Skocz do zawartości
Szela

Eve Online

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz "buddy program" jest chyba bardziej ograniczony. Z kodem dostajesz 7 dni dłuższy trial, ale żeby osoba udostępniająca kod dostała PLEX musisz przedłużyć konto płacąc kartą kredytową albo PayPal, czego chyba nikt zarabiający w złotówkach nie robi. Tak przynajmniej wynika z zapisu:

"CCP reserves the right not to reward you with PLEX (such as when a new Buddy account is upgraded using PLEX)."

 

Płacenie kartą/PayPal to 14.95eur, czyli 63 zł. Za tyle na Alledrogo można kupić dwie sztuki PLEX, więc transakcje wiązane jak w starym systemie nie mają sensu. Pomijając fakt, że gram sam, w dwuosobowej korporacji która nie szuka nowych członków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wszystko jasne Dołączona grafika Jaką frakcje polecasz na początek? czy to tak naprawdę ma małe znaczenie jeśli ktoś nie planuje budowy imperium 

Dołączona grafika

ps. nie wiem czemu link powyżej wygenerował trial tylko na 14 dni...

Edytowane przez m1xer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jak chcesz grać, możesz być kupcem, producentem, piratem, żołnierzem... zależy jak chcesz walczyć jedna rasa walczy rakietami, inna laserami, różne rasy mają różne narzędzie do wali elektronicznej, jedne wyłączają sensory, inne je spowalniają, itd. najlepiej jak latać pirackim małym gangiem to żeby mieć kilka typów - większa uniwersalność... można też latać samemu i szukać anomalii, kraść złom innym graczom (czy to lootując, czy odpalając recykling)

 

ja grałem caldari i robiłem za scouta/EW czyli support, na koncie mam kilka lotniskowców, raz mnie tytan rozwalił nukiem (DD), korporacja się rozpadła i zostaliśmy na lodzie, na szybko postrzedawaliśmy sprzęt i wróciliśmy do hajseka... gra w 0-0 ma swoje plusy (ciagly stan zagrozenia), fajne jest tez skillowanie (wrzucasz wszczepy, koksisz miesiac lerningi i potem odpalasz kolejke  na 2 miesiace skilli i cisniesz bedac na wakacjach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem link stronę wcześniej.

 

Tylko jak już pisałem wcześniej Twój link jest na 14 dni :/

 

Chodziło mi o ten 21 dniowy, bo 14 dni może odpalić sobie każdy.

 

Ja brałem z linka poniżej i mam 21 dni

 

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=fcd67d7d-ba26-484b-9b8e-c8f20c871eab&action=buddy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odkop ale w świecie gry zaszła mała rewolucja .

 

EVE wreszcie przechodzi na model F2P ( pseudo F2P ) , od teraz będzie można grać za darmo - choć są limity .

 

Jedna frakcja , ograniczona liczba okrętów , limit skilli etc.

 

Więcej info jak i start samego F2P w okolicach listopada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...