednio podoba :D usunąłbym ją i ładnie zaszpachlował z resztą :P (no i te nieszczesne dziurki :P

 

http://www.bukareszt.za.pl/buda/photos/photo20.jpg - co to jest? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim - powtarzam - moim zdaniem spierniczyles sprawe szpachlujac ta perforacje na froncie, tak sie sklada ze mam taka sama obudowe i rowniez na czarna pomalowana i wydaje mi sie ze wyglada o niebo lepiej 'z' niz 'bez'

 

:D :? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mila rodzinna atmosfera buahahahaha lol  :wink:  :D  :lol:  :lol: dobre sobie :P

do pomalowania uzywales tej emalii eurocolor? ponoc dobra firma :D

 

Calosc wychodzi bardzo obiecujaco :D jednak nalepka niebieska highscreen mnie osobiscie sie srednio podoba :D usunąłbym ją i ładnie zaszpachlował z resztą :P (no i te nieszczesne dziurki :P

 

1490999[/snapback]

to jest moja kolumnnka : ) w trakcie dokanczania glosnik TONSIL 80W znaleziony na podworku wyrzucony przez somsiada :) przerobione glosniki Viviace 2.1 za 70zł pierwontnie 10W RMS ALL teraz 85W :) w srodk wygluszenie :) gra lepiej jak creative 2.1 kumpla :)

 

ar2r <--- wrzuc fotki !!:) chetnie zobacze hehe szpachel zawsze usunac przeciez moge;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim - powtarzam - moim zdaniem spierniczyles sprawe szpachlujac ta perforacje na froncie, tak sie sklada ze mam taka sama obudowe i rowniez na czarna pomalowana i wydaje mi sie ze wyglada o niebo lepiej 'z' niz 'bez'

 

:D  :?  :D

1491001[/snapback]

a ja myslalem ze przez farbe tak zanikla ta perforacja, bo na fotkach widac ja dalej

rzeczywiscie trzeba bylo ja zostawic bo dodawala frontowi uroku :(

a jak szpachlowales to trzeba bylo to zrobic porzadnie (tak zeby po pomalowaniu nie bylo jej dalej widac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak ten aparat jakos dziwnie to wychwytuje... jak ktos widzie obudowe pierwszy raz i nie wie ze tam byly dziurki to zostaje w tej niewiedz:) poprostu trzeba sie dokladnie przyjzec

 

 

ar2r bedzie ta fotka:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...