Skocz do zawartości
metal

82mhz na agp ... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za dużo! Pamiątki ci chulają na 326 (2x163). Nie ma obaw wytrzymają. A nie zależy to od taktowania ale od napięcia na jakim chodzą. U mnie na tych kingstonach (mamy dość podobny sprzęt) kres to 333MHz. A mają chłodzenie - niestety nie są najlepsze do o/c. U mnie zajebiście ograniczają proca i domyślam się że u Ciebie jest ten sam problem :cry:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczel, istnieje takie coś jak edycja i nie trzeba pisać drugiego posta :)

 

82MHz wytrzyma więszkośc kart, ale to jest równoznaczne z 41MHz dla PCI co jush nie jest różowe. Mój modem się resetuje jush przy 40MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczel, istnieje takie coś jak edycja i nie trzeba pisać drugiego posta :)

 

82MHz wytrzyma więszkośc kart, ale to jest równoznaczne z 41MHz dla PCI co jush nie jest różowe. Mój modem się resetuje jush przy 40MHz.

aale ja na pci mam 33mhz :D 10.5x163/33 taki pisze w biosie to tak jest czyli na pci leci 33mhz a to norma...

 

A pytam się wogóle o to czy grafa wytrzyma 82mhz bo jak zapuściłem 3dmarka2001se to coś mi dziwnie pachniało przy budzie 8O i wolałem uruchomić kompa ponowinie i trochę mniej go kręcnąć... a ten zapach to chyba z ulicy był a nie z mojej budy :lol: bo test robiłem przy otwartym oknie bo to pomaga obniżyć trochę temperature :D ja miałem 45-54oC na tym co poniżej w konfigu :D to chyba nieźle [taki przeciąg się zrobiłe że sobie omało nóg nieodmroziłem :wink: :lol: buuhahaha..] a na pamiątkach zeszło z 28oC do 17oC ! :D ... jednym słowem Zima Power !!!... zobaczymy jak w grudniu będzie Dołączona grafika... może puszcze athlona na 2000mhz [pamięci niewyrobią :( ktoś mi pożyczy 333 :D ?] ? Dołączona grafika ale to chyba już będzie trochę niebezpieczne no to może ok.1900mhz Dołączona grafika :D ...

 

kór#A ale się rozpisałem Dołączona grafika :D hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja? pierwsze słyszę. Nieważne zresztą. Ja nie nabijam postów.

 

Wysokie PCI to nie AGP - chociaż jedno z drugim się wiąże. Na dużych wartościach PCI zwykle nie działają modemy (jak u mnie), kart sieciowe. Bywa też że muza padnie. Za wysokie taktowanie AGP objawi się niestabilnością windy lub artefaktami a nawet niestabilnością w BIOSie! Jak u siebie dam za dużo na AGP to nawet monitor się włącza! Pomogła aktualizacja BIOSu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...