Skocz do zawartości
xe_pl

Cedega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Posiadam Cedege 4.3.2-1 + Point2Play 1.3.3-1

 

Co probowalem zainstalowac

BatleField 1942 >> Wiesza sie instalacja:/NFSU 1 i 2 >> j.wGTA VC >> Instalator wysypuje blad przy uruchamianiu:/Worm 3D >> j.wDF LandWarrior >> j.wC&C Generals >> Instalator sie nie uruchomil:/THPS3 >> Inataluje sie ale sie nie uruchamia:/RallySportChallange>> j.wWorms Word Party >> j.w

Co zadzialalo:

GTA III: 800x600=12fps:/Bridge Builder: 1024x768=120-150fps:)
Tak sobie z nudow chcialem w cos pograc :). Jedynie co ruszylo to GTA III z miernym skutkiem :( i BridgeBuilder. Zanim mnie #$%^& i takie tam inne to chcialby sie spytac, komu co chodzi i jak, na jakim sprzecie, czego uzywal od uruchamiania gier z win:)

 

Sam uzywam Fedre 4 z jajem 2.6.11-1.1369 na Athlonie XP 2400+, Epox 8RDA3+, 512MB DDR i GF 4 Ti 4200 64MB.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez xe_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pirat:) To przysluga, za przysluge:) Nie czytalem licencji wiec byc moze uzywam ja nielegalnie bo wiecej niz na jednym stanowisku:) Mnie nie stac na wydatek kilku $ na 3 miechy ale kumpla tak i ma konto na transgaming:))

 

Udalo sie uruchomic NFSU2 z wynikiem 15-30fps:)

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...