Skocz do zawartości
Gray

Topower 526p6 420w - Fotka Zenfist

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie które dołączyłeś nie jest Topoweem P6 420W. Widocznie Zenfist się pomylił i dał zdjęcie innej zasiłki.

1490812[/snapback]

No tak, ale zdjęcie które dałem wyżej jest ze strony Topower.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dalej. Ponieważ to ma Polskie naklejki, polskie pudełka to może tak naprawde to nie jest Topower ze strony www.topower.com.tw tylko jakieś fałszowane badziewie

 

 

Czy ktoś widział jakieś zagraniczne testy tych zasilaczy ze zdięciami.

Edytowane przez Gray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dalej. Ponieważ to ma Polskie naklejki, polskie pudełka to może tak naprawde to nie jest Topower ze strony www.topower.com.tw tylko jakieś fałszowane badziewie

Czy ktoś widział jakieś zagraniczne testy tych zasilaczy ze zdięciami.

1491133[/snapback]

Dzięki Gray, o mało się nie udławiłem herbatką czytając tego posta... :lol:

 

Polskim dystrybutorem Topowera jest Angela http://topower.pl i zamawiąjąc towar od Topowera decydują jak ma wyglądać, jakie ma mieć okablowanie itd... Jak problem zamówić też pudełko po polsku?

 

Testów Topowera nie uświadczysz w zagranicznej sieci z prostego powodu - 90% produkcji Topowera to OEM. Info dla kogo je robią znajdziesz tutaj:

http://forum.zenfist.pl/viewtopic.php?t=109

 

Topowera pod własną nazwą uświadczysz tylko w Japonii i Polsce, a niebawem też w Czechach.

Edytowane przez ZenFist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie złość się, ale produkt wygląda inaczej niż na stronie producenta, stąd te zupełnie naturalne wątpliwości wątpliwości.

Jeżeli jesteś obeznany w temacie to jaki zasilacz jest na zdięciu na stronie topowera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie złość się, ale produkt wygląda inaczej niż na stronie producenta, stąd te  zupełnie naturalne wątpliwości wątpliwości.

Jeżeli jesteś obeznany w temacie to jaki zasilacz jest na zdięciu na stronie topowera.

1491158[/snapback]

Przykładowy :] Jedna w wielu opcji jaką może Topower wyprodukować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfist, napisz coś o serii P7, na in4 coś o niej wspominasz.

Kiedy będzie i jakie nowości, poza 3 liniami 12V (jak wspomniałeś)

Na razie zobowiązałem się, że nie ujawnie więcej informacji na jej temat. Chcę tej obietnicy dotrzymać.

 

Mam nadzieje, że tym razem nie sama blacha.

Czyżbyś chciał sugerować, że w P6 jest sama blacha? Bo po rozebraniu tego zasilacza nie za bardzo jest gdzie szpilke wcisnąć. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zobowiązałem się, że nie ujawnie więcej informacji na jej temat. Chcę tej obietnicy dotrzymać.

Czyżbyś chciał sugerować, że w P6 jest sama blacha? Bo po rozebraniu tego zasilacza nie za bardzo jest gdzie szpilke wcisnąć. :wink:

1491800[/snapback]

Przydało by się np. wietrzenie obudowy po power off.

Troche pasywnie chłodzonego złomu potrafi oddać sporo ciepła po wyłączeniu zasilania. Mam nadzieje że pozostanie niezależna linia 3,3 i 5 V.

Więcej wtyczek SATA i będzie idelany dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że w P6 700W (jeden z modeli), jest aż 4 linie 12 V.

Szkoda, że nie sprowadzają do polski pozostałych modeli i nie odświeżą troche kabli - więcej sata

1508653[/snapback]

Gray... Ty to masz wyczucie ;) Wczoraj trafiła do nas nowa partia Topowerów, wraz z nową dostawą TOP-420NF. Niebawem opisy na zenfist.pl B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gray... Ty to masz wyczucie ;) Wczoraj trafiła do nas nowa partia Topowerów, wraz z nową dostawą TOP-420NF. Niebawem opisy na zenfist.pl B)

1508657[/snapback]

Napisz pare słów co nowego.

Umieramy z ciekawości :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gray, o mało się nie udławiłem herbatką czytając tego posta...  :lol:

 

Polskim dystrybutorem Topowera jest Angela 1491151[/snapback]

 

Czyli co decyduja tez czy kable maja byc w oplotach, molexy z klipsami i o ilosci kabli. Bo mi sie nie usmiecha dokupowanie dodatkowych rozdzielaczy zeby miec wiecej wtykow. Napisz tez czy w cenie do 350zł szykuja jakis nowy model ktory bedzie mial chociaz wiecej przewodow(oczywiscie tak samo dobry parametrami zasilacz) bo 6 kabli w tej cenie jest mala iloscia. A tak wogole gdzie te zasilki sa produkowane?? Czyzby made in china?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co decyduja tez czy kable maja byc w oplotach, molexy z klipsami i o ilosci kabli. Bo mi sie nie usmiecha dokupowanie dodatkowych rozdzielaczy zeby miec wiecej wtykow. Napisz tez czy w cenie do 350zł szykuja jakis nowy model ktory bedzie mial chociaz wiecej przewodow(oczywiscie tak samo dobry parametrami zasilacz) bo 6 kabli w tej cenie jest mala iloscia. A tak wogole gdzie te zasilki sa produkowane?? Czyzby made in china?

1520572[/snapback]

Powiedz mi... do czego zużyjesz 7 molexów, 4 Sata, 1 PCI-E i 2 floppy? Nie to, żebym bronił Topowera, ale nie lubie jak zasilacz ma za dużo kabli bo sie bajzel robi... A propos, to jest już nowa wersja Topowera P6 450W z odpinanymi kablami :D Jutro powinien być opis i zdjęcia na http://zenfist.pl

 

Co do kraju produkcji zasilaczy to 99% począwszy od Anteca, przez Chieftec'a, HuntKeya, Tagana, OCZ, SuperFlowera do najodlejszych megabajtów produkowane są w Azji (Chiny, Tajwan i kilka innych Państw). :wink:

Edytowane przez ZenFist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi... do czego zużyjesz 7 molexów, 4 Sata, 1 PCI-E i 2 floppy? Nie to, żebym bronił Topowera, ale nie lubie jak zasilacz ma za dużo kabli bo sie bajzel robi... A propos, to jest już nowa wersja Topowera P6 450W z odpinanymi kablami :D Jutro powinien być opis i zdjęcia na 1520734[/snapback]

A ile ta przyjemnosc bedzie kosztowac pewnie strzelicie cene 450zł bo watpie czy bedzie tanszy.

 

No jasne w angeli jest za 489zł juz lece kupic bo to super okazja :D

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ta przyjemnosc bedzie kosztowac pewnie strzelicie cene 450zł bo watpie czy bedzie tanszy.

 

No jasne  w angeli jest za 489zł juz lece kupic bo to super okazja :D

1520776[/snapback]

Zasilaczy jest od groma, wybieraj co chcesz, gdzie chcesz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...