Skocz do zawartości
Szela

Eve Online

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, to dla początkujących bardziej rozrywkowe jest chyba branie misji od NPC i ubijanie komputerowych piratów ("ratting”). No i można przy okazji dużo więcej zarobić za nagrody od łebka niż za samą misję.

Z drugiej strony mnóstwo "górników" w sektorach dla żółtodziobów.

 

Poradnik..

Jest dokładnie jak tam napisali - latające kontenery na przynętę i zaproszenia do korporacji.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam lekki problem.

 

Po ustawieniu treningu na CovOp 5 zrobiłem sobie miesięczną przerwę od gry, i zostawiłem na koncie 181m na kupno 30 dniówki po powrocie. Jednak jak wróciłem to okazało się że wycofali już wszystkie 30 i 90 dniówki ;/. Jeśli ktoś byłby w stanie zasponsorować to zaskarbi sobie znakomitego pilota Stealth Bombera ze wysokimi skillami do tej dziedziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak wogóle to nie wiem jak teraz, ale kiedyś dużo bardziej opłacało kupować się timecode-y za ISK-i, a jak łatwo zdobyć duże ilości tych wiadomo. Jak grałem dość dawno temu to wychodziło to sporo taniej niż zdrapki na allegro, nie mówiąc o oficjalnym płaceniu na stronie EVE.

 

Niestety ciężko to było zrobić mając zablokowane konto, ale można się było poratować dodatkowym kontem trialowym i poszukac jakiegoś sprzedawcy na czacie w grze.

 

A konto się zamraża, ale koniecznie trzeba wtedy włączyć trenowanie jakiegoś "długiego" skilla, bo będzie się on rozwijał gdy konto jest nieaktywne.

 

Pograłem dawniej 4 miesiące w to, ale w końcu mi się znudziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to nie wiem jak teraz, ale kiedyś dużo bardziej opłacało kupować się timecode-y za ISK-i, a jak łatwo zdobyć duże ilości tych wiadomo. Jak grałem dość dawno temu to wychodziło to sporo taniej niż zdrapki na allegro, nie mówiąc o oficjalnym płaceniu na stronie EVE.

 

Niestety ciężko to było zrobić mając zablokowane konto, ale można się było poratować dodatkowym kontem trialowym i poszukac jakiegoś sprzedawcy na czacie w grze.

 

A konto się zamraża, ale koniecznie trzeba wtedy włączyć trenowanie jakiegoś "długiego" skilla, bo będzie się on rozwijał gdy konto jest nieaktywne.

 

Pograłem dawniej 4 miesiące w to, ale w końcu mi się znudziło.

W grze można przedłużać czas grania kupując licencję pilota, czyli tzw. plex, działa to tak samo jak timecode (zdrapka), czy opłacenie kartą abonamentu z tą różnicą, że plexa musimy użyć w grze, czyli mieć aktywne konto (nie zamrożone).

 

Co do trenowania skilli podczas nieaktywnego konta to od jakiegoś czasu już nie ma tego, trzeba mieć opłacone konto, żeby uczyć się nowych umiejętności.

 

Widocznie nie miałeś z kim grać, albo grałeś sam, wtedy się bardzo szybko nudzi. Jest to obecnie najlepsza gra mmorgp, najbardziej rozbudowana, politykę tworzą tutaj gracze, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, jak to mawiają.

Bardzo ciężko wkręcić i wczuć się w tą grę, nigdy nie kończy się na jednym trialu, przeważnie ludzie zaczynają na dobre grać po 3-4, albo się przekonają, albo porzucą po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Gdzie można szybko pobrać klienta? Z ich strony idzie mi 40-pare kB/s, i przez downloadera i przez full. Nie rozumiem jak można nie dać mirrorów czy normalnego torrenta. Dziś już na pewno nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można szybko pobrać klienta? Z ich strony idzie mi 40-pare kB/s, i przez downloadera i przez full. Nie rozumiem jak można nie dać mirrorów czy normalnego torrenta. Dziś już na pewno nie zagram.

 

Sprawdziłem klient idzie pełną parą łącza - EVE Online | Download

Torrent też jest na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Torrent to nie jest normalny torrent tylko jakiś downloader, w którym mi właśnie idzie 61 kB/s. Sprawdziłem coś z innego strony i net jest ok. No nic, teraz nie ma co kombinować, do jutra się ściągnie, tylko potem znowu patch będzie. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pamiętam kiedyś straciłem Drake-a lecąc w mniej bezpieczny sektor, nie było to fajne. Ciekawi mnie jedna rzecz - co jak wyłączymy grę gdy jesteśmy atakowani?

 

EDIT.

 

Gra się ściągła, więc zabrałem się za tworzenie postaci, i w sumie zostało to strasznie uproszczone - kiedyś wybierało się różne skille itd, a teraz nie było nic takiego. Tak ma być?

 

Przeszedłem też ten podstawowy tutorial i dostałem kilka skilli i jakiś tam gadżet. Czy warto przechodzić inne tutoriale, w sensie czy dostajemy kolejne bonusy?

 

 

 

A co do forum to opcja usuwania ostatniego posta była by przydatna, bo po edycji nie ma info dla innych że coś się zmieniło.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, warto robic misje od Career Agents - dostajesz kase, statki, skille i jakies gadzety. Ja po zrobieniu misji u dwoch z czterech mam na koncie 1.5 miliona ISK i cztery statki w hangarze, nie liczac tego startowego ;)

A jakbym nie kupowal uzbrojenia i paru innych ciach!l, to pewnie jakies 200k wiecej bym mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja mam niewykorzystanego seriala którego zgiftowałem sobie na drugie konto w Steam. Mogę odsprzedać za 8zł (taniej niż było :P ) i wysłać zaproszenie, czyli 51 dni gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sporo zmian w porównaniu do tego co było jak kiedyś grałem, raczej wszystko na plus.

 

Kolejkowanie skillów genialna sprawa na początku, bardzo tego brakowało. Pokazany activation time każdego modułu, też przydatne. Ogólnie sporo nowych możliwości.

 

 

Wkurza mnie dalej jedna rzecz - co chwile patche i downtime-y. Dopiero co był patch, dziś znowu coś naprawiali. Zdaję sobie sprawę że jest masa graczy na wspólnym serwerze, no ale w końcu dostają kilkaset tysięcy dolarów/euro miesięcznie (jak nie więcej). Wiadomo że 90% idzie dla szefów za pierdzenie w stołki, no ale coś chyba zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...