Skocz do zawartości
Dr.Crash

Kingston 1 Gb - Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam nastepujacy problem. otoz na allegro trafilem na aukcje pamieci w modulach 1 Gb za cene 399 zł. Oznaczenia kosci to KVR400X64C3A/1G. teraz mam prosbe i pytanie do fachowcow co to jest warte i jakie sa mozliwosci dalszego tego podkrecania? warto to kupic? czy moze lepiej dolozyc i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Kingstony Hypery? Plusem jest tutaj to ze modul jest w calosci 1 Gb a nie 2 x 512. Prosilbym o porade. z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam nastepujacy problem. otoz na allegro trafilem na aukcje pamieci w modulach 1 Gb za cene 399 zł. Oznaczenia kosci to KVR400X64C3A/1G. teraz mam prosbe i pytanie do fachowcow co to jest warte i jakie sa mozliwosci dalszego tego podkrecania? warto to kupic? czy moze lepiej dolozyc i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Kingstony Hypery? Plusem jest tutaj to ze modul jest w calosci 1 Gb a nie 2 x 512. Prosilbym o porade. z gory dzieki.

1488265[/snapback]

 

duzo lepiej wyjdzie jak wezmiesz 2x512MB i do tego taniej bo gdzies 2x193zł=386zł

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6178

 

w przyszlosci na nowym sprzecie puscisz pamieci w dualu i zyskasz nieco na wydajnosci .

 

pamieci dobre.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam teraz niezly klopot z wyborem. a co powiecie o Corsair XMS model TWINX1024-3200C2PT? to są te ze srebnym radiatorem Platinium Series. Są do wzięcia za 650 zł 2x512 Mb. No i jeszcze zaproponowali mi Kingmaxy jakies torpedo czy cos takiego. Co to jest warte? i reasumujac, to na co ostatecznie mozna byloby sie zdecydowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też proponuje jakieś tańsze ramy, za 600zł możesz kupić 2GB które też podkręcisz i będą stabilne, tak naprawdę czy jest wyczówalna różnica podczas pracy w systemie między CL3 a CL2,5 (nie mówie o testach syntetycznych itp tylko o normalnej pracy), a różnica między 1GB a 2GB napewno jest duża, może nie we wszystkich aplikacjach ale jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <kAiN>

Kingstone oem badziew powiadacie. A to ciekawe bo ja moje kingstony 256 cl3 wrzuciłem na cl1.5 :P a tak na marginesie sama zmiana cl nic nie daje trzeba jeszcze pozostałe 3 parametry pozmieniać wtedy coś daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...