Skocz do zawartości
xpektor

Zatrzymanie Ściagania

Rekomendowane odpowiedzi

Help!

Mam od pewnego czasu spory problem zwiazany ze sciaganiem plikow z neta. Uzywam najnowszego flashget i flashfxp. Problem jes taki ze sciaga mi sie plik (np. muza 300mb, czasem jakies malutki plik) i czasem sie zatrzyma :( Tzn... plik nadal jest do pobrania (bo gdy wlacze od nowa znow sie sciaga), ukonczono np. 60% zajelo iles tam czasu, pozostalo ?? ?? ??, transfer 0.00kb/s

w logach pisze ze pobieranie rozpoczete... i stoi. Wlaczam od nowa, w logach pisze znow ze transfer rozpoczety ale nic nie pokazuje w pozostalym czasie i w predkosci sciagania :(

Czasem pisze akonczono sciaganie mam 100% lub 99% i stoi i nic sie nie dzieje, plik nie dziala, a sciaganie stoi (zostawialem nawet na parenascie godzin i dalej stalo). Gdy wlacze od nowa dojdzie do tego samego miescja i znow problem.

 

Teraz sciagalem np. ASOT 199, wszystkim dziala, a mi stanelo na 60% :(

 

Nie zawsze sie tak dzieje, jednak gdy zostawie cos na noc i sciagnie mi sie pare mega a pozneiij stoi w miescu jest denerwujace :|

 

Sciagam z http lub ftp, poniewaz p2p mi bloknal admin :|

 

Wszystko byloby ok, ale mam 128kbit/s lacze radiowe i kazdy downloading jest dla mnie wazny poniewaz dlugo trwa :|

 

Czego to moze byc wina?? Progosu, konfiguracji, kompa, lacza??

Sam nie wiem :(

Pomozcie pleaseeeeee <cmok>

 

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisywałeś umowę z dostawcą netu? czy w umowie było zapisane, że p2p bęcie wycięte?

ja bym sprawdził ile dokładnie MB możesz ściągnąć do tego 'zatrzymania', albo podpiął innego kompa, jeśli będzie tak samo - pozostaje telefon do admina, w celu upewnienia się czy to jego sprawka, jesli to on założył takie ograniczenie, to domagaj się jego zdjęcia (jeśli w umowie nie był o tym wzmianki), jeśli będą sie upierać, bez oporów skierowałbym sprawę do sądu ! precz z nieuczciwymi providerami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem. Korzystałem z emula - admin zablokował. Obecnie nawet nie łączy sie z żadnym serwerem. Codziennie wynajduje nowe programy p2p które mogą działać. Narazie śmigam na torrencie i mam nadzieje że troche pociągne zanim zostanie on zablokowany.

Obcinają łacze użytkownikom i podłączają nowych żeby nabić sobie klientów i kasy :angry: Uczciwość :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wy się tak dajecie?

podpisywaliście umowę? jeżeli tak, po macie podstawy prawne do żądania umozliwienia korzystania z p2p, dokument prawny jasno powinien stwierdzać jakie usługi świadzy dostawca

 

gdyby to mi tak jakiś niewydarzony admin zablokował jakikolwiek port to by sprawa wyladowała w sądzie - bez ogródek: walczcie z takimi s[ciach!]....!

takie działanie jest przestępstwem, z którym trzeba walczyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podpisywałem umowe to byłem zielony w niektórych sprawch :sad: W umowie nie mam nawet wspomniane o przydzielonym transferze tylko o dostępie do ogólnoświatowej sieci internet. Ale na transfer narzekać nie moge. Denerwuje mnie tylko to że admin ma stały tekst: "Kazaa działa dynamicznie". Ja mu że p2p są poblokowane a on mi o Kazie. Nie wspomne o tym że wciska mi cały czas że nic nie jest zablokowane. Chyba zaprosze go któregoś dnia do siebie i mu pokaże. Kumpel ostatnio tak go nastraszył że koleś zamontował sobie kamerke monitorującą w biurze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje getrightem....

 

 

Do zycia bez p2p juz sie przyzwyczailem... jest to jedyny dostawca neta w mojej wsi wiec nie jest za ciekawie.

Chodzi mi o http i ftp, gdy cos zatrzymie sie i nie chce ruszyc dalej :|

 

Ale ostatnio przegial-zablokowal porty od CS:S i grac nie moge...tzn updejtu zrobic. Ale to temat na osobny topic:P O ich glupocie i beztalenciu...

 

Juz nie raz z nimi sie klocilem, ale wole to niz modem z tp ;(

Ogolnie przekichane tu jest... admin tepak nawet nie wie jakie porty bloknal. Skonfigurowac serwa pozadnie nie umia... szkoda mowic :mur:

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagasz za pomoca download manager'ow tak ?? ok, a sprobuj sciagnac jakis plik bez dzielenia go na segmenty. Czasami mam ten sam problem, jedynak gdy transfer za dlugo stoi to sciagam od nowa i juz bez dzielenia na segmenty...i zawsze idzie do konca bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagam wlasnie demko battlefield 2 z gamershell z szwecji, dziele na jeden segment... i ... stanelo mi na 18% i nie chce ruszyc :| A szlo tak ladnie :|

Aha jestem passiv jak to ma znaczenie.

Jakie macie ustawione CZAS OCZEKIWANIA POLACZENIA ??

 

ps.

to mi pisze w logach:

Sun Jun 12 00:20:45 2005 Czekaj 5 sekund na powtórzenie.

Sun Jun 12 00:20:50 2005 Łączenie download2.gamershell.com [iP=194.71.11.70:21]

Sun Jun 12 00:20:50 2005 Połączenie zrealizowane, Oczekiwanie na komunikat początkowy.

Sun Jun 12 00:20:50 2005 220 Welcome to ftp.sunet.se

Sun Jun 12 00:20:50 2005 USER anonymous

Sun Jun 12 00:20:50 2005 331 Any password will work

Sun Jun 12 00:20:50 2005 PASS ********

Sun Jun 12 00:20:51 2005 230 Any password will work

Sun Jun 12 00:20:51 2005 Logowanie wykonane

Sun Jun 12 00:20:51 2005 Rozpoczęcie pobierania danych!

Sun Jun 12 00:20:51 2005 TYPE I

Sun Jun 12 00:20:51 2005 200 TYPE is now 8-bit binary

Sun Jun 12 00:20:51 2005 PASV

Sun Jun 12 00:20:51 2005 227 Entering Passive Mode (194,71,11,70,110,182)

Sun Jun 12 00:20:51 2005 REST 105614224

Sun Jun 12 00:20:51 2005 350 Restarting at 105614224

Sun Jun 12 00:20:51 2005 RETR /pub/pc/games/gamershell/demo/battlefield2demo.zip

Sun Jun 12 00:20:54 2005 150-Accepted data connection

Sun Jun 12 00:20:54 2005 150 456285.2 kbytes to download

 

i stoi w miejscu :| i tak mam przewaznie :|

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...